Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad citam ovu temu sto je okacio kako oni ne podnose Partizan i sve sto ima veze sa nama, sunce ti krvavo

    Comment


    • Da,Tegeltija...ekstremno ogavan i bezobrazan,pa dokle se pruza njegova smjelost sa omalovazavanjem nas...to je sstrasno!Niko da ga zaustavi bre,nevjerica!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Da,Tegeltija...ekstremno ogavan i bezobrazan,pa dokle se pruza njegova smjelost sa omalovazavanjem nas...to je sstrasno!Niko da ga zaustavi bre,nevjerica!
        Ne postiže sve Vučić. Strpi se malo.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by duka79 View Post
          ja sam prenio sta sam procitao...a evo i gdje a lik uglavnom ima dobre informacije
          http://www.redstarbelgrade.info/foru...618.18800.html
          a sto se tice Avangarde tu je uglavom Tegeltija glavni insajder
          Tegeltija nije clan tog foruma. A verovatno ni jednog drugog...
          I molio bih da se ovde prestane sa prenosenjem informacija sa raznih foruma.

          Comment


          • A i ovo međunavijačko prepucavanje je kanal, manite se ćoravog posla, bitnija nam je priča da li će nam 3-ka stići do tog datuma kada možemo da registrujemo za EK, u ABA možemo i sa ovom ekipom to finala i EL.

            Comment


            • Jebem ti sve kad je Vladan Tegeltija nekom parametar za bilo sta u zivotu.
              sigpic

              Comment


              • Ma nije parametar,ali mnogo ljudi gleda tu zonu press,slusa njegov bezobrazluk.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Onda su ti ljudi mazohisti.

                  Comment


                  • Ne bih ja to tako opisivao Ljubo..


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa sto gledaju nesto sto ih nervira. Ja ga ne gledam koji navijam za Partizan osim ako nema neke zanimljive goste. I tada obicno iskljucim posle pola sata jer je Tegeltija mutav i ne dozvoljava sagovorniku da dodje do reci.

                      Comment


                      • Da,to apsolutno...e sad zamisli koliko je to posrana televizija,kad nema ni trunke profesionalizma,novinar onako da radi svoj posao je sramotno i kida zivce a neko mu to i dalje dozvoljava,a to je porazavajuce.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ta emisija može ponekad da bude dobra i zanimljiva, u zavisnosti od gostiju, ali ne gledam je sigurno zbog toga što ću čuti nešto pametno iz usta Tegeltije. Šta me briga koga on voli, a koga mrzi, čovek je generalno seljak, što kaže Ljuba ne dozvoljava ljudima da nešto kažu, samo on nešto sere.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Arena Zagreb, ali odličan stream...

                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Na ovom meču gledamo 3 statistički najbolja trojkaša lige.
                              1. Simonović 2. Dženkins 3. Voren
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Mene muči što nijedan strim neće da mi radi, pa ni onaj tvoj gore Krle.

                                Comment

                                Working...
                                X