Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Jel samo ja vidim kako mali ne cita igru? Lose brani sutere, ispada na prvi dribling, promjena pravca nepostojeca... Ok da se da sansa al za EL da bude legit opcija nije jos. Budimo realni al se slazem da je u odnosu na Jovica ofanzivno Jordan al Jovic je sjajno branio pik i dugim rukama i lateralnim kretnjama ustopovao i za glavu nize bekove... Ako bi tu odbranu doveo do pristojnog nivoa, ja sam ZA al za to treba mukotrpan rad i minuti na terenu sto mu mi ne možemo pruziti.
    Потписујем све, он је од Сиве направио хероја против Албе.

    Comment


    • Mi smo uspeli izgubiti 29 razlike a sutirali smo za tri 45% i za dva 55% vrv za dva nikad bolji procenti u EL..Udavili su nas,klasicni Paskval na malo poseda...

      Salo,ajde sto je probao sve razne kombinacije,pa i na pocetku utakmice kad su zavrsili posao,meni nije jasno da smo toliko rizikovali sa njihovim spoljnim sutem koji nas je jedino mogao dokusuriti.

      Odbrana Uskokovica nije bas najbolja, ali strana pomoci na njegovim igracima je uzasna, jako slabo pomazu nase cetvorke i petice, to je katastrofa koliko su oni spori i neozbiljni u odbrani kad treba da se pomogne..

      Cak i sa tri pleja imali smo 10asistencija sto je jezivo. Nisam pametan oko ovog sastava, valjda bude bolje sa Nkoko Loyd kad se vrati...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Triple View Post
        Потписујем све, он је од Сиве направио хероја против Албе.
        I Walden sinoc od KC Riversa

        Comment


        • Originally posted by Marcus View Post
          I Walden sinoc od KC Riversa
          E to je do Obradovica, da ne brkamo pojmove sad. Za Waldena mozemo reci svasta al da je los 1vs1 defanzivac to ne možemo.
          Da sam ja trener, meni Beron ne bi sunca vidio od flastera, na bloku pa i duplom bih iskakao, tukao po rukama i agresivnim presingom po citavom terenu otezao organizaciju (imam tri pleja, lazica i dobrica)
          Skuoljanje dozvoljeno samo igracu koji cuva Pontiku (tu rizikujem sut). Tacka, nema rasprave! Radis tako ili ides u svlačionicu.
          Stavka br 2. Rivers ne moze na lijevi ulaz, zabranjeno! Desni se pusta, ukoliko je Pontika na desnom cosku, Obrayant brani dodavanje u reket, ako je Beron na desnom cosku (sa flasterom na sebi) Rivers ce ici na polaganje tad iskacem i stitim obruc.
          Takve defanzivne kretnje mozes primjeniti na 80% ekipa, def specijali mogu da variraju u ostalih 20%.
          Sinoc ama bas nista od energije i ideje kako treba da se igra. Prema tome iskljucivi krivac za sve sinoc jeste trener. Ako si dogovorio nesto od ovoga a nisu ispostovali, mozda nisi bio detaljan na pripremi, treningu, mozda su idioti koje si opet ti birao pa si i odgovoran za prikazani sadržaj.
          Opet podvlacim nisam za smjenu, za dobre stvari potrebno je vrijeme i tim je kompletno nov ali neke osnove nisu postojale sto me zabrinjava.

          Bicu direktan i reci sta me tacno brine:
          Nejednak tretman. Izderavanje na neke situacije i razlicit pristup igracima, Rit uradi katostrofu i ispada dva puta u odbrani pa pravi nesportsku - klupa do 4/4 izgalamio se na njega sala odjekuje.
          MJK dva bespotrebna faula u bonusu, gubi loptu pa faul-kos, dobija pitanje zasto? I nakon toga aplauz i ostaje u igri.
          Obrayant igrac sa najvećim skillset, tri ili cetiri napada za redom dobija vruc krompir - sta to znaci (da si procitan) mijenjaj dinamiku napada i ubrzaj protok lopte, ne smijes dozvoliti da najbolji igrac loptu dobije na isteku napada, iskreiraj mu 5sek da ostvari sebi prednost.
          Msm ima tu mali milion losih stvari al ima i dobrih, problem je sto se trosimo više i na kbalitet pojedinca cupamo pobjede a jasno je da nismo kvaliteta na el nivou da to bude konstanta.
          Last edited by Victor BG; 23-12-20, 09:35.

          Comment


          • Originally posted by Marcus View Post
            I Walden sinoc od KC Riversa
            Kad se setim kako ga mmmmajstor prozivao pre dve godine, mislio sam da ce dati 10trojki i da ga Dzordan cuva..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • O kojoj defanzivi se odje prica pa primili smo 100 poena svasta.
              Ene sinoc sam malo gledo u Hapoelu ima cetvorka onaj Suleiman
              Braimoh odlican igrac.
              Last edited by ajkisloba; 23-12-20, 10:40.

