Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko su se samo prizivali i priželjkivali "tornjevi blizanci".
    Gledajući finalni meč, znači nema popravnog, tvrdo, pritisak, oni su ispisali neke brojke pored svog imena, ali njima su sve lopte pokupili Kuridža i Kuzmić. Oni su imali u duelu ogromne probleme i protiv nižih i slabije fizički igrača npr Davidovac, Simke.
    Da zanemarimo ogromnu zaledjinu, momci su vrhunski kvalitet, ali postavlja se pitanje šta bi doneli u nekim realnim prilikama, protiv "aždaja" kad su toliko nemoćni u reketu protiv jednog Kuzmića koji je na 50 % svojih mogućnosti.
    Zamišljam reakcije navijača da su odigrali za nas kao što su sinoć, naročito Simonović koga je Kuridža upropastio.

    Comment


    • Simonović nije ni blizu kvaliteta Petruševa...

      Međutim, Petrušev se očito forsira samo u napadačkoj ulozi, krajnje je očito da mu nije u krvi da se pošiba pod košem, nema taj hustle gen u sebi ili nije ni pokušano da mu se usadi...

      No, sačekajmo ipak sa ocenom, još je klinac, niti je završio fizički razvoj... On će tek u sledeće 3-4 godine maksimalno ojačati i dobiti pravi frame. S time će mu naravno biti puno lakše da se mlati pod košem.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Bez Radonjića bi osvojili kitu. I to mlohavu.
        I ti mislis da je samo Radonjic osvojio trofej, posto iskljucivo i samo o njemu pise, a ne o Zvezdi?

        Jel bi uzeli titulu bez Lojda? A bez Davidovca? A bez MJK-a? Samo da ti napomenem da je Radanov igrao samo par minuta.

        A onaj glavni izazov je ispred nas, dok u evroligi nismo ostvarili nikakav pomak od pocetka sezone.

        Comment


        • Naravno, bilo bi neozbiljno da se osporava kvalitet,ali mišljenja sam da neku košarku na EL nivou upitno je dosta toga, naročito kod Simonovića.
          Čak sam stekao utisak da je onaj treći centar ,bar po meni u nekim elementima, ako ne i uopšte, ozbiljniji igrač.
          PS
          Evo sad gledam tek napunio 20_u, vrlo interesantan igrač,za sistem,radnik,ima tu dosta toga što bi leglo i njemu i Radonjiću,s i klubu.
          Last edited by L a z a r; 15-02-21, 12:13.

          Comment


          • Originally posted by L a z a r View Post
            Naravno, bilo bi neozbiljno da se osporava kvalitet,ali mišljenja sam da neku košarku na EL nivou upitno je dosta toga, naročito kod Simonovića.
            Čak sam stekao utisak da je onaj treći centar ,bar po meni u nekim elementima, ako ne i uopšte, ozbiljniji igrač.
            PS
            Evo sad gledam tek napunio 20_u, vrlo interesantan igrač,za sistem,radnik,ima tu dosta toga što bi leglo i njemu i Radonjiću,s i klubu.
            Ako mislis na Matkovica, decko je Hrvat iz BiH. Ne verujem da ce Covic ulaziti u novi sukob sa ovima sa severa zbog takvih poteza. Ma koliko to meni bilo besmislena prica, nece dovoditi Hrvata u Zvezdu.
            Last edited by Storm; 15-02-21, 12:42.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ako mislis na Matkovica, decko je Hrvat iz BiH. Ne verujem da ce Covic ulaziti u novi sukob sa ovima sa severa zbog takvih poteza. Ma koliko to meni bilo besmislena prica, nece dovoditi Hrvata u Zvezdu.
              Ništa onda, ganjati direktne potomke Dr Dabića i sl.

              Comment


              • Originally posted by L a z a r View Post
                Ništa onda, ganjati direktne potomke Dr Dabića i sl.
                I to ce jednom proci. Ako Dinamo moze da ima Srbina u ekipi sto ne bi i Zvezda Hrvata. Ali mislim da nece jos malo. Mozda dok njihov voljeni FK prvi povuce takav potez, pa onda ne mogu nista da prigovore KK-u. Jbm li ga....

                Comment


                • Za sve treba imati razumevanja,ali pogledati šampionski tim iz Barija objašnjava sve.Drugačije teško da se može do Evropskog vrha.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    I ti mislis da je samo Radonjic osvojio trofej, posto iskljucivo i samo o njemu pise, a ne o Zvezdi?

                    Jel bi uzeli titulu bez Lojda? A bez Davidovca? A bez MJK-a? Samo da ti napomenem da je Radanov igrao samo par minuta.

                    A onaj glavni izazov je ispred nas, dok u evroligi nismo ostvarili nikakav pomak od pocetka sezone.
                    Bez Radonjića, a sa Davidovcem, bez Davidovca, sa ovim onim kurcem palcem osvojili bi kitu. Mlohavu.

                    PS

                    You think this is easy game?

                    Last edited by Laki21; 15-02-21, 13:41.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Trener-i, timski rad.
                        Lepo videti ovoliko inteligencije.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Koliko puta prodata fora.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Bez Radonjića, a sa Davidovcem, bez Davidovca, sa ovim onim kurcem palcem osvojili bi kitu. Mlohavu.

                            PS

                            You think this is easy game?

                            Kojim kurcem palcem?

                            Nema ti ovde tona.

                            Comment


                            • Majstore vidim koliko smo kupova i trofeja osvojili bez najveceg trenera Deja Radonjica.
                              Igraci sviraju kako dirigent kaze nema tu puno palamudjenja zasto su komsije u kanalu pa zato jer je Trinki otiso prosto ki pasulj.
                              Trener je najvazniji igrac jedne ekipe mozes ti imati 12 zvezdi u ekipi ako trener nije kako treba mos ga jebati nema tu leba.
                              Znaci za ovaj kup najzasluzniji je RADONJIC DEJAN ZVANI MAGIJA iskljucivo i niki vise.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a r View Post
                                Trener-i, timski rad.
                                Lepo videti ovoliko inteligencije.
                                Kuridža na 1.12
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X