Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesretni Kuridza je usao na 5 minuta do kraja, da JOB dodje do daha i covek za 4 poseda, 2 puta vraca loptu Lazicu, jednom da sutne sa 9 metara a druga da igra jedan na jedan. Prosto neverovatno da nije pokusao da zida nijednom. Tu smo se raspali i vratili Fener u igru. Kolom da je spremniji mnogo bi nam znacio, ovako bez dobrog pleja nece biti velikog rezultata. Ako ne mogu da nadju nista kvalitetno, bolje da se forsira Uskok i Kolom u paru.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Evo koliko se voli klub da se navija za Fener...al razumem..bice sve teze.

      Greske dve je napravio...prva sto je uveo nesretnog Lazica..i mislim da je poslednji sut trebao da uzme Radanov...

      Volden je bio povredjen a zaobljei Spanac je lep za oko, al baca vruce krompire, spor..itd...nama treba ala na kecu da povuce od kosa do kosa a ne da guzicom prevodi loptu i gubi je kao da je neki kadet, a ne igrac od 32g...

      Nije on los, odradice on svoje a mi cemo duckati..odlika kilavih igraca....

      Pohvalio bih Dobrica, Davdvoca, Dzoba, Radanova na vrhunskoj borbi i ostatak cete.. game plan je bio odlican..al previse pehova, povreda...

      Ko ce da odgovara za tuce nespremnih igraca koji su dosli u klub??? Sredice ovo DR, al tinjala mi je nada za F8..do danas..sad je to nemoguce, bas pehovi i bas Loyd da dobije koronu i sad Volden da se povredi...

      Kako grizu nasi igraci od kad je DR dosao,milina gledati...


      Rit, Hal, Nkoko ili Kuzmic nepotrebni..nepotreban je Kolom ali njega moze oterati samo na kraju sezone...sta nam uradi Salo27...
      Okacicu ovde tvoj twit kada je bio DR u igri umesto Kokoskova ali samo u tvojoj masti kada si napisa ALahu AKBAR.
      Stidi se,

      ja sam iskljucio TV cim se zavrsila utakmica i nisam cuo da je wolden povredjen, sto opet ne skida odgovornost sa DR za neke odluke.

      Ja za razliku od tebe nikada necu navijati protiv KKCZ , a ti bi ovde se veselio sve u 16 samo da DR nije trener, kao da nisi kada smo iste ovakve utakmice gubili na isti nacin losim vodjenjem sa klupe.
      Igraci dobijaju utakmice a treneri ih gube. Live with it.

      Bozic je pa cu ovde stati.

      Comment


      • Auuu al ste vi ozbiljni...sto se sve pise odje...na jbn forum..cccc

        Sad vidjeh HL i cijelo vrijeme u igri , egal, koliko se moze zakljucit, bez Lojda...vidi se promjena na bolje ogromna...radanov u igri...to je dobro za vas..

        Comment


        • Ovo je bila Zvezda, ovo su bila cuvena krvava kolena. Naravno da mi je zao poraza jer se oni pisu i pobeda treba zbog pobednickog mentaliteta, a najvise samopozudanja. Ko to ne zna, ne treba da prati sport.

          Zao mi je, dali smo neki svoj amksimum, sa ovim timom i i ovako fizicki spremnim igracima mi ne mozemo bolje. Ja nisam hejter Koloma,ali nama ne treba takav igrac kao prvi plej, on je za 10-15min maks..spor je, imao je neke dobre odluke, ali bilo je i na njemu jer je jedini plej...ne treba zaboraviti da je crnilo krenulo od povrede Hala koji je ispodprosecan EL plej...NE MOZE plej guzicom da prevodi loptu...dosta dugi i spori napadi, bilo je i lepih...al.na kraju sam hteo i trebao je Radanov da zavrsava....dobili bi ga zauvek...al eto...Kolom i da je dao, nista ne bi dobili, cak bi izgubili jer bi mislili da je eto on neki igrac i dobio bi kredita...

          Sarac, ne znam odakle tebi da sam ja navijao bilo kada protiv Zvezde...ali sam ukazivao na trenerske prevera, zetove,sinove i ostalo.....to je tebi mrznja protiv Zvezde? Onda nek bude mrznja i da navijam protiv...

