Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedovic gde god ode tu trava neraste..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Uskok pokazao da moze ravnoprabno da igra na EL nivou. To je mnogo bolje nego sto je na pocetku izgledao Jovic, a druga dimenzija u odnosu na Rebu Bebu. Ako se malom ne da sansa da bude drugi plej sa minimum 15 do 20 min to je ozbiljan zlocin ne za nasu kosarku nego za nas klub.

      Comment


      • Jel samo ja vidim kako mali ne cita igru? Lose brani sutere, ispada na prvi dribling, promjena pravca nepostojeca... Ok da se da sansa al za EL da bude legit opcija nije jos. Budimo realni al se slazem da je u odnosu na Jovica ofanzivno Jordan al Jovic je sjajno branio pik i dugim rukama i lateralnim kretnjama ustopovao i za glavu nize bekove... Ako bi tu odbranu doveo do pristojnog nivoa, ja sam ZA al za to treba mukotrpan rad i minuti na terenu sto mu mi ne možemo pruziti.

        Comment


        • Kako je lopta kruzila bez stetocine lojda, prosto fenomenalno smo odigrali...kad ce da popije otkaz ovaj evrokup idiot sa svojim evrokup idiotskim igracima?

          Comment


          • Od svih ovih igraca ovde deda, dobric, volden, lojd i obrajant mogu da nose Zvezdin dres...ostalo sve je neki mornar fazon...kuzmic, rit, uskok, hol, kolom, kuridza, simojovic, lazic...to su sve poluprofesionalni igraci, blizu amaterskog nivoa...trener takodje

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Jel samo ja vidim kako mali ne cita igru? Lose brani sutere, ispada na prvi dribling, promjena pravca nepostojeca... Ok da se da sansa al za EL da bude legit opcija nije jos. Budimo realni al se slazem da je u odnosu na Jovica ofanzivno Jordan al Jovic je sjajno branio pik i dugim rukama i lateralnim kretnjama ustopovao i za glavu nize bekove... Ako bi tu odbranu doveo do pristojnog nivoa, ja sam ZA al za to treba mukotrpan rad i minuti na terenu sto mu mi ne možemo pruziti.
              Tacno je to sto kazes. Medjutim ulaze izuzetan trud u odbrani i nadohnadjuje donekle te propuste. Mislim da uz dobar rad moze to da dovede na dosta visi nivo, a i ovakav je bolji od Reglenda, Rocha i mnogih drugih koji su prodefilovali kroz nas klub zadnjih par godina. Tesko da ce doci na nivo Jovica sto se tice odbrane ali mozemo dobiti veoma stabilnog plejmekera za naredni period, a nije bas da obilujemo opcijama u nasem pogonu, niti novcem da to dovedemo sa strane

              Comment


              • Uh od reglanda sigurno nije bolji ni u ludilu...jos pasulja mali mora da jede da bi dostigao reglanda, od roca da, pa i od ovog koloma koji je najdeblji plej u istoriji kosarke

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Od svih ovih igraca ovde deda, dobric, volden, lojd i obrajant mogu da nose Zvezdin dres...ostalo sve je neki mornar fazon...kuzmic, rit, uskok, hol, kolom, kuridza, simojovic, lazic...to su sve poluprofesionalni igraci, blizu amaterskog nivoa...trener takodje
                  Ovo si u pravu , samo se ne slazem za Uskoka..verovatno toliko i kostaju tj mornar level, toliko o nasim plateznim sposobnostima. Ali prosto je neralno da umesto Simona nije uskocio Radanov ili Simanica da uzmu njegove minute. Ili su zaista tolike dileje da nisu u stanju ni tu sansu da iskoriste, ili je to bas velika greska Obradovica

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Uh od reglanda sigurno nije bolji ni u ludilu...jos pasulja mali mora da jede da bi dostigao reglanda, od roca da, pa i od ovog koloma koji je najdeblji plej u istoriji kosarke
                    Mislio sam na odbranu. Regland je slicno ko Roch ,ozbiljan minus u odbrani

