Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Kad igramo s njima prvi puta?
    Kkp, @bud, fmp pa gostujemo CO početkom aprila

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Fala.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • 3 April....pa eto ti zicer...

        mmajstore uplaticu 1k evra na Zvezu kad vidim tvojih 1k na Olimpiju....al ne dinara vec evra.. Meni uopste nije jasno sta vas muci konkretno. Ljudi bili bolesni,polako se uigravamo,forma ce se dizati kao i uvek za vreme kad nam je najpotrebnija.

        Ne mogu da verujem da se ti Laki plasis Cedevite,usao je Dekard u tebe...On kaze isto da oni daju dosta poJena.. Al oni ako izgube u Laktasima, njima je ta pozicija u TOP4 na staklenim nogama...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nije vam ovo bilo toliko lose kao sto mislite. Tip utakmice u kojima su uknjizena dva boda unaprijed a na terenu se svi moraju dobro oznojiti. Grijesili ste vi ali ste kada je trebalo bili dovoljno pribrani da odradite to. Mala neobicna hala. Igraci vjerovatno umorni. Ja nijednom nisam osjetio da Split moze nesto da izvuce u konacnom rezultatu. Mada su se oni tek izglupirali. Utakmica koja ce se vec sjutra zaboraviti.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            3 April....pa eto ti zicer...

            mmajstore uplaticu 1k evra na Zvezu kad vidim tvojih 1k na Olimpiju...l
            Nisam znao da ti vera u Radonjica i Zvezdu zavisi od moje nevere u isto. Ih kakav si mi ti idolopoklonik sa takvom neverom u svog Yodu?

            Ja sam 5 puta rekao da nas vidim kao favorite protiv svih protivnika u ABA, pa sto bi stavljao lovu protiv necega sto mislim. A da sam ubedjen u uspeh bas toliko koliko ti tvrdis da si ubedjen - nisam, mada svi shvatamo da ti je to samo fol jer nemas hrabrosti da uplatis iljadu ajvara na Zvezdu protiv Cedevite u Ljubljani. Raskrinkan si, ako budem sreo Radonju prenecu mu koliki si u stvari foler.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              3 April....pa eto ti zicer...

              mmajstore uplaticu 1k evra na Zvezu kad vidim tvojih 1k na Olimpiju....al ne dinara vec evra.. Meni uopste nije jasno sta vas muci konkretno. Ljudi bili bolesni,polako se uigravamo,forma ce se dizati kao i uvek za vreme kad nam je najpotrebnija.

              Ne mogu da verujem da se ti Laki plasis Cedevite,usao je Dekard u tebe...On kaze isto da oni daju dosta poJena.. Al oni ako izgube u Laktasima, njima je ta pozicija u TOP4 na staklenim nogama...
              Ne znam šta Dekard misli, znam samo što mi očinji vid kaže; a govori mi da ne igramo košarku već hrkljuš.

              To recimo možeš da vidiš po Lojdu - Radonja ga je od ofanzivne zveri pretvorio u lomioca obruča. I nije jedini koji je propao na ofanzivnom planu.

              Možeš ti da igraš odbranu Pistonsa, cilj košarke je da se probaci lopta kroz obruč.

              Mi smo u ovom trenutku, protiv ozbiljnih ekipa na ne više do 65 poena. I to porođenih poena. Zašto? Zato što Radonjić nema apsolutno nikakvu ideju kako da sa ovm rosterom postavi igru u napadu. Bukvalno nema tri lile šta bi trebao da radi. Ovo što mi sada igramo je sramota, blasfemija košarke kao igre. Teranja ili puštanje Džonija, šta god, je bio pucanj u koleno i to sa sačmaricom. Zašto? Zato što smo na 4 i 5 ostali samo sa rudarima, bez ijednog inžinjera.

              Ne dobijaju se mečevi SAMO sa rudarima. Snaga klade valja, a um caruje. Uvek je bilo, uvek će biti.

              Mi više nemamo na unutrašnjim pozicijama nikog ko ume da kreira bilo šta. Ne znam da li si svestan koliki je to jebeni hendkep. Ozbiljne ekipe će to obilato koristiti i guziće nas kao što na su EL guzi ko i kako hoće.

