Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Vučko zavuče ruku u državni džep onda mogu i Monro i Jović.

    Comment


    • Dupe/noša.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Da dodam koju u vezi Hola.

        On je na početku bio među boljim igračima.

        Nagli pad je usledio dolaskom Brajanta, kao da je izgubio svoju ulogu, pogubio se.

        Pogubljen je bio i kao u nekom strahu od trenera a do tada je imao odlične procente šuta za 3 a i za 2 nije bio loš.

        Koliko vidim niko nije napisao da je momak i dalje nespreman i da i dalje ima posledica od povrede.

        Sinoć na kraju prvog poluvremena kad je šutnuo za 3 uhvatio se za nogu.

        Nema potreba da igra ako nije u potpunosti spreman, a i sinoć se videlo da povreda nije prošlost i da i zbog toga je onako bojažljiv.

        Comment


        • Ma kakav bre hol...alibi asistencije...isto i uskokovic...lojd je bre sve sam radio, izmisljao poene jbg nekome ko mu je poslednji dodao loptu moraju da se pisu asistencije...nista taj hol od pocetka odigrao nije...nazalost mislim da je obrajant bivsi, dok cemo i dalje gledati kuridzu koji je poludebilan, i koji je gori i od lesica i od milka bjelice...hol je takodje bivsi...rekao sam vec nama je potreban jos jedan igrac koji moze da izmisli poene ako ne i 2...prosle god smo imali pantera, berona i lorenca...sad imamo samo i jedino lojda...volden je ipak ek nivo...nije cak ni neki defanzivac, djenka je za njega lenard licno

          Comment


          • Gde su sad ovi teoreticari zavere? Tu je Covic, ako ste se zabrinuli za nas klub i njegovo zdravlje, nema potrebe. I ovi grobari u nasim redovima, mogu da se opuste. Vladacemo jos dugo.

            Comment


            • #Stojanče
              Bravo za komentar što se trenera i kluba uopšte tiče.
              Slažem se, takođe, za Hola i izgleda da se otežano kreće.
              Sarac*
              D. R. je došao u klub posle razgovora i na poziv ljudi iz kluba (gospodin N. Č. obelodanio).

              JOB je ukanalio ne jednog ili dva igrača, upropastio je ceo tim.
              I dobro je da se i to videlo i priznalo, doduše možda malo kasno.

              Idemo dalje, doteraće to ljudi sve na svoje mesto.
              PS
              Mlogo nas je... ckaju sudije.
              Last edited by L a z a r; 28-12-20, 10:53.

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Ma kakav bre hol...alibi asistencije...isto i uskokovic...lojd je bre sve sam radio, izmisljao poene jbg nekome ko mu je poslednji dodao loptu moraju da se pisu asistencije...nista taj hol od pocetka odigrao nije...nazalost mislim da je obrajant bivsi, dok cemo i dalje gledati kuridzu koji je poludebilan, i koji je gori i od lesica i od milka bjelice...hol je takodje bivsi...rekao sam vec nama je potreban jos jedan igrac koji moze da izmisli poene ako ne i 2...prosle god smo imali pantera, berona i lorenca...sad imamo samo i jedino lojda...volden je ipak ek nivo...nije cak ni neki defanzivac, djenka je za njega lenard licno
                Posle povrede protiv Partizana je odlično otvorio utakmicu. Šteta što se brzo povredio pa nije mogao igrati.

                On je odličan za drugog pleja, a i videćemo ako ostane kakav će biti kod Radonjića.

                Comment


                • Sve pare na pleja. Kumim vas nemojte vise dva polovna i neproverena igraca. Jednog i to pleja, ali da jede malu decu!

                  Comment


                  • Dobro to da, za drugog pleja okej, al ja bih ipak da nas drugi plej bude neki domaci igrac, a prvi plej neki lorencoliki...ovi skraceni plejmejkeri su mi odvratni, ja kad vidim koloma i uskokovica dobijem secer

                    Comment


                    • Šteta što ja nisam trener, ja bih od Radanova napravio Bena Simonsa.

                      Comment


                      • Mnogo bih voleo kada bi ikako uspeli da dovedemo nwg a, goss je bas ono sto nam je potrebno, ako ne onda jovic, ako ne ni jovic onda jebiga nesto iz nba katovano, sta jbm li ga...

                        Comment


                        • Nemamo prava na gresku. NWG nije ekstra kvalitet, a Jovic je macka u dzaku zbog svojih ledja. Ako nema cist PG, onda komba, ali da je ubica. Imamo gomilu prosecnih igraca plus Loyd. Mora jos jedan jebac da bude u ekipi.

                          Comment


                          • Da se malo podsetimo hokus pokus asistencija



                            Umetnost.

                            Posebno su prelepe asistencije za Mitrovića.

                            Bobi i Cirbes maestrlano sve pratili. Mnogo gotivan je bio taj tim.

