Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro, prva utakmica da sam nešto ocekivao da se desilo. Prva cetvrtina usli smo mekano, malo i umor ucinio svoje pa se promasilo otvoren sut ali sve ukupno dobra tekma i minuti.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Barsa je ovu utakmicu najozbiljnije pripremila od svih dosadašnjih utakmica Evrolige.

      Znaju da imamo lep skor protiv španskih timova što im je unelo golemu dozu straha.

      Morao je Šaras da im razabije taj strah i da ih maksimalno naoštri.

      Čak smo imali priliku da na kraju i zakuvamo.

      Teramo dalje.
      Oni su odmarali u sredu , što uopšte nije zanemarljivo. Ne kažem da bi prošli bolje ali mnogo utakmica i mnogo putovanja je za nama ...praktično smo imali dva dupla kola , tri gostovanja ,strašni Real kući.

      Sale , malo da pojasni Lojdu , Teriju i JOB-u , važnost utakmice u ponedeljak ...ostali znaju

      Comment


      • Ne treba odmah drvlje i kamenje po Simonu, bio je X faktor protiv Milana.

        Ali svakako bih pre forsirao Rita nego njega.

        Ročestiu hvala za sve, ali nije više za ovaj nivo košarke.

        Comment


        • Da su hteli bila bi stoka rszlika. Igrali u drugoj brzini...nisu samo protiv nas. Svidja mi se njihova odbrana, ali se foliraju puno. Meni je sve ono bilo neukusno.

          Rocesti i Hal da igraju na -20 imali bi top statistiku. Mora se dovesti na kecu neki agresivac koji zna na obrucu da zavrsi...

          Nebitan skroz mec za nas ali i njih. Bolji mec sa Splitom bio..

          Loyd jos ima da riba za ozbiljnog EL igraca...tj top el igraca.

          Dobric da spusti loptu...ma ok, redukovana minutaza ali najvise sto smo bili na -20..

          Lazic za sta on dobija pare majko mila......zalosno. Zamisljam mesto Simonovica Miskovica, Petrusev za Kuzmica...onaj iz Spanije za Kuridzu...

          Jbte mi nemamo vise mladog igraca na vidiku...Uskok poslat da caletov mali pegla 35m...Radanov no brain...Simana jos vise no brain.....umesto da igraju negde poneli ih masni ugovori...


          Sasa ocigledno nije ni nesto skautirao Terija, tek sad ga sklanja od zidara...i dobija neku bolju ulogu.

          Uvek ce se isticati nelo drugi...moje misljenje je da bi Davidovac pored minutaze, mogao da ima vise uticaja na igru. Dobri mi ide na qrac..postao je obican sutrer..sporadicna uloga.

          Dajte onog pleja sto ga Laza priziva i da napadamo F8 ko ljudi..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Odbrana Barselone u stilu Kila i Vardara. Uzasno sudjenje.

            Ova Zvezda ide u top 8, ima najozibljijeg trenera od Pesica.

            Dolazi i plej novi uskoro, bice ovo dobro.

            Comment


            • Brutalna odbrana obruča na Simonoviću.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • A Dzejlen Adams ?

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Brutalna odbrana obruča na Simonoviću.
                  Tu sam baš ispizdio kada je zicer promašio.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Nismo se obrukalu na najtezem gostovanju u sezoni. Padaju u Bg i oni. ;)
                    Last edited by Storm; 21-11-20, 09:22.

                    Comment


                    • Joj kada procitam da je neko skinuo nogu sa gasa a celu 4/4 igra sa prvom postavom a mi sa garbage time ekipom jer su nam tri glavna igraca ostali u Milanu u shopingu, plus Simonovic koji se svadja sa tablom. Kuzmic odmarao. Kako se to dodaje ili oduzima gas kod Sarasa, kako on to pritisne dugme i kaze Miroticu da igra punom snagom ili manjom snagom.Pa sto ga je gulio celu 4/4 plus Higinsa i Kalatesa.
                      Znaci nasi odavde su toliko strucni da tacno znaju koliko mi ne znamo a sa koliko snage ovi igraju. Bravo , svaki dan nesto novo naucim.Ja sam jedino video skidanje noge sa gasa u onoj sezoni kada nas je Pablo Laso ispostovao i kada je Borisa odigrao jednu od tri svoje dobre utakmice u karijeri.