              Ti se podsmevaš Cedoliju, ali oni ljudi IGRAJU JEBENU KOŠRAKU. Naguziće Igose da neće znati dal su došli dal su pošli.

              Igraju brzo, sa puno promena mesta, sa puno akcija, fizički nisu snažna ekipa ali su odlično sklopljeni i SVAKO JEBENO RADI SVOJ POSAO. Svako radi ono što ZNA i što TREBA DA RADI.

              No, da ne bi džaba pričao, ja za 4 dana stavljam stotku na njih protiv Igosa, za početak.

              Sve u svemu, ovo što je Dejo da sada uradio sa ekipom je jedna ogromna mlohava kita koja kurcu ne vredi, a da li će uspeti nešto da popravi do plej ofa jedino da se pomolim Svevišnjem Bobu i svim ostalim znanim i neznanim božanstvima.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ne dopada mi se Radonjina filozofija. Zasto Walden na 1 ako ima Uskokovica? Walden je isporucio poene, ali je potpuno obesmislio kretnju centara u napadu. On ne ume da podeli pas u reket. Bas onako delujemo bezidejno.

                Neko je juce pomenuo i nedostatak kreacije sa krila. To je tek misaona imenica, mada u teoriji bi to trebalo da ima Davidovac, koji se forsira na 4. Taj decko je definitivno izgubljen izmedju te dve pozicije i mane koje ima na obe (uz fiziku) ga kostaju vece karijere. Fali trojka kakav je bio Stratos i fali prvi plej. Petice ne mogu da igraju bez toga. Sve se svodi da se guraju na skok i da prave blokove.

                I na kraju Simonovic. Ako nastavi da ima ovoliku minutazu zapitacu se da li je Radonjic normalan.
                Last edited by Storm; 09-03-21, 07:01.

                Comment


                • Niko ne kaze da oni ne igraju kosarku i da nisu ozbiljan tim. Samo malo preuvelicavas stvari, jer oni su odigrali tri meca sa kandidatima za PO i sva tri su igrali kuci i dobili su dva meca uz bolesne procente za tri poena. Imali su dsta manje utakmica od nas od NG i sem Marinkovica im niko nije falio. Oni ispred sebe imaju poprilicno tezak mec protiv Igokee koja ima relativno lak raspored posle jesu oni njih dobili prvu,ako se tu okliznu oni su automatski ekipa koja ima najmanje sanse da udje u TOP4 jer imaju cetiri meca na strani i nas samo kuci za PO.

                  Drugo,nama su Noko i Kolom dosli u raspadnutom stanju, dugo nismo vezali mec sa punim timom,gde smo neke igrali samo sa jednim strancem i to Loydom koji se verovatno poprilicno raspao posle Covid-a i treba mu vremena da udje u knstantu formu. Nama su Kuridza, Davidovac,Dobric, Lazic i relativno Kuzmic igraci koji nisu od NG imali problema sa povredama ili Covidom. Igraci s polako integrisu u sastav i imamo dovoljno vremena da se integrisu u tim. Buducnost je isto izgubila od Splita. Sam si pisao za JOB-a da je kancer tima i posle izjava Covica i nesportskog ponasanja istog prema treneru, najbolje da je ostao u timu i bio alfa muzjak a ne trener.

                  Igra se nije promenila na bolje iz ocitog razloga jer nemamo uigran tim zbog problema sa povredama i da cemo ove utakmice koristiti da tim udje u formu.Nema kreacije sa mesta ispod kosa,ali ne vidim iskreno koji to tim u ABA ima?? Ko to moze da kreaira sebi ispod kosa Marinkovic, Ziga Dimec? Hopkns, Dzons??

                  Nama osnovni trademark sa Radonjicem je uvek bila odbrana, napadi nisu nesto cime smo se bas dicili, ali doci ce i to kad se tim uigra kad budemo kompletni i nigde se ne zuri sa tim. Bitno je da se forma dize izmeca u mec.

