Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    @majstor Plak’o sam kad rece Marko Lukovic i njegov brat Uros nisu obicni kosarkasi vec sarmeri.

    Mada coveka treba slusati. Oplemeni ove mucne abaligaske utakmice.
    To mogu biti samo Stanko Ružić ili Domagoj Pancirov.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Pa na kom prenose... ja okretoh na hrvatsku arenu i ono opet neki uzas sa fudbalom.
      Strim sam nasao. Mislim da je bila 1, ali nemoj me drzati za rec.

      Comment


      • Domagoj je genijalac. Jedan od boljih voditelja i izuzetno korektan. Uzivanje je slusati ga.

        Comment


        • Jel' on prenosio ili Stanko?
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Samo da dodam da ovo uopste nista nije strasno. Ekipa se uigrava i tezak je raspored utakmica posebno kad imas dve jako bitne utakmice ispred sebe. Moje zamerke Obradovicu idu sto se nepotrebno plasi poraza u smislu da ne rotira igrace kako treba,tu mislim na one izvan 12. Pa jbm mu misha da li bi izgubili da je Simanic igrao 15minuta ili Radanov...

            Svestan sam da ekipa treba da se uigra, ali n treba ni pritiskati maksimalno igrace. Prosto za neke meceve treba menjati igrace i to po 3-4 u komadu pa i da izgubis. Sad si vezao tri meca sa full sasatavom a imas tri jako bitna meca za navijace KKCZ.

            Nasposlozen tim sa dobrim trenerom namuci epski,na kraju se svodi na silu i individualni kvalitet. Jasno je kao dan kad Split, Mega itd..explatisu Rocestog i Terija u odbrani, da oni nema sta da traze kod nas kao stranci.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne znam, ja sam buljio u telefon, jer tupavi MTSTVGO ne radi u browseru, ni na android box-u, nego samo na telefonu. Na kraju utakmice sam ja bio umorniji od njih.
              Sledeci put jurim neki strim da gledam kao covek

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post

                Nasposlozen tim sa dobrim trenerom namuci epski,na kraju se svodi na silu i individualni kvalitet. Jasno je kao dan kad Split, Mega itd..explatisu Rocestog i Terija u odbrani, da oni nema sta da traze kod nas kao stranci.
                100 % tacno ovo. Rocesti je bivsi , imamo izlaz bez posledica, ali sta raditi sad sa Terijem? Jos ugovor na 2 godine. Kod njega mi je jos problematicniji odbrambeni arsenal nego napadacki. Nema osecaj ni visinu ni za skok ni za blokadu ... Nema snage da cuva centre, svi ga uguraju pod kos, i to lagano. Ogroman problem na 5 nam se napravio a delovalo je da ce nam sa Kuzmom i Nnokom to biti skoro pa najaca pozicija

                Comment


                • Igracemo mnogo cesce small ball kosarku nego sto je planirano. Kuridza, Rit i Obrajant ce igrati na 5. Cak to ne mora da bude lose ako ih bude sluzio sut. Siricemo i bice vise prostora za Waldena i Loyda da napadaju kos ulazom. Ja bih pre doveo kvalitetnog pleja, a gurao sa ovom centarskom linijom.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Igracemo mnogo cesce small ball kosarku nego sto je planirano. Kuridza, Rit i Obrajant ce igrati na 5. Cak to ne mora da bude lose ako ih bude sluzio sut. Siricemo i bice vise prostora za Waldena i Loyda da napadaju kos ulazom. Ja bih pre doveo kvalitetnog pleja, a gurao sa ovom centarskom linijom.
                    Apsolutno sam istog misljenja! Sa tim da bi i nesretni Terry mozda proigrao sa krstenim PGom! Jer on je kakvu takvu saradnju ostvario samo sa jos nesretnijim Rochestim! Mislim da nema nikakvog prostora da se Rochesti digne, jer je on igrac koji nikada nije zavisio od fizikalija, niko sada nema vremena da njega bukvalno rehabilituje! On mi na terenu deluje kao da smo ga vrarili iz dvogodisnje penzije i on igra po secanju i na suv kvalitet! Iz aviona se vidi da ZNA, ali da nema sanse da MOZE! Mislim i da je realno da se tu dogodi doselekcija! Na centru vec nije realno nikako!

