Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    problem je sto se tim za sledecu sezonu gleda iz prizme aba finala. iskren da budem meni ni beron nema kvalitet za prvu dvojku u EL. vrhunski je suter, ali ima bar pet boljih u evropi, pa ni oni ne igraju u top klubovima. pitanje je da li bi i jenkins doneo dovoljan kvalitet, pri tom nama trebaju dva opasna pleja i ozbiljan prvi centar a to kosta
    Pazi Baron nije igrac koji pravi razliku na EL nivou ali ti je uvek koristan na terenu, upravo zbog mogucnosti da prangija iz puno pozicija. Uz to moze i u odredjenim situacijama da bude koristan u kreaciji. Ako ti mozes da imas na 1cu coveka koji ce da vodi napad i razigrava, a da ti na trojci i cetvorci budu igraci koji atletski daju plus i mogu da krpe i preuzimaju, onda ti Baron nista ne smeta u toj rotaciji i moe mnogo da da. Naravno to znaci da nije starter na 3 Branko Lazic ili Perperoglu Takodje ako ti je Ojo startni centar, ode sve u kurac.

    Kombinacija Ojo - Kuzmic je takodje najbrzi put do propasti...

    Comment


    • boga mi i ovo za lazu je tacno. nema on vise ni tu brzinu, kad se setim kako je davio najbolje bekove pre tri cetri godine. covek je iz karijere izvukao i vise nego sto je mogao. sto kazes imam veliko postovanjeza njega, ali decko ima svoje limite.

      sve to za berona stoji, zahvalan igrac, pametan decko, dobar radnik, ali uz ozbiljnu doselekciju. kuzmic bez pleja tipa jovic koji ce ga hraniti loptama, nisam siguran ni da ce biti pojacanje
      Last edited by NateHuffman; 12-06-19, 21:27.

      Comment


      • Tranzicija 0, da covic potrci tranziciju, crko bi pet puta...za 5 minuta...Tim i nije bas za tranziciju kako kaze Manny...sem Berona i Dobrica, tu niko ni ne zeli da potrci za tako nesto..Regland bi da je tu...

        Skok je uzasan, drugi mec nam skacu...odbrana covica i berona je kriminalna..i za aba nivo...

        Opet mi smo i desetkovani za ovaj PO, STIZE UMOR OVE MOMKE, POMUCILI SU SE U PO ali ne smeju ovo da izgube...moraju izgurati kako znaju i umeju...a bice ocigledno tesko...malo poena dajemo iz prodora..itd..nekako mi deluje da i oni vise zele titulu..videcemo...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          A i kapiten bi morao mnogo bolje. Zaista imam veliko poštovanje prema Lazi i uvek biram reči i kad ga kritikujem, al jbg, nikako i on da uhvati bar jedan dobar period forme u toku sezone. Druga sezona kako je bio u većem delu loš.
          Jankovic umesto Lazica je izvesno za narednu godinu

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            Na koliko se dobijenih igra - 3?
            Да.

            Originally posted by MannyCalavera View Post
            Prekid kontre kontaktom koji nije na loptu se uvek svira kao nesportska sada. A Covic to radi bas cesto, jer je hendikepiran...
            Јесте по правилима, али опет фаул је био преблаг за тако нешто + је већина играча била иза њега. Ајде и то некако али што после Лазићу свирана неспортска а Оџо лежи у њиховом рекету након судара са Новицом? После су то компензовали свирањем фаула на земљи кад нас они прођу значи класика суђење на овом подневљу прво пљуну па после лижу и увек баце љагу на кошаркашку представу и све њене актере.

            Originally posted by Storm View Post
            Ma opusteno. Svi mi ovde vilimo Zvezdu. Samo neko moze da posrzava bezuslovno i bude ‘ladan, a neko ne moze. Ja ne mogu da kazem da je Tomic trenercina ako on vec drugi put brani zadnji napad sa Beronom i drugi put gubimo iz istog razloga. Moram da mu se najebem majke glupe. Pa nek’ nauci ako nije retardiran.
            Е ту је мој проблем, волим је макар од гована прављена буквално. Сваког играча и тренера респектујем све док тај показује и трунку жеље и даје свој максимум. То ми је испред кошаркашког знања и квалитета. Човића волим јер увек има огромну жељу, уме да потегне и воли да се изложи и дигне целу екипу, али да је рупа и одбрани и у глобалу сакат то је чињеница. Лазић? Из сезоне у сезону је све ближи Баскету 3 на 3 него кошарци, али колико пута испегла одбрану, колико пута се баци у рекламе... једноставно гину људи, а не као неке пи*кице без трунке храбрости.

