Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se nisam bavio pričama oko domaćih igrača.

    Za mene uvek trebaju igrati onih 12 koji će nam doneti titule.

    Comment


    • Lepo je ovo gledati Karamazov...eto toliko...ja jesam za strance al kvalitetne, koji mogu napredovati a vec imaju odredjeni kvalitet...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ma daj Bože da uvek imamo 10 kvalitetnih domaćih igrača, problem je što ih ima sve manje koji imaju kvalitet.

        I tek će sledeće sezone to biti problem.

        Ja nisam nešto posebno oduševljen ni Uskokovićem, ni Radanovim.

        Čak ni Dobrić i Davidovac koji su imali ozbiljnu minutažu nisu očekivano napredovali.

        Davidovac mi je tu najbolji. Kakav go da je, na njega uvek možeš računati kad zagusti.

        Comment


        • Za sada rutinski.

          Comment


          • Sve se slazem,ali moraju imati kontinuitet, odgovornost...domaci moraju solidno da se plate..das im minute..Mora da postoji proces..Ja bi pre petrusuvu dao npr 1.2m za tri godine nego Gistu..moras da ulozis da bi dobio...Probati Smajlagica povuci, dati mu novac,stvarati nesto da za dve tri godine napadnes EL...itd..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Za sada rutinski.
              Ipak nije rutinski.

              Comment


              • Lazić da drži sliku Radonjića iznad kreveta.

                Comment


                • Koliko Radonja nema nerava za Radanova. Pusti ga malo. Jedna greska i klupa.

                  Comment


                  • Ljudi uživajte malo,ovo igraju peške, pritom umorni,a i igraju LE za dva dana.

                    Losmi*
                    Biće ti mnogo lakše da prihvatiš neke činjenice i ko drži dizgine u klubu.

                    Storm*
                    Neverovatno koliko ima ljudi i navijača da želi uspeh Alekse.
                    Imam utisak da se "isključi"da uopšte ne prati igru,kao da nije prisutan na terenu.
                    Last edited by L a z a r; 17-02-21, 18:49.

                    Comment


                    • Ma Aleksa je veliki talenat i vec mora da igra vise. Ume da pogresi ali onda uradi zadnju promenu i izbaci tri igraca borca u odbrani. Mora mu se malo vise verovati.

                      Comment


                      • Kada imaš takvog talenta u timu moraš mu dozvoliti da greši. Ne postoji igrač koji je bez minuta i prava na grešku postao igrač.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • U par navrata više su reagovali pomoćni treneri na neke propuste,Alekse, kod preuzimanja igrača i sl.

                          Comment


                          • Odlicna utakmica u smanjenoj rotaciji i lepa pobeda. Nadam se da nije nista ozbiljno sa Kuzmicevim ledjima zbog cega je trazio izmenu na minut i nesto pre kraja.
                            Pisu da je Walden bio na utakmici, sedeo navodno pored 2 juniora sa strane (ja nisam video da li je bio).

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Kada imaš takvog talenta u timu moraš mu dozvoliti da greši. Ne postoji igrač koji je bez minuta i prava na grešku postao igrač.
                              Upravo tako. Radonja nema sluha da to istrpi. Njemu je Guduric igrao manje od Lazica i Dangubica na 3, a gledaj gde je sad Guduric u evropskoj kosarci, a gde su ova dvojica. Zoc ga je realno napravio igracem. Radonja je odlican trener za rezultat, ali za rad sa nasom decom jok.
                              Last edited by Storm; 17-02-21, 19:07.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a r View Post
                                Ljudi uživajte malo,ovo igraju peške, pritom umorni,a i igraju LE za dva dana.

                                Losmi*
                                Biće ti mnogo lakše da prihvatiš neke činjenice i ko drži dizgine u klubu.

                                Storm*
                                Neverovatno koliko ima ljudi i navijača da želi uspeh Alekse.
                                Imam utisak da se "isključi"da uopšte ne prati igru,kao da nije prisutan na terenu.
                                Vidim kako drzi kad nema Radonje...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X