Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv CSKA uopste nje bilo timske igre toliko,jednostavno taj mec ni sami ne znamo kako smo dobili...i tad smo imali los ratio asistencije i TO 15-12,ali CSKA je maoi gori,uhvatili smo ih n aspavanju...31pLoyda i protiv Baskonij 30pi to na oba meca je imao procenat veci od 50% na ostalim utamkicama ne i tesmo glatko izgubili.

    Stose tice Mege i sigurnosti to je relativno tacno, svakakodamladom igracu trebaju minuti ito moze dobiti samo u Megi...cak je i FMP ispao opet iz koloseka sa ovim timom...Borac relativno ima nekih domacih igraca koji nisu losi toliko.

    Opet dolazimo do toga da mi nismoMilano,Madrid i da je osnova kosarke u domacim igracima. Naravno da nasi veliki timovi moraju da plate igraca da bi otisaoizMege a ne da ih dobiju za dzabe i da igraju za kikiriki i nekad dasponudu koja se ne odbija.

    Pored borvnicara meni uopste nije jasna uloga Kuzmica..eto imam 216cm i igram kosarku i toje sve od njega....poptuno neupotrebljiv za sistem koji forsira SO i uopste danasnja moderna kosarka...

    Da na to dodam da nijedan nas domaci igrac nije napredovao bas nista, Davidovac coskari,nekad mu se odbija lopta u ruke pa da kos i to je to...Dobric isto i ako ne igra puno...ove ostalei ne vidimo....

    Zvezda od odlaska Radonjica je igrala dobro samo u 1/2 i finalu ABA lige,a tad su domaci igraci istupili sa jos par stranaca...Ova Amerikanizacija je izgubila Zvezdin indetitet...

    Kad vec idemotim smerom,dovesti floor general na kecu mesto Rocestog,mozda bi Rajs bio dobro resenjemada je i on mator,ali koliko sam gledao u AEK-u ne igra lose,imajos kosarke u njemu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Razdvajaj reči, oči krvare od ovakvog posta. Mada, manje više ponavljanje jednog te istog milioniti put.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ja cu sacekati ng za svoj sud. Ono sto trenutno vidim nije ni bajno ni ocajno. Ima prostora za upgrade i necu da mracim. Ali ne mogu da se otmem utisku da smo preterali sa amerima. To je trenutni utisak. Da li je morali tako? Ne ulazim u to. Jos 2m pa da vidimo gde smo i kud plovi ovaj brod.

        I da, prestao sam da se zanosim sa top8. Realnija je neka prica 12-15. mesto i isto toliko pobeda...
        Last edited by Storm; 07-11-20, 09:48.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Protiv CSKA uopste nje bilo timske igre toliko,jednostavno taj mec ni sami ne znamo kako smo dobili...i tad smo imali los ratio asistencije i TO 15-12,ali CSKA je maoi gori,uhvatili smo ih n aspavanju...31pLoyda i protiv Baskonij 30pi to na oba meca je imao procenat veci od 50% na ostalim utamkicama ne i tesmo glatko izgubili.
          Ne mora se gledati samo kroz asistencije timska igra.

          Ja sam tu utakmicu pogledao još jednom. Svaki igrač je u nekom delu utakmice dao svoj doprinos.

          O Lojdu se očekivano najviše priča posle te utakmice, ali recimo na -14 nije on bio najbitniji faktor zbog koga smo se vratili u igru.

          Nas je ove sezone jeidno Fener nadigrao. Ovi porazi su i zbog lošeg finiširanja utakmica.

          Loše je ono sinoć bilo, pojedinci zabrinjavaju, ali imam strpljenja. Još je uvodni deo sezone.

          Comment


          • Tako je, mi smo u utakmici bili do 3 minuta pre kraja i onda smo totalno pali, dotle nam je nešto nedostajalo da prelomimo utakmicu u našu korist. U tim trenucima smo birali loša rešenja (imam osećaj da su neki igrači hteli da ponesu epitet Heroj utakmice) i vraćali Bajern koji je svaki put kraj četvrtine dočekao u plusu.Nisam srećan ulogom i učinkom Davidovca i Dobrića. Kuridža najbolje koristi svoje vreme, ipak što reče Storm - sačekajmo bar još mesec (on kaže NG) dana pa da vidimo šta i kako izgledamo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ovaj roster je Saletov izbor i na njemu je da rešava probleme u našoj igri ...a ima ih .


              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Ne mora se gledati samo kroz asistencije timska igra.

                Ja sam tu utakmicu pogledao još jednom. Svaki igrač je u nekom delu utakmice dao svoj doprinos.

                O Lojdu se očekivano najviše priča posle te utakmice, ali recimo na -14 nije on bio najbitniji faktor zbog koga smo se vratili u igru.

                Nas je ove sezone jeidno Fener nadigrao. Ovi porazi su i zbog lošeg finiširanja utakmica.

                Loše je ono sinoć bilo, pojedinci zabrinjavaju, ali imam strpljenja. Još je uvodni deo sezone.
                Ne znam brale sta si ti gledao, ali mi smo u drugom poluvremenu imali 5 asistencija ili 6, tu ukljucujem i OT. Nikakve timske igre tu nije bilo, opustio se CSKA kao u VTB i dobili dandaru..inace je taj mec CSKA bio desetkovan posto njih par nije igralo a i Antonov i Milutinov nisu mogli pasmo se nakupili i skokova u napadu....

                Protiv Baskonje smo imali 23 asistncije, lopta je znaci kruzila..

                Najmanji prosecan index sa 73pir

                Prosecno poena je samo Zenit gori

                U asistencijama je samo Armani gori

                sut za dva poena 45% najgori, sut za tri poena je 37%...na bacanjima smo drugi..

                asistencije-to najgorio ratio u celoj ligi....

                Pa ti izvedi sam zakljucke, po meni jeste da je PG problem, taj jedini mec gde je odigrao