            Comment


            • Beron je imao 7asistencija i 10 poena..udvajali su ga sa rizikom na ostalim...po meni je dobro odigrao mec
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Beron je imao 7asistencija i 10 poena..udvajali su ga sa rizikom na ostalim...po meni je dobro odigrao mec
                da, ali nije mi jasno da tako iskusan igrac tri puta krece na dodavanje iz skoka u mestu

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Tranzicija 0, da covic potrci tranziciju, crko bi pet puta...za 5 minuta...Tim i nije bas za tranziciju kako kaze Manny...sem Berona i Dobrica, tu niko ni ne zeli da potrci za tako nesto..Regland bi da je tu...

                  Skok je uzasan, drugi mec nam skacu...odbrana covica i berona je kriminalna..i za aba nivo...

                  Opet mi smo i desetkovani za ovaj PO, STIZE UMOR OVE MOMKE, POMUCILI SU SE U PO ali ne smeju ovo da izgube...moraju izgurati kako znaju i umeju...a bice ocigledno tesko...malo poena dajemo iz prodora..itd..nekako mi deluje da i oni vise zele titulu..videcemo...
                  Dobric, Baron, Simanic, Faye, Ragland, to su sve igraci koji tranziciono su mogli da daju bas bas mnogo ove godine. Nisu, i vidi se da se ne radi na tome. Ko god je proveo vremena u kosarci, zna kako se instaliraju tranzicioni sistemi u ekipi, od toga kako se gradi skok, kako se izbacuje lopta u kontro, u kojim laneovima se trci, i ko donosi odluke sa loptom i na koji nacin. To je nesto sto mi u igri apsolutno nemamo, niti smo posveceni tome. Moguce da tu postoji Tomicev strah da ova labilna ekipa ce u tranziciji da srlja i pravi glupe turnovere, ali za mene je to prilicno kukavicki rezon da ignorises ceo aspekt kosarkaske igre.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Да.



                    Јесте по правилима, али опет фаул је био преблаг за тако нешто + је већина играча била иза њега. Ајде и то некако али што после Лазићу свирана неспортска а Оџо лежи у њиховом рекету након судара са Новицом? После су то компензовали свирањем фаула на земљи кад нас они прођу значи класика суђење на овом подневљу прво пљуну па после лижу и увек баце љагу на кошаркашку представу и све њене актере.



                    Е ту је мој проблем, волим је макар од гована прављена буквално. Сваког играча и тренера респектујем све док тај показује и трунку жеље и даје свој максимум. То ми је испред кошаркашког знања и квалитета. Човића волим јер увек има огромну жељу, уме да потегне и воли да се изложи и дигне целу екипу, али да је рупа и одбрани и у глобалу сакат то је чињеница. Лазић? Из сезоне у сезону је све ближи Баскету 3 на 3 него кошарци, али колико пута испегла одбрану, колико пута се баци у рекламе... једноставно гину људи, а не као неке пи*кице без трунке храбрости.


                    Cuj covica volim...lika koji igra kosarku kod tate ceo zivot i glumi neko ludilo..kao on se bori..najbolje da se sa 175cm i mascu 50% ne bori..najbolje da drka qrac i da bleji po terenu...xD SMESNO
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post