                      Real nam dodje na noge posle 7 dana blejanja, odemo Barsi koja je blejala 7 dana, ali ima ovde nasih drugova koji kazu pa da isli su charterom, a nekada se spavalo po aerodromima, koga jebe sto pola aerodroma u evropi ne rade tj nema redovnih linija. Vazno je da se tu prigovori sto idu charterom i sto nisu dobili Barsu koja delje sve redom u EL. A tek ovo prizivanje nekih Mega klinaca koji bi morali pelene da obuku prvom kada bi samo ugledali u istoj hali Mirotica, Shengeliju, Milutinova a ne da i prave razliku na El nivou.

                      Samo 48 sati pre ove utakmice taj isti sto se sudario sa tablom je vezao 5 koseva i ustopao Micova koji nas je punio, naravno ko ce toga da se seti, zato nema slavlja kod pobeda, nema ni kukanja kod poraza.
                      teraj dalje,

                      dolaze jos tri igraca, a 5 ce biti katovano na kojima cemo svakako zaraditi.
                      Covicu doktore i magu ove igrice.Samo je top 8 bitno za sledecu godinu i ucesce u El i na dobrom smo putu, jos Efes i Makabi i onda sleduje laksi raspored.

                      u pp za blize informacije, ne bih da buredzije sire informacije u nedostatku drugih interesatnih vesti.
                      Last edited by Šarac; 21-11-20, 09:33.

                      Comment


                      • 3.2.1 udri
                        Last edited by Šarac; 21-11-20, 09:32.

                        Comment


                        • O raja kako je.
                          Lomsi brat nigde te nema. Sta je sa tobom?
                          Evo Sarca evo zurke a corona je.
                          Odvajamo zito od kukolja u sastavu. Videlo se ko moze a ko ne.

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Sa Sarcem uvek dobro. Sad hoce nas da ubedi kako je on najveci Zvezdas, a mi ne cenimo sta je uradio covic (vucic) za klub i da sta god uradi ili ne uradi ispada dobro.

                            Kad nema vise eksel tabela, prodaje igraca, sad pare dolaze iz carobne konzerve iz Zeleznika, protrljas je tri puta, i nesto malo vise gostujes po televizijama i ostvare ti se sve zelje )

                            Elem,ne vidim da je neko nesto lose pisao..idemo po derbi i to je to...

                            Elem,Lebranko ima index 0...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              O raja kako je.
                              Lomsi brat nigde te nema. Sta je sa tobom?
                              Evo Sarca evo zurke a corona je.
                              Odvajamo zito od kukolja u sastavu. Videlo se ko moze a ko ne.

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                              Losmi brat me isprozivao juce na twiteru, pa racunam vikend je malo da svratim i podelim neki info, malo i da saznam nesto novo sto ima da nam poruci, postao je navijac Mege koliko vidim, Bayern mu nije interesantan vise zbog "znojavog".
                              Srecan slava svim forumasima koji danas slave, u zdravlju prvenstveno je proslavili a za ostalo cemo lako.

                              Ne znam koliko je tacno za ovog Karija za siromasne iz Herda da ce doci, mi sada vec imamo problem sa brojem lopti, ne znam koliko se uklapa ovaj sto pripaljuje sa parketa sa 9 metara, ko ce tu da spaja ovu drvnu gradju pod kosem.

                              Pisi cesce i Losmi daj nekog prospekta za EL da nam odmah donese rezultate, vidis da imamo 4/6 da su nam ti zutaci iz MEge bili u sastavu umesto JOBA , Kuridze, Simona verujem da bi bili na pobedu od Barse, slazes se ?

                              Comment


                              • Meni ovaj Jayen nikako ne pase na ovaj tim. Vise je bek nego plej.

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X