Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znate sta je rješenje za A licencu, ugovor o TV pravima na 5mil po sezoni. Sad je samo pitanje može li se to pokriti kroz reklame na 40ak utakmica.
    20min x 60sec = 1200sec reklamnog prostora, neka je sekunda 100€ to izadje 120.000 po utakmici, 40ak utakmica 4.800.000€ kad bi Zvezda usla u PO bilo bi isplativo, ako ne udje propale pare za TV kucu. Jebga ne znam ima li ko od emitera sposoban da ovo ispuni.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Znate sta je rješenje za A licencu, ugovor o TV pravima na 5mil po sezoni. Sad je samo pitanje može li se to pokriti kroz reklame na 40ak utakmica.
      20min x 60sec = 1200sec reklamnog prostora, neka je sekunda 100€ to izadje 120.000 po utakmici, 40ak utakmica 4.800.000€ kad bi Zvezda usla u PO bilo bi isplativo, ako ne udje propale pare za TV kucu. Jebga ne znam ima li ko od emitera sposoban da ovo ispuni.

      Kada bi saznao kolika je mala gledanost nasih utakmica cak i u El onda ne bi pisao ove cifre, mozda bi ove cifre za reklamu imalo smisla za f4 ili za ulazak u Zadrugu ili KZS predsednika nam kada su clanovi stranke u obavezi da gledaju.

      Sutra bez Obrajanta.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post

        Sutra bez Obrajanta.
        Povreda ili nešto drugo?

        Comment


        • Sad cu na Zvezdu da igram!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Povreda ili nešto drugo?
            Trebali smo igrati da nije bilo otkazivanja 4 kolo sa njima, a tada on nije bio registrovan za nas, tako da nema pravo jer se igra mec 4 kola.

            Comment


            • Kapiram ja zasto je 400k a ne 4m ali poenta je na potrebnom nivou za A licencu msm ne možeš za sto sa velikima ako nemaš čip.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mjok, ovo je bilo 2017 kad su spavali po aerodromima samnogo ''vecim'' budzetom opet imali 16pobeda i ako je F8 otisao zbog raznih povreda i sranja koje smo imali. Samo uporedjujem, nista zlonamerno...

                Inac Lionu ce faliti par igraca,nisu u nekoj formi, trebali bi brejknuti, ako s to ne desi, onda je Coviceva prica o F8 zavrsena vec u novembru....
                Ko im ne igra?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Koja budalastina za Dzonija.
                  Valjdy se registracija treba vezivati za vremenski period, a ne kolo odigravanja.

                  Comment


                  • Уф како би нам Лего један добар шутер ван линије 6.75 у лику Владимира Штимца да ме опет удари онај адреналин уффф каква утакмица и каква тројка Кевина Пантера ...

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Trebali smo igrati da nije bilo otkazivanja 4 kolo sa njima, a tada on nije bio registrovan za nas, tako da nema pravo jer se igra mec 4 kola.
                      Hvala.

                      Verovatno ćemo večeras i Davidovca gledati na 4.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Ko im ne igra?
                        Yabusele, Lacombe i Noua , sad da li ce igrati danas nisam siguran.Mislim da smo slicnih kvaliteta, njihova prednost je domaci tereni solidna forma bar po rezultatima i ako im je igra poprilicno tanka po meni, ali guraju. Dobili su Baskoniju i Orleans bez igre, ali znaju da se vrate veoma lako iz minusa. Cak protiv Burga kad su dosli do OT...gubili su -8 na 40-50sk do kraja i usli u OT, nema opustanja kod njih.

                        Mislim da ovaj iz Buducnosti gubi minutazu polako,ima tu iskusnih,mladih, afirmisanih,neafirmisanih igraca... atipicna kosarka,cudna,ali guraju...fizicki su dosta jaki i bice to neizvestan mec...

                        Brajant ne igra i to bi mogla biti nasa prednost posto nam treba vise timske igr i da lopta ne stoji,kad su tu Brajant i Loyd,lopta ne kruzi,da hbe sve mora stati kod jednog...a uzimaju porpilicno teske suteve...

                        Fizicki tezak mec,ali obradovic ako ne resi parkera, ne znam koga ce..
                        Last edited by LosmiSK; 11-11-20, 10:28.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Inače, mi smo jedini tim uz Baskoniju i Himki koji nema pobedu u gostima.

                          Vreme je za prvu.

                          Comment


                          • Sem O Bryanta svi igrači su dostupni?
                            Ne razumem ulogu autsajdera u ovom meču...

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Znate sta je rješenje za A licencu, ugovor o TV pravima na 5mil po sezoni. Sad je samo pitanje može li se to pokriti kroz reklame na 40ak utakmica.
                                20min x 60sec = 1200sec reklamnog prostora, neka je sekunda 100€ to izadje 120.000 po utakmici, 40ak utakmica 4.800.000€ kad bi Zvezda usla u PO bilo bi isplativo, ako ne udje propale pare za TV kucu. Jebga ne znam ima li ko od emitera sposoban da ovo ispuni.
                                A kako to funkcionise posto ne znam.... TV-a placa Evroligi prava za prenosenje utakmica, a onda se prebija od naknada za reklame koje ce biti vece ako je gledanost veca?

                                Comment

                                Working...
                                X