                            Comment


                            • Sve sto je Zvezda uradila sa Sasom Obradovicem ne lici na velike klubove, ono sto je Zvezda bila godinama otkad je Covic predsednik, vec na provincijske klubove koji svaki cas menjaju trenere. Potpises trenera na vise godina i to jednog od retkih srpskih trenera koji se dobro kotiraju u evropskoj kosarci, a pri tome zasluzan bivsi igrac i reprezentativac, to treba da znaci da mu verujes, da si spreman da cekas godinama na veci rezultat, umesto toga on bude smenjen usled nerealnih ambicija, iako je imao sasvim korektne rezultate uzimajuci u obzir okolnosti. Nekoliko utakmica u el je izgubljeno malom razlikom, da je bila publika, dobile bi se bar jos dve, protiv Olimpijakosa se izgubi zbog sudijske otimacine, skor bi u normalnim okolnostima bio bar isti broj pobeda i poraza.
                              Nebojsa ne lici na sebe ove sezone, uvek je smirivao ocekivanja navijaca na pocetku sezone, a na pocetku ove najavi napad na sam vrh el, pa kakav sam vrh, sa kojim igracima, u prvoj trenerovoj sezoni i bez publike? Uvek se oglasavao u toku sezone i branio trenere od napada u javnosti, sad nista i nikad mu nije palo napamet da menja trenere. Nista protiv Radonjica, ali on je u prvoj i drugoj sezoni izgubio skoro sve bitne utakmice, u trecoj gubio gostovanja u el ubedljivije nego Sasa, gubio u aba na svom terenu od Cedevite, Olimpije, derbije od Partizana sa Vrapcem i Milutinovicem, dovodio lose igrace iz boljih klubova, koji su menjani za bolje, ali se nije smenjivao, cekao se i znalo se zasto se cekalo. I to sve sa prednoscu domaceg terena, koju Sasa Obradovic nije imao. Malo sutra bi se svi oni protivnici pobedjivali da nije bilo domaceg terena i navijaca. Pominje se kako je Sasa Obradovic sam kriv za selekciju, ko zna i koliko je budzet manji, jer nema para od sezonskih i dnevnih ulaznica, dovode se igraci iz Promiteasa i Partizana, vraca se Simonovic iz Olimpije, a ne kao nekad evroligaski igraci ili iz nba, jedino su Loyd i Obrayant malo veceg renomea, ovo ostalo nije za el, nije Sasa glup da to nije video, ali mozda nije bilo za bolje. Da se sve poklopilo i sa publikom, maksimum ove ekipe je neko deseto mesto, a ne sam vrh.
                              Jos nesto, mnogo je nekorektno sto se Sasa Obradovic proziva za srpske igrace, nije on kriv sto vise nema u ponudi Marjanovica, Kalinica, Jovica, Gudurica, Micica.
                              Last edited by Дијаз; 28-12-20, 11:51.

                              Comment


                              • Originally posted by Дијаз View Post
                                Sve sto je Zvezda uradila sa Sasom Obradovicem ne lici na velike klubove, ono sto je Zvezda bila godinama otkad je Covic predsednik, vec na provincijske klubove koji svaki cas menjaju trenere. Potpises trenera na vise godina i to jednog od retkih srpskih trenera koji se dobro kotiraju u evropskoj kosarci, a pri tome zasluzan bivsi igrac i reprezentativac, to treba da znaci da mu verujes, da si spreman da cekas godinama na veci rezultat, umesto toga on bude smenjen usled nerealnih ambicija, iako je imao sasvim korektne rezultate uzimajuci u obzir okolnosti. Nekoliko utakmica u el je izgubljeno malom razlikom, da je bila publika, dobile bi se bar jos dve, protiv Olimpijakosa se izgubi zbog sudijske otimacine, skor bi u normalnim okolnostima bio bar isti broj pobeda i poraza.
                                Nebojsa ne lici na sebe ove sezone, uvek je smirivao ocekivanja navijaca na pocetku sezone, a na pocetku ove najavi napad na sam vrh el, pa kakav sam vrh, sa kojim igracima, u prvoj trenerovoj sezoni i bez publike? Uvek se oglasavao u toku sezone i branio trenere od napada u javnosti, sad nista i nikad mu nije palo napamet da menja trenere. Nista protiv Radonjica, ali on je u prvoj i drugoj sezoni izgubio skoro sve bitne utakmice, u trecoj gubio gostovanja u el ubedljivije nego Sasa, gubio u aba na svom terenu od Cedevite, Olimpije, derbije od Partizana sa Vrapcem i Milutinovicem, dovodio lose igrace iz boljih klubova, koji su menjani za bolje, ali se nije smenjivao, cekao se i znalo se zasto se cekalo. I to sve sa prednoscu domaceg terena, koju Sasa Obradovic nije imao. Malo sutra bi se svi oni protivnici pobedjivali da nije bilo domaceg terena i navijaca. Pominje se kako je Sasa Obradovic sam kriv za selekciju, ko zna i koliko je budzet manji, jer nema para od sezonskih i dnevnih ulaznica, dovode se igraci iz Promiteasa i Partizana, vraca se Simonovic iz Olimpije, a ne kao nekad evroligaski igraci ili iz nba, jedino su Loyd i Obrayant malo veceg renomea, ovo ostalo nije za el, nije Sasa glup da to nije video, ali mozda nije bilo za bolje. Da se sve poklopilo i sa publikom, maksimum ove ekipe je neko deseto mesto, a ne sam vrh.
                                Jos nesto, mnogo je nekorektno sto se Sasa Obradovic proziva za srpske igrace, nije on kriv sto vise nema u ponudi Marjanovica, Kalinica, Jovica, Gudurica, Micica.
                                Sada ces i ti biti optuzen da si protiv Radonjica i da si u dilu sa SO kao i ja.

                                Comment

                                Working...
                                X