Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace ako postoji ikakva, bilo kakva sansa da pokupimo erika grina...Boze koliko kida decko

    Comment


    • Kida u manjem klubu gde ima odrešene ruke za sve. Nije to baš tako u ekipi sa velikim ambicijama gde nije stalno primarna opcija.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • A i ne bih ja to nazvao manjim klubom kad Ataman stoji iza njega.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Voleo bih da cujem od nekog upucenog misljenje. Nekog ko prati razvojnu ligu. Ako je ostao neko upucen kog Losmi nije najurio sa foruma.
          Nesto se on spominjao pred pocetak prosle sezone. Koliko se ja secam, komentari bas nisu bili pozitivni i ohrabrujuci. Mada ne zbam koliko su oni merodavni kada nama niko ne valja

          Comment


          • Originally posted by nine33 View Post
            Dje je i sto radi moja najveca zelja jos od ljetos Tony Wroten ?
            Jel to onaj iz Sex Pistolsa?

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Kida u manjem klubu gde ima odrešene ruke za sve. Nije to baš tako u ekipi sa velikim ambicijama gde nije stalno primarna opcija.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              On je igrao jako dobro u olimpijakosu i valensiji, samo je u feneru zakazao...al kad tamo ima 375 azdaja...
              Inace mi imamo brda dobrih igraca pa nzm kako bi uspeo kod nas da se probije stvarno

              Comment


              • Gledao sam tu utakmicu, hala je kao po običaju bila više prazna nego puna a Predin je baš ispizdio, izbacili su ga nakon toga i mislim da je njemu zabranjen ulaz u Stožice od tada. Svakako da je u pravu ali ipak negde se mora povući granica i dovoljno je verbalno ih napasti ne i fizički.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Samo da vas obavestim da je Ganac postao nebitan.

                  Ajd da večeras pobedimo.

                  Nekako je sve utihnulo, mrtvilo, pobedom bi živnuli a i igrači bi vratili samopouzdanje.

                  Comment


                  • Bez pleja igramo. Ne ocekujem mnogo.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Bez pleja igramo. Ne ocekujem mnogo.
                      - Igrali smo i pre par godina bez playa pa smo uzeli titulu jer po misljenju vecine navijaca on nije ni kosarkas a ne play.
                      - Davidovac je uskocio u prvi tim na poziciji playa, i zbog svojih igara tada na pozicji 1 je postao ljubimac navijaca.
                      - Wolden je cele prosle godine igrao na poziciji 1, ove sezone vecinu vremena provodi na poziciji 1.
                      - Toliko kukamo za domacim igracima a sada se svi mrste sto ce Uskokovic morati da uskoci, naravno nije kvalitet Rebica koji je u slicnoj situaciji gurnut u vatru , ali tada smo imali trenera a danas imamo............... dopisati po zelji , svakako ce se naci odgovarajuci epiteti od "navijaca' naseg kluba,
                      - Loyd svakako veceras moze par minuta da uzme na poziciji 1.

                      Holl nije obnovio povredu primicaca nego je dobio udarac direktno u koleno i doslo je do otoka, naravno da niko ne moze da predvidi koliko ce oporavak trajati ali se okvirno kaze 10 dana, zluradi komentara forumasa koji su u slobodnom vremenu hirurzi, fizioterapeuti svakako su dobro dosli.

                      Pokusacu da odgovorim na par opaski na moj racun bez da imenujem bilo koga.

                      - da radim za pare, i da imam drugih obaveza svakodnevnih i ne stizem ni vremenski da se upisem, niti ima bilo kakve svrhe da pisem ako ce me par zaludnih forumasa docekati sa uvredama i lepljenjem nekakvih etiketa , ovde u manjoj meri svakako , a na drugom mestu sam svakako zavrsio sa bilo kakvim komentarisenjem, moje je pravo da biram sa kim cu da se druzim na ovakvim mestima,

                      - nema nikakvog pregrupisavanja,niti bilo kakvog cutanja zbog poraza u ABA/EL ligi, niti euforisem kada pobedimo niti ovde gasim vatru posle poraza.

                      Naravno da sam bio sokiran kolicinom osnovne nekuture nasih navijaca na drustvenim mrezama prema nasem treneru, sta je ljudima u glavi da otvoreno vredjaju nekoga koga licno ne poznaju, da mu vredjaju porodicu direktno na njegov twiter nalog , pa sta je sa mozgom maloumnici jedni. Vidim i ovde pojedinci imaju potrebu da isto tako se sprdaju sa trenerom ali OK, sve je to demokratija i sloboda misljenja.

                      Svakodnevno neko od mojih najblizijih prijatelja zavrsi na nekom kiseoniku, u bolnici, par njih je vec otislo na bolje mesto, kada ti udje i u familiju pa onda malo se preispitas sta je prioritet u svakodnevnom zivotu, svakako nije to da li cemo dovesti playa za jedan dan, nedelju ili nikada .

                      Mnogo toga se desilo od mog poslednjeg upisa pa je glupo da se ponavljam sa iznosenjem nekih informacija koje su vec bajate.


                      Sto se tice vecerasnje utakmice, sve je moguce, trener je dobio odresene ruke od prvog dana, da je sjajno odradio posao, pa i nije, da je klub mu omogucio sve sto je trazio u okvirima onoga sto mozemo kao klub, pa jeste, tako da kod njega je sada da ovo sto je zamislio da ce doneti rezultate neka i sprovede. Prosla su vremena da smo menjali po 5 igraca u polusezoni , prosla su vremena da se dovode po dva igraca direktno iz NBA i iz reprezentacije Srbije, mora se od ovog (ne) kvalteta praviti tim za igranje u elitnoj konkurenciji.

                      Puna podrska svakako Sasi da u tome i uspe, i on moze biti bivsi trener samo ako on tako odluci, ni mnogo gori treneri nisu oterani od strane kluba kada su imali mnogo losije rezulate i kikseva , a ne da se tera trener jer " COVIC cita forume " i vidi raspolozenje uvek dobro poznatih poznavalaca ove igre.

                      Cuvajte se ljudi , kosarka je samo najvaznija sporedna stvar posle fudbal

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        -
                        moje je pravo da biram sa kim cu da se druzim na ovakvim mestima,


                        Cuvajte se ljudi , kosarka je samo najvaznija sporedna stvar posle fudbal
                        Naravno, samo roditelje i decu ne možeš da biraš i menjaš, sve ostalo je promenljivo.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Nabice nas braca veceras momacki

                          Comment


                          • Ma neće, sažaliće se...ipak smo mi braća.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Браћу газимо вечерас.

                              Comment


                              • Naturalizovani će odraditi svoje, ali bar ovom drugom (Paterniko) da se ukaže da je Salo ćelavi nji'ov, s'onu strane brda.
                                Last edited by L a z a r; 10-12-20, 13:21.

                                Comment

                                Working...
                                X