Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim iskreno da mi i sa ovom ekipom mozemo da igramo sa partizanima...mislim da realno imamo mnogo bolje domace igrace od njih...e sad ako nas napune sudije licnim to je to jbg, moz se jebemo

    Comment


    • Uzgred uskokovic lagano gori od koloma i hola...bruka se decko

      Comment


      • Vrlo loš sinoć, možda i najgori naš pojedinac ali hajde da vidimo do kraja KRK šta će biti.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Odmorili smo nosioce. Sutra ocekujem da Loyd odigra 30+ minuta. Mozem da dobijemo ako on bude imao vece.
          Last edited by Storm; 12-02-21, 07:40.

          Comment


          • Prvo treba da rešimo full court presing koji će dobar deo meča biti primenjivan na našem pleju ili onom ko ga glumi...

            Zatim da obezbedimo defanzivni skok. To bi bilo najbitnije, s ostalim ćemo se valjda nekako izboriti.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Sutra ocekujem sigurnu pobedu. Pomagati na Pejdzu ostale kamenjare pustati..Lazi dati da namirise Pejdzov dres a moze da se pritisne i njihov prenos lopte...Da JOB nema promaju u glavi i da ugurava njihove centre unutra jer oni ipak imaju tri druga centra kad prave pik braniti centra jer su to tek teski kamenjari...ne znam sto ovo pisem kad Radonja to sve zna...

              Ovo je njihova utakmica sezone, ne treba im dati ni to malo sanse da budu radosni...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sutra ocekujem sigurnu pobedu. Pomagati na Pejdzu ostale kamenjare pustati..Lazi dati da namirise Pejdzov dres a moze da se pritisne i njihov prenos lopte...Da JOB nema promaju u glavi i da ugurava njihove centre unutra jer oni ipak imaju tri druga centra kad prave pik braniti centra jer su to tek teski kamenjari...ne znam sto ovo pisem kad Radonja to sve zna...

                Ovo je njihova utakmica sezone, ne treba im dati ni to malo sanse da budu radosni...
                slikovito pojasnjenje

                Comment


                • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    ahahah,

                    Pa da je samo Reath ostao negativan JOB ne bi jos uvek u svom zivotu znao da postoji grad po imenu NSAD.

                    Covic je presekao i povukao za usi obojicu, inace je bio Shilbovan sa isplatom ugovora do kraja a da nam trenira u Basket Landu, naravno DR ima poverenja u Simona koji ima snage za 3.5 minuta.

                    Videcemo posle kupa koliko ce JOB imati minuta kada se svi oporavljeni od virusa vrate u tim.
                    I da li si stvarno mislio da cemo igrati kup sa juniorima i nastavak EL bez JOBa zato da bi neko izigravao neki autoritet,
                    Zna se ko vozi a ko otvara kapiju, 3 nedelje Korone i eto neko je pokusao da donosi odluke na svoju ruku.

                    Nego ne tupi ovde po forumu nego organizuj te tvoje Lale da ispred Sheratona date podrsku treneru i ekipi,

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      ahahah,

                      Pa da je samo Reath ostao negativan JOB ne bi jos uvek u svom zivotu znao da postoji grad po imenu NSAD.

                      Covic je presekao i povukao za usi obojicu, inace je bio Shilbovan sa isplatom ugovora do kraja a da nam trenira u Basket Landu, naravno DR ima poverenja u Simona koji ima snage za 3.5 minuta.

                      Videcemo posle kupa koliko ce JOB imati minuta kada se svi oporavljeni od virusa vrate u tim.
                      I da li si stvarno mislio da cemo igrati kup sa juniorima i nastavak EL bez JOBa zato da bi neko izigravao neki autoritet,
                      Zna se ko vozi a ko otvara kapiju, 3 nedelje Korone i eto neko je pokusao da donosi odluke na svoju ruku.

                      Nego ne tupi ovde po forumu nego organizuj te tvoje Lale da ispred Sheratona date podrsku treneru i ekipi,
                      Moji izvori kazu da se Cova izvinuo i rekao da ce plate biti redovne i da se nece mesati oko igraca.

                      Cak je i Covic apostrifirao da je on los za timski duh, ali Dr pokusava da spasi sta se spasiti moze.

                      Kljucevi kluba su kod Radonje i necija sudbina zavisi od njega...

                      Samo cekas kiks, ali se nece desiti.. #volisvojklub # svogtrenera #nismoistihvalabogu
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Moji izvori kazu da se Cova izvinuo i rekao da ce plate biti redovne i da se nece mesati oko igraca.

                        Cak je i Covic apostrifirao da je on los za timski duh, ali Dr pokusava da spasi sta se spasiti moze.

                        Kljucevi kluba su kod Radonje i necija sudbina zavisi od njega...

                        Samo cekas kiks, ali se nece desiti.. #volisvojklub # svogtrenera #nismoistihvalabogu


                        Molim moderaciju da obavezno proveri IP adresu od naseg clana LOSMI SK, imam sumnju da mu je hakovan nalog.

                        znamo vrlo dobro da ono ovo nije mogao da napise orginalni LOSMISK jer nam je poznato njegovo pisanje o svim prethodnim trenerima pre i posle legende na privremenom radu u Beogradu sa stanom na Vracaru.

                        Comment


                        • Posle radonje iskreno tomic mi je bio najbolji, posle je pogubio konce na zalost, ali sam ga bas gotivio sto nmg da kazem za alimpija i sakotu, sale jbg nemam pojma, drag mi je, al da je usrao sastav jeste i to debelo

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            [/B]
                            Molim moderaciju da obavezno proveri IP adresu od naseg clana LOSMI SK, imam sumnju da mu je hakovan nalog.

                            znamo vrlo dobro da ono ovo nije mogao da napise orginalni LOSMISK jer nam je poznato njegovo pisanje o svim prethodnim trenerima pre i posle legende na privremenom radu u Beogradu sa stanom na Vracaru.
                            Kritike koje sam upucivao su uvek zavrsile na moju stranu. Covic je konacno uradio jednu dobru stvar od kad je Radonja otisao.

                            Da je mene slusao ne bi se ovoliko mucili...a vrv bi prosle sezone prihvatio zavrsetak prvenstva..

                            Voleti Zvezdu, ne znaci slepo verovati...losim potezima..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Veceras je veliki ispit za Dejana Radonjica, osokoljen povredama i losim odabirom igraca proslog trenera,sikaniranja od jednog dela navijaca, danas je njegov prvi ispit, jeste da je najmanje bitan, ali nijedan trener posle njega nije uzeo ovaj kup. Vreme je da se Zuckova levica vrati u nase vritine i da svi (bar) navijaci Zvezde uzivaju u ovom turniru.

                              Bice teska bitka,partizani dolaze kompletni, spremaju se za utakmicu sezonu,...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Prvi put posle dugooo godina ne osecam da smo favoriti u derbiju, e sad to moze da bude tako dobro po nas da je to nenormalno, ocekujem takav govor pred utakmice Radonje da ce da se popale ovi nasi ko mladi majmuni i da ce da poginu za svaku loptu...

                                Comment

                                Working...
                                X