                  Koliko vidim ti bi da sa ovim timom trenutno vidis ABA kao maciji kasalj, a to prosto nije moguce iz vise razloga. Ja ni malo ne brinem za ABA ligu jer imamo trenera koji zna,imamo igrace koji znaju kako se uzimaju trofeji.

                  Jbga, kad niste hteli Stimeta koji zna kako se plodi ispod kosa, odlican je Kuzmic...Mitrovica da su vam doveli zabili bi noz u oci,a sad se vidi da bi nam takvi igrac nesto i doneli.

                  Sem pocetka sezone ovaj tim se mucio skoro na svakom mecu ABA i EL,i posle Covid-a ja ne vidim kako ste vi mislili da ce to izgledati odjednom deset puta bolje sa igracima domacim+Loyd i polako se prikljucuju i drugi igraci. Nama osnovni problem jeste sto nemamo dobrog PG koji moze da razigra centre da im moguci lake poene, sto nam cetvorke uglavnom beze od kosa i idu na sut itd...sa krila nemamo nikakvu kreaciju. Relativno taj pik nammoze doneti jedino Kolom.

                  Tim je odavno jasno da nije dominantan, ali pricati kako ce nam se Cedevita popisati,ne da je smesno, nego nema veze. Nece biti lako, ali trofej uzimamo mi i to na krvava kolena, ne znam u kom filmu ste vi misli da ce ovakva ekipa da trpa 90+poena i da dobija sve meceve kao na tacni....

                  Poslednji mec u ABA je 16 APRILA i do tad imas vremena da uigras tim i razvijes tim da bue kao masina sto je jedino bitno ove sezone. Tad nece biti izgovora,ali do tad daj malo vere u ovaj tim i posebno trenera koji je to zasluzio. Ti udaras po treneru u momentu kad nam tuce igraca izlazi bez treninga, bez utakmica,kad nam je prvi plej bio Uskokovic i prvi centar Kuzmic...sacekaj malo, daj prostora i imaj vere u tim, posle ako kojim slucajem izgubimo izbacuj analize da smo losi, nema ovde vise promena, to nam je sto nam je...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne znam stvarno. Ocajnu kosarku igramo u poslednje vreme. Ja i dalje verujem da je to zbog svih ovih izostanaka.
                    Moramo naci neki nacin da spustamo loptu dole makar ih sve gubili, jer ako nismo pretnja iz reketa nemamo ni sirinu u igri i lako nas je cuvati. Kuzmic i Noko zajedno 3 poena protiv Splita.
                    Nema kretnji u napadu, nema blokova. Kao se pokusa neki pik sa centrom, gde i ne pokusavamo dalje da razvijemo neku akciju iz tog pika, kruzi se bezidejno oko odbrane i onda kod koga je lopta u poslednjih 5s, on resava taj napad nekim izmisljanjem poena ili pozicije.

                    Deda me nervira vec mesecima. Iako nemam obicaj da kukam na igrace ali ovo je strasno sta on igra u odbrani.
                    Morao bi da pohvalim Dobrica, iako ga nije isao sut sa distance nasao je nacin da bude koristan, cak bi se usudio reci i u oba pravca. Stvarno fini prodori, nalazio je rupe u odbrani i odlicno iskoriscavao i isao direktno na kos.

                    Comment


                    • Mi smo ovako ocajnu kosarku igrali i pre kuoa pa kad je bilo stani pani uzesmo kup, polako te

                      Comment


                      • Ekipa je rastrzana povredama, covid-om, smenama SŠ. čudnim i nesrećnim selekcijama i dopunama igrača, životom i radom u nesvakidašnjim situacijama i td.
                        Očekujem i nadam se nekom mirnijem i stabilnijem radu, da će se uspostaviti neki sistem i da će struka sa DR odigrati ono šta se i očekuje on njih i ekipe.

