Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to je moje glavno pitanje

    Ja bih onako naivno i optimistički rekao na mestu Lazića, ali svi znamo da se to neće desiti.

    Comment


    • Radanov je suvo zlato, čovek može da preuzima sve živo u odbrani, pravi bokove, kupi skokove pod oba koša.
      Dva minuta, pet, petnaest nebitno, on mora da bude u igri.
      Imamo dosta igrača na 4 i, tako da se nameće odgovor umesto koga.
      Last edited by L a z a r; 30-12-20, 22:44.

      Comment


      • Mozda je kasno za Radanova za ovu sezonu, ali vec u kls mora da igra i sledece sezone da mu bude garantovano mesto u 12.

        On i Guduric dogodine na 3. Pod uslovom da Gudura ne nastavi da igra ovako kao veceras. Onda nemamo sansu da ga vratimo.
        Last edited by Storm; 30-12-20, 22:49.

        Comment


        • Lako je sad preci u pobednicki tabor kad se jasno vidi pravac, ali oprosticemo ti ruznu proslost.

          Radanov bi trebao dobiti minute u rotaciji u ABA.. i sledece sezone da pocastimo kapitena sa zlatnim satom i jednim plastenikom....kad moze, onda i EL...greh je da mu se ne pruzi sansa...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Nemoj me nikada shvatiti ozbiljno pogotovo kada izgubimo. Na twiteru sam bio jos gori, ali @losmisk vrlo dobra zna da sam se zajebavao i tamo i ovde,

            Ja NIKADA necu biti protiv DR , nikada se necu radovati porazu naseg KKCZ, i NIKADA necu nijednog igraca terati iz kluba, kao ni trenera pa makar sve izgubio, i napisao sam, mogao sam nastaviti dalje da se pravim da pljujem po Radonjicu samo da bi docarao sta smo ostali morali da trpimo kada su drugi treneri bili na tapetu a i igraci.

            Opusteno druze, suvise smo mi matori da bi ove male radosti koje cemo sada nadam se sve vise i vise imati sa DR da bih se ja sada pravio da sam negativan. Trebaju nam radosti kakve god da su u ova teska vremena van kosarke.

            Malo moram i sa LOSMISK razmeniti neku rec ovde, bilo bi dosadno ako bi bili na istoj strani.

            pozz

            ps. kada se vrate Loyd, Noko, i kada se izvrsi doselekcija sa jos dva igraca, gde vidis minute i ulogu za Radanova?
            Vidim njegove minute umesto Lazićevih.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Pojačanje, Kolom, (Uskoković)
              Loyd, Walden
              Dobrić, Davidovac, Radanov, (Lazić)
              MJK, Reath, (Simonović), (Simanić)
              Kuzmić, OBrajant, Nnoko

              Ako uzmemo u obzir da će Hol biti povređen ili katovan, da Uskoković dobija priliku umesto Koloma u ABA, a van 12 da ostanu Lazić, Simanić i Simonović.
              S tim da Lazić može da se rotira sa Radanovim, a Simonović sa Ritom po potrebi.

              Naravno, ovo sve izgleda kao Menadžer da se igra, ali mislim da bismo zaista bolje izgledali tako.

              Comment


              • Makni tog mjk a da ga moje oci ne vide...rupa u oba pravca

                Comment


                • brzo ce Radanov nazad na tribine cim se vrati tata Simon.

                  Comment


                  • Originally posted by NaviSK View Post
                    Poraz od Zenita ne pripisuj Radonjicu, tada je jos na klupi bio Sasa.
                    Bio je na pocetku Sasa isto prvi deo 1/4, pa ga priteralo i otisao u klonju, al se vratio u zadnjih 5 minuta i zamalo opet sve da pokvari majku mu.
                    Last edited by mmajstor; 31-12-20, 00:12.

                    Comment


                    • Lepo je videti kako Dejo podri igrace celu utakmicu, pogotovo posle gresaka. Brzo ce da im vrati samopouzdanje i nadje pravu ulogu. Ne treba da dovodi nikakva pojacanja.. Sa ovim igracima treba da pokaze kakva ekipa mozemo biti kad ih vodi pravi znalac.
                      Pa onda ovi forumaski strucnjaci mogu fino da uporede kako ekipa izgleda kad ih vodi Sale a kako kad ih vodi neko ko je vise od trenera, iako je ovo Saletova selekcija.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ja nikada necu navijati da mi izgubimo i da bih nekog apostrofirao kao krivca za poraz, za ovaj klub sam navijao i kada je Dule Vujosevic bio trener a i sutra kada bi ga postavili zeleo bih da svaku dobijemo. Samo zelim da gledamo pobede i poraze istim ocima bez upiranja prsta u dezurne krivce po defaultu i sklanjanje pogleda kada je neko drugi u pitanju.
                        Nadam se da ce klub dobro razmisliti oko nekih katovanja koja su bila planirana posle ove utakmice, kao i oko angazovanja " pojacanja" koja opet mogu da ubiju hemiju.

                        Nama ce najvece pojacanje biti ako DR uvede u sistem JOBa, skine kilazu spancu i u ABA ligi pusti ovu nasu decu da se celice za sledecu sezonu.
                        Pročitaj twit Mladena Simanića.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pisao sam ja o tome ranije odnosno prije dva mjeseca @samo zvezda je nagovestio da ce prica ici na ovu stranu.
                          I da su izgubili sinoć nema im se sta zamjeriti, vidio se osmjeh na licu, zelja te greške koje su pravili daju se ispraviti.
                          Rekoh da ocekujem pobjedu zbog reakcije na Laktase i stvarno su dali sve od sebe bravo ekipa!

                          Comment


                          • Bravo za utakmicu, bravo za reakciju. Ima jos mnogo da se ispravlja ali veceras je i bilo dobrih stvari. Odbrambene rotacije su mozda i najbolje bile ove godine. Skoro da se nisu ni gubili igraci i pravovremeno su preuzimali. Videla se velika zelja i da ih je poraz od Igokee prilicno potresao(svaka izjava posle utakmice je apostrofirala i taj poraz). Raduje dobra igra Radanova, sve je uradio kao da vec godinama igra svaku utakmicu EL. Fokusiran je bio na maksimumu i to raduje.

                            Comment


                            • Reakcija klupe i Brajanta posle trojke Radanova:

                              Spoiler


                              Vidi se i da se atmosfera popravila.
                              Last edited by Karamazov; 31-12-20, 08:52.

                              Comment


                              • Momci, cestitke. Nisam gledao mec. Vidim da je Radanov dobio 15 minuta, da je Dobric dobio dosta minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X