                    Comment


                    • Napustio nas je legendarni glumac i veliki navijač Crvene Zvezde - Ivan Bekjarev. Posledice Korone izgleda.

                      Comment


                      • O jbt, neka mu je laka zemlja. Iskreni navijač našeg kluba i odličan glumac.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Marcus View Post
                          100 % tacno ovo. Rocesti je bivsi , imamo izlaz bez posledica, ali sta raditi sad sa Terijem? Jos ugovor na 2 godine. Kod njega mi je jos problematicniji odbrambeni arsenal nego napadacki. Nema osecaj ni visinu ni za skok ni za blokadu ... Nema snage da cuva centre, svi ga uguraju pod kos, i to lagano. Ogroman problem na 5 nam se napravio a delovalo je da ce nam sa Kuzmom i Nnokom to biti skoro pa najaca pozicija
                          Teriju se mora naci bolja uloga i ne treba od njega ocekivati cuda muda. Evidentno da on petice tesko brani, a i da mu SO jos nije nasa ulogu. Switch JOB i Teri u defanzivi..jbmli ga...nije meni plata 0,5m da moram da dumam takve stvari.

                          Momak je dosao pre 1m, imao koronu...taraba jeste, ali i taraba ima namenu..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Napustio nas je legendarni glumac i veliki navijač Crvene Zvezde - Ivan Bekjarev. Posledice Korone izgleda.
                            Neka mu je laka crna zemlja.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Teriju se mora naci bolja uloga i ne treba od njega ocekivati cuda muda. Evidentno da on petice tesko brani, a i da mu SO jos nije nasa ulogu. Switch JOB i Teri u defanzivi..jbmli ga...nije meni plata 0,5m da moram da dumam takve stvari.

                              Momak je dosao pre 1m, imao koronu...taraba jeste, ali i taraba ima namenu..
                              Ne kontam kako se toliko promasilo sa njim, kao da ga nisu ni gledali pre nego sto su ga angazovali, ima bas ozbiljne limite u oba pravca. Prosecan cak i za EC standarde, a krenuli smo od EL centra. Jedino ako je ekstremno jeftin pa da idemo na varijantu krpljenja on i Rit. Ali onda nema logike da ga potpisuju na 2 godine. Kao sto neko vec napisa on deluje kao najveci promasaj ove godine u ABA.
                              Last edited by Marcus; 16-11-20, 23:34.

                              Comment


                              • Pa u Banvitu je imao drugaciju ulogu, minute gotovo sigurne na parketu i bio je jedna od prvih opcija. Uz sve to Turska liga ima drugaciji format 6+6.

                                On je pre svega jos mlad igrac i tek je dosao i prelezao koronu. Svakako je i psihicki cudan lik, ali mislim da nije los. Samo protivnicki treneri eksplatisu njegove mane top, a mi njegove vrline slabije.

                                Treba mu dati jos vremena...on je klasicni catch and dunk igrac. Samo nije on bas toliko los koliko izgleda trenutno.

                                Imas Obradovica i ceo roster, naspram prosle sezone cak bolju klupu i roster u ovo doba. I to bas dosta bolji sa tim da su tri veoma bitna igraca dosla bas kasno i treba sad to opet posloziti kako treba i promeniti uloge.

                                Teri svakako moze dati dobar foprinos ako uspes da mu sakrijes manu low post odbrane i prebacis da cuva cetvorku npr...a npr Brajant cuva pet ili Kuridza, Rit....

                                Obradovic ima mali milion varijanti. Cak je dobro i uklopio dva pleja, ali samo na papiru jer je Roch mator i ne moze da nosi ulogu prvog pleja a Hsl je miljama daleko od bilo kakve konstantnosti.

                                Prosta stvar, zamenis Rocha, ali izlog je trenutno tanak. Bolje da su vijali Rajsa nego Rocestog..

                                SO je kasno selektirao jako bitne igrace i samim tim u ovakvim rasporedima je tesko dodji do timske igre...treba vremena..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X