Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo ovaj http://www.livestream365.com/sr/arena-sport-1#

    Dzenkins bratanic moj najmiliji!!!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Mene muči što nijedan strim neće da mi radi, pa ni onaj tvoj gore Krle.
      Meni evo 45 min bez problema, i ne planiram da ga gasim sad na poluvremenu... Refresh-uj nekoliko puta ako treba. Imaš i B varijantu tash tv itd.

      Mnogo na silu igra Katić...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Instalirao sam VLC i ide ova hrvatska Arena u HD samo puca

        Comment


        • Šutiramo slobodna 7/19. Rezultat za sada dobar u neugodnom Solnoku...

          Mislim da će ih Dženkins pojesti u nastavku...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Kakav je bre ovo raspad sistema, sad pustih tekmu? I treba da nas nakantaju kad imamo retarda na klupi, čovek ne zna da postavi akciju jednu najprostiju. Nelson malo vraća u život, al puki indizidualizam. Ovaj Vojvoda nas ubi.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Neki Vojvoda dade 3 trice za minut i napravi razliku...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Kakav preokret, posle -14!

                Kapitena ama baš ništa neće! Bravo Radenović...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Vrati nas Radenović u život, auu preokrenusmo sa -14. Ajde da se dobije ovo u pičku materinu.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Pa šta rade ovo, 2 napada ne koriste, jaoo vidi bede.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Taman sam se posle meča sa Grcima u sredu i onih +15 na otvaranju ponadao da samo rešili "problem 3/4", opet u narednoj tekmi loše otvaramo taj period i sreća što smo preokrenuli. Bravo momci

                      Opet se vidi nedostatak igrača na poziciji tri, Simonović za više od 31 minut 2 poena 1 skok i 1 asistencija.

                      Comment


                      • Uh, dobro je da smo preokrenuli. Bilo bi šteta da smo izgubili ovo, tama nsm odobil iGrke i sad ovako da pokvrimo. Srećom dobismo ih i idemo dalje.
                        Đenka najbolji sa 19 poena

                        Comment


                        • Dobro je izvukosmo se na kraju, jedva. Inače katastofalno smo odigrali, centara nigde nije bilo ceo meč ,Marjan i Katić izbezumljeni, svega 10 pišanih poena zajedno, većinom sa slobodnih, zatvorili ih skorz. Simonović potpuno zakazao, verovatno njegov najgori meč u ovoj sezoni, 0-6 za 3, pa strašno.E moj kapitenu. Đenka i Nelson najzapaženiji kod nas danas, sasvim dobra rola. Blažić solidan, al ipak ispod njegovih mogućnosti.

                          Ranenović je čovek odluke za nas, i svaka mu čast, preouzeo fino odgovornost i rešio meč svojim vezanim poenima i trojkom. Ali naj poražavajuća činjenica danas su slobodna bacanja 21-38. pa 17 promašaja, dno dna.

                          Al bitno je da se utakmice dobijaju, i onda kad tim igra veoma slabo i kad nema igre, tako se dolazi do uspeha.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Ma šta će nam još jedna trojka, puni Simon....istina ali na +15. Da se ne ponavljam da jedva tri puta tapne loptu po meču, kažu ljudi to mu je uloga, individualna odbrana i da ćoškari, a šta kada iz ćoška šutne 0 od 6 !? Meni to sa ne tapkanjem lopte isto nekako kao kada fudbaler ne bi tokom meča dao nijedan pas po zemlji, nego sve po visu, tako nekako, nmg ja to da shvatim da ti igraš košarku 31 minut danas i tapneš loptu svega 3, 4 puta.

                            Comment


                            • Ja razumem da nekom nije dan, jbg dešava se, al Simona baš često u gostima ne ide. Pa brate mili il si kapiten il jedeš ono što se ne jede. Ne znam čija je ideja da on bude kapiten, prvo nije ni najstariji, a drugo, kakav bre on to autoritet ima, pa jbt smešno i žalosno u isto vreme.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Ma nije sada on igrač da rešava mečeve, to i ja koji se gotovo pa ne razumem u ovaj sport, već eto laički samo trabunjam vidim, čovek je eto da popuni roster, odigra dve tri jake odbrane do granice faula i dosta, 7-10 minuta po meču, kakvi crni 31+ minut.

                                Sreća naša je što ni kod komšija ne cvetaju ruže, pa ovako možemo da se nadamo bez jake trojke, u suprotnom bi opet bili KK "Sledeća sezona" i to sa pola gasa.

                                Na kraju nadam se da će dovesti više tog igrača, imamo ok kostur za naše podnevlje, to i 15-3 skor u ABA potvrđuje, ali za najviši domet jednostavno nam treba taj igrač.

                                Comment

                                Working...
                                X