                        Malo se ko osvrnuo i prokomentarisao sinoćno isključenje Lazića.
                        Braniti nešto što je bilo evidentno bi bilo suludo, ali moram da primetim kako i zbog čega je sve došlo, uz napomenu da ni malo ne branim Lzića za postupak.
                        Luković, a i ne samo on i ne samo sinoćna utakmica, konstantnom podmuklom igrom, podmuklim hvatanjem, držanjem, obično laktom udara iz tog držanja, izaziva reakciju i ona se desila. Ubedjen sam da je Lazić, nespretno hteo da se otrgne i uzvrati i da do znanja, da naglasi kontakt sudijama, međutim ispalo je kako je ispalo.
                        I ovde je došla do izražaja sudijska brljotina, da su bar jedanput svirali takav faul Lukoviću, a imao ih nemali broj i uglavnom su se videli kod usporenih i ponovljenih snimaka kada neki drugi igrači prave faul po košem ili ako se reprizira neka situacija pod košem(poput Milutinova nad Bobijem),ne bi došlo do onakve situacije.
                        Lazić je igrač koji POŠTENO, fer, čvrsto igra i odbranu i napad, ali zbog takve igre dobija dosta faulova, a neretko mu se sudi i ono što nije bilo. Sinoć mu je sviran faul gde je cela kugla zemaljska videla da je na njemu bio faul(nepravilan blok), čovek je dobio žestok udarac, sviraju mu izmišljen faul, nastavio je da igra kao da se ništa nije desilo. Medjutim takve stvari se akomuliraju, i jednostavno se dese onakve greške.
                        Da naglasim da je Lazić za celu svoju dosadašnju karijeru više dobio batina i više puta pretrpeo povreda od bilo kog igrača koga je on čuvao i ubedjen sam da nikada ne bi povredio namerno bilo kog protivnika.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Ne dopada mi se Radonjina filozofija. Zasto Walden na 1 ako ima Uskokovica? Walden je isporucio poene, ali je potpuno obesmislio kretnju centara u napadu. On ne ume da podeli pas u reket. Bas onako delujemo bezidejno.

                          Neko je juce pomenuo i nedostatak kreacije sa krila. To je tek misaona imenica, mada u teoriji bi to trebalo da ima Davidovac, koji se forsira na 4. Taj decko je definitivno izgubljen izmedju te dve pozicije i mane koje ima na obe (uz fiziku) ga kostaju vece karijere. Fali trojka kakav je bio Stratos i fali prvi plej. Petice ne mogu da igraju bez toga. Sve se svodi da se guraju na skok i da prave blokove.

                          I na kraju Simonovic. Ako nastavi da ima ovoliku minutazu zapitacu se da li je Radonjic normalan.
                          Sve si lepo obrazložio i napisao, ipak ovo boldovano mi jede džigericu već izvesno vreme, kada ga vidim ako igra odbranu, zapravo to je slika i prilika kako se ne igra odbrana - pripadne mi muka.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Simonović nikad nije ni znao igrati odbranu.

                            On je jedino dobar kada igramo presing.

                            Zato se i dobro uklopio u onoj sezoni kad smo nizali pobede u Evroligi.

                            Tada smo igrali fenomenalan presing. Mislim da smo bili i najbolji kradljivci lopti te sezone u Evroligi.

                            To nam je omogućilo i mnogo lakih poena.

                            Comment


                            • Simonovic je beskorisna masa. Trenutno nema nacin da se iskoristi a da bude koristan. Zasto se njegova minutaza ne da Radanovu. Ne bi bio manje stetan, a mozda bi dobili za sledecu sezonu. Ne razumem njegovo prisustvo u 12.

                              Comment


                              • Od početka sezone teško je razumeti bilo šta jer skoro ništa nema smisla. Ja sam se iskreno nadao dolaskom Radonjića da će biti malo više rezona, smislenije košarke i NAROČITO smislenije rotacije, ali smo umesto toga dobili kitu da izbijemo oči, sa Simonom na čelu. Koliko sam se radovao kad se Radonjić vratio toliko sam sad indiferentan i to prvenstveno zbog odsustva svagok rezona koji bi se video na terenu.

                                Ne dramim, ne ironišem ali zaista nas ne vidim favoritima za ABA. Ne vidim kako ovaj užas koji trenutno igramo (da ponovim - u ozbiljnim tekmama mi u rukama oko 70 poena) može da se preokrene za mesec dana..

                                Iskreno se nadam da se varam.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X