          Sport je talac politike godinama, ali talenti polako nestaju,beze...ko moze...dolaze zdepasti spanci, ameri, nkoko...poluamaterski stranci...

          Danas sam video nadu...ne moze se ocekivati da svi budu na terenu...ali videti Radanova kako plese pod dirigentskoj palici slavnog trenera naseg kluba, meni je srce na mestu...ali ipak tuzno zbog poraza...momci su to zasluzili,svi su dali 101% sebe....to je ono sto zelimo...ta energija, ta krv, povrede zbog nase Zvezde...

          Mi moramo da se vratimo korenima, tu smo najbolji...da se privatizujemo vrlo brzo bi dosao i F4...garantujem, ali...to se nece desiti...
          Last edited by LosmiSK; 07-01-21, 21:23.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Jel Hall sklonjen kao Mekel dok mu se ne nadje drugi tim ili je povreda u pitanju? Ogromne probleme imamo na 1 i 5. Jezivo je sta je sebi dozvolila EL ekipa.

            Comment


            • Cist poraz DR. Posebno zbog drzanja telohranitelja Filipa Covica na terenu.

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Pristrasni ste jako.
                Da je Obradović izgubio na način na koji je Radonja obesili bi ga na Terazijama ovako kriv je Braun što je pogodio u zadnjoj desetinki.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Koja je KK C. ZVEZDA gromada od kluba.
                  Nema EL kluba koji dodje u BG, a da nema bar jednog igrača koji je nosio dres Zvezde i doprineo uspesima kluba.
                  1.Micić
                  2.Braun
                  3 Gudurić
                  4.Jović
                  5.Dzenkins
                  6 Marinković
                  7.Milutinov
                  8.Kalinić
                  9.Beron
                  10.Rivers
                  11.Nedović

                  Ceo tim, čak i trenera imamo.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Pristrasni ste jako.
                    Da je Obradović izgubio na način na koji je Radonja obesili bi ga na Terazijama ovako kriv je Braun što je pogodio u zadnjoj desetinki.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Bi da je trenirao klub 6 meseci, birao sve igrace kao sto je Obradovic

                    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Nema se sta zameriti Radonji. Stabilizovao je tim i igru. Sveo je hazardersku igru jedan na jedan na minimum. Nas problem je sto na dve najbitnije pozicije smo najtanji. Na 1 imamo penzionera i klinca, i Halla ciji je status upitan. Na 5 imamo Kuzmu, Nnoka koji je pao sa marsa i Rita koji nije ni EC nivo. I to sve u januaru. Totalno ludilo.

                      Comment


                      • Jebeni Branko Lazić.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Šta bih dao samo da vidim upise da je Kolom dao koš i da smo dobili utakmicu.

                          Comment


                          • Originally posted by L a z a r View Post
                            Šta bih dao samo da vidim upise da je Kolom dao koš i da smo dobili utakmicu.
                            Tanka je linija izmedju pobednika i gubitnika, ako se setimo Kuzmceve blokade pre par godina..

                            Meni nije jasno ko je doveo i zasto Nkoka, zasto Kuzmic rehabilitovan...eno Teri jos u BG..kaci storije...majko mila...ko to sve placa...Od Rocestog, Koloma i Hala...tri pleja, tri kilavka. Jel ima neko u klubu da odgovara za to.

                            Mislim da je DR rekao da mu je ovo dovoljno za ABA...i to je to...previse se vec sad potrosilo.

                            Bilo bi lepo da se pusti publika u halu..oh wait...bilo je al su mirno cutali...uloga tih ljudi u doba korne u hali mi uopste nije jasna. Amaterizam..ali boze moj...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Znači, po tebi i još tamo nekima, članovi, uprava kluba i prijatelji - sponzori nemaju pravo da navijaju?
                              Šta je to što toliko smeta?
                              Njih 50 ak se raštrkalo na tribini koja prima par hiljada, sta je tu greh?

                              Comment


                              • JOB je I G R A Č I N A!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X