              Comment


              • Retkost je ubosti jeftino, matoro, ukrtilo,fizički spremno, kao što su bili Faje i Perper.
                Pri tom igrali na pozicijama koje mogu da trpe, za razliku od pleja.
                Ko je birao omašio skroz.
                Teško mi da pomislim, a još teže da kažem da SO nije to što nam treba, ali ako su Ročesti i sada Kolom dovedeni da svojim iskustvom i znanjem vode tim umesto trenera onda je to poražavajuće. Mada ne vidim koji je drugi razlog, naročito ako se uzme u obzir kako ljudi izgledaju i šta( EL) i protiv koga(munje, krokodili, ajkule) treba da igraju.
                Kako to da te igrače niko ne angažova u EK, ligi nekih tamo sampiona, Igokea, Mornar...
                Zašto Alba nije produžila ugovor Nnoka. Ili je slab i loš za njih ili je srpska medicina jača od švapske.
                Sve u svemu vrlo zaguljena situacija.
                Inače prodje, još malo, pola sezone nema još naznaka nekih akcija. Možda smo dali 3-4 puta koš iz pika.
                Bio sam ubedjen da NČ drži sve pod kontrolom i da nema šanse da se desi ovakvo blamiranje i poniženje,( ne što se tiče rezultata već odabira igrača).
                Kako se sve ovo odvija ne miriše na dobro.
                Ostaje da verujemo u neko čudo, a i ako ga ne bude... je... ga, trajalo je i bilo je lepo....delimično(ostali su dužni u evropi, tu je trebalo malo bolje).
                Toliko

                Comment


                • Ali ja i dalje zaista nmg da se pomirim sa tim da nam je kuridza prva cetvorka, a rit druga...jbm te zivote

                  Comment


                  • Milko bjelica je za kurodzu karl meloun licno

                    Comment


                    • Milko Bjelica nije ni za Filipa Čovića Karl Meloun.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Sreća za Sašu što se Čović umešao u prelazni rok pa doveo Voldena u inat Partizanu i Lojda.

                        Inače bi Saša sve omanuo, bio bi dibiduzovski prelazni rok.

                        Mnogo bre loš izbor igrača.

                        Comment


                        • Moglo bi se reci da je tomic doveo odlicne igrace i da ima njuh da nanjusi igraca...mnogo mi ide na onu stvar tonsto nismo pokusali nekog pleja preko bare da dovedemo nego ova 2 poludebila hola i koloma...jbt dal me neko zajebava...gori plejmejkerski tandem nismo imali

                          Comment


                          • Zasto se nije doveo neki plej na dve sezone. Nema leba ove godine od EL, to je svakom valjda jasno. Ja nisam od onih koji misli da ce Uskokovic postati EL kalibar, ali mogli smo zabosti nekog prospekta. Dovodjenje Koloma je besmisleno. Niti si doveo ekstra kvalitet za ovu sezonu, niti si doveo nesto za buducnost. Sasa je stvarno 0 od trenera bez bilo kakve vizije.

                            Comment


                            • Doveo se Hall na dve godine...a Karamazov, nije Volden nikakav zabod, juce ga je odvalio Kelvin Creswell Rivers..ok je za back upa, ali nista specijalno...

                              Najbolji su Loyd i JOB...shodno ceni, za ostale se ne bih okrenuo..

                              Mnogo polovnjaka,bas mnogo...siromasna verzija Armanija...Pedro Kales bi postavio sistem u stilu DR...potpuno sam siguran u to, covek je genije..

                              Kako Salo27 aka Salo29 vodi tim...mogao bi svako...ne vidim jos uvek neku iskru...bar za sl sezonu..a kenjalo se o Karaicicu ili kako vec, kao o playbooku nesrtnog Alimpijevica kojeg uprav gang banguje Nanter..
                              Last edited by LosmiSK; 23-12-20, 17:27.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Doveo se Hall na dve godine...a Karamazov, nije Volden nikakav zabod, juce ga je odvalio Kelvin Creswell Rivers..ok je za back upa, ali nista specijalno...
                                Volden je do povrede Hola bio naš najkonstantiji igrač.

                                Zahvalan igrač i jedan od onih koji se neke dobre stvari i ne vide kroz statistiku.

                                To što ga je odvalio Rivers nije nikakva sramota jer se radi o kvalitetnom igraču.

                                Nije ni zahvalna uloga Voldenu jer na mnogim utakmicama čuva najbolje igrače.

                                A protiv najboljih ni odlična odbrana nekad ne pomaže.

                                Comment

                                Working...
                                X