                    Comment


                    • Za odbranu i kazem, jeste minus, ali uskok je trenutnobas bas uzasan u odbrani, mozda se popravi, ali ima jako kratke ruke...treci plej moze da bude, nema on taj osecaj za asistenciju...kazem, on ima alibi asistencije, dodaj lojdu ovaj odradi sve sam bam asistencija kao i hol...skauti koji su dovodili ove igrace su totalni idioti...da sise nisu smele nekog iz amerike da dovedu na poziciji pleja vec sve neke krs igrace iz raznih evrokup ekipa hol iz promiteasa jbm ti zivot, teri iz pizde materine, kuridza iz primorske jbm ti zivot, rit iz fmp a, simon penzioner...kad se setim majku mu braun, beron, panter, djenka...koliko je to ozbiljna ekipa bila u oba pravca, al jbg dodje evrokup trener i sve unisti, fali samo jos da se vrati faje i da dovedemo reglanda i covica i da nas nabije monako 20 razlike

                      Comment


                      • Kao da zaboravljate cinjenicu da para bas nema mnogo na gomili. Al mozda je bolje bilo dovesti 2-3 kako treba i dati nesto više novca a ne ovako 10 a ni jedan da donese neki extra kvalitet... Jbga ja da znam bolje ja bih vodio klib al ne znam pa cu vjerovati ovima dokazanim osvajacima trofeja. No da igra slici kurcu to je nepobitno!

                        Comment


                        • Cak smo bili i odmorni bez utakmice protiv Olimpije a ide se i carterom. Ako izgubi od PAO, onda nek dobro razmisli o svom poslu..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Za odbranu i kazem, jeste minus, ali uskok je trenutnobas bas uzasan u odbrani, mozda se popravi, ali ima jako kratke ruke...treci plej moze da bude, nema on taj osecaj za asistenciju...kazem, on ima alibi asistencije, dodaj lojdu ovaj odradi sve sam bam asistencija kao i hol...skauti koji su dovodili ove igrace su totalni idioti...da sise nisu smele nekog iz amerike da dovedu na poziciji pleja vec sve neke krs igrace iz raznih evrokup ekipa hol iz promiteasa jbm ti zivot, teri iz pizde materine, kuridza iz primorske jbm ti zivot, rit iz fmp a, simon penzioner...kad se setim majku mu braun, beron, panter, djenka...koliko je to ozbiljna ekipa bila u oba pravca, al jbg dodje evrokup trener i sve unisti, fali samo jos da se vrati faje i da dovedemo reglanda i covica i da nas nabije monako 20 razlike
                            Au brat, pa kako alibi asistencije, klinac objasnio Rochu Hallu i Waldenu zajedno sta je protok lopte. Skolski, kad mu iskoce da ga udvoje, ide pnr, short roll, ako vidi prostor da udje ne libi se, pa podeli loptu na stranu suteru ako ga zatvore. Ne vidim gde su tu alibi dodavanja. Da ispada u odbrani to stoji ali fanaticno je aktivan i to mi svidja , i sigurno moze da napreduje u segmentu odbrane ako to bude hteo. Bas skolski plej je Uskok, i to je odlicno ako uspemo da u njemu dobijemo stabilnog plejmejkera iz naseg pogona velika stvar bi to bila

                            Comment


                            • Originally posted by Marcus View Post
                              Uskok pokazao da moze ravnoprabno da igra na EL nivou. To je mnogo bolje nego sto je na pocetku izgledao Jovic, a druga dimenzija u odnosu na Rebu Bebu. Ako se malom ne da sansa da bude drugi plej sa minimum 15 do 20 min to je ozbiljan zlocin ne za nasu kosarku nego za nas klub.
                              Ne mogu više da se složim sa ovim.

                              Jedino što dečku treba je minutaža.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Posle one sramote sinoc ja cu samo reci OBRADOVICU ODLAZI sta cekas vise.

                                Comment

                                Working...
                                X