                      Cuj covica volim...lika koji igra kosarku kod tate ceo zivot i glumi neko ludilo..kao on se bori..najbolje da se sa 175cm i mascu 50% ne bori..najbolje da drka qrac i da bleji po terenu...xD SMESNO
                      Све сте у праву, не спорим. Не улазим у дискусију на ту тему уопште. Као што сам рекао чињеница је да је осакаћен за масу ствари, али волим кад га крене. Укуси су различити.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Dobric, Baron, Simanic, Faye, Ragland, to su sve igraci koji tranziciono su mogli da daju bas bas mnogo ove godine. Nisu, i vidi se da se ne radi na tome. Ko god je proveo vremena u kosarci, zna kako se instaliraju tranzicioni sistemi u ekipi, od toga kako se gradi skok, kako se izbacuje lopta u kontro, u kojim laneovima se trci, i ko donosi odluke sa loptom i na koji nacin. To je nesto sto mi u igri apsolutno nemamo, niti smo posveceni tome. Moguce da tu postoji Tomicev strah da ova labilna ekipa ce u tranziciji da srlja i pravi glupe turnovere, ali za mene je to prilicno kukavicki rezon da ignorises ceo aspekt kosarkaske igre.
                        Svakako da ima tu i do Tomića, samo sam primetio gotovo na svakoj utakmici da ih posle uhvaćene lopte on maltene moli da jurnu napred i trče kontru. Još im i pokazuje da ne zevaju okolo nego da imaju otvoren put da krenu napred. Izgleda da im neke navike ne može promeniti.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Dobric, Baron, Simanic, Faye, Ragland, to su sve igraci koji tranziciono su mogli da daju bas bas mnogo ove godine. Nisu, i vidi se da se ne radi na tome. Ko god je proveo vremena u kosarci, zna kako se instaliraju tranzicioni sistemi u ekipi, od toga kako se gradi skok, kako se izbacuje lopta u kontro, u kojim laneovima se trci, i ko donosi odluke sa loptom i na koji nacin. To je nesto sto mi u igri apsolutno nemamo, niti smo posveceni tome. Moguce da tu postoji Tomicev strah da ova labilna ekipa ce u tranziciji da srlja i pravi glupe turnovere, ali za mene je to prilicno kukavicki rezon da ignorises ceo aspekt kosarkaske igre.
                          Bez Reglanda to nije moguce..slazem se za ove...i da ima potencijala,ali sa ova dva tkz pleja znas i sam da nije to moguce...Beron da trci sa loptom izmorio bi se brzo..

                          Sad bez Dobrog to tek nece biti dobro napred i nazad u tranziciji...Simana mora da se probudi..def ne postoji..a ni unutra suta za tri poena...faye sa 13g vise pokazuje mnogo vecu zelju..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Dzabe trazite zrtveno jagnje u pojedincima.

                            Malo se odmaknite sa strane i videcete sta? To da nismo nijednu jacu utakmicu na strani dobili, sem onog ukenjavanja u Monaku. Cele sezone, ej.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Dzabe trazite zrtveno jagnje u pojedincima.

                              Malo se odmaknite sa strane i videcete sta? To da nismo nijednu jacu utakmicu na strani dobili, sem onog ukenjavanja u Monaku.
                              Velika istina

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                boga mi i ovo za lazu je tacno. nema on vise ni tu brzinu, kad se setim kako je davio najbolje bekove pre tri cetri godine. covek je iz karijere izvukao i vise nego sto je mogao. sto kazes imam veliko postovanjeza njega, ali decko ima svoje limite.

                                sve to za berona stoji, zahvalan igrac, pametan decko, dobar radnik, ali uz ozbiljnu doselekciju. kuzmic bez pleja tipa jovic koji ce ga hraniti loptama, nisam siguran ni da ce biti pojacanje
                                Pazi i da se ostvari tako nesto, da dodje i Kuzma i Jovic neki, ti si uspeo da resis jedan deo rotacije. Ostajes sa Ojom kao drugim centrom. Sa takva dva centra, koji su bas bas limitirani u skillsetu ti si sebi zapecatio sudbinu, i ogranicio sebe kakvu kosarku mozes da igras. Nazalost to je kosarka koju je pregazilo vreme, i svi trendovi u EL idu protiv tebe i vode u to da ce da te otvaraju i nabijaju. Ne kazem ja da ne treba imati takvog centra, ali ako dolazi Kuzma onda nek ide Ojo i drugaciji centar za backup. Ili ako ostaje Ojo, prvi centar mora da bude mnogo kvalitetniji i drugacijih kvaliteta. Da ima sut, da moze da razigra sa kapice i iz low posta, da moze da spusti loptu na parket.

                                Ali naravno znajuci nas, bice to Kuzmic - Ojo duo, a prvi plej ce nam biti 180-185cm suter/skorer sa ispod prosecnom PnR igrom...

                                Comment

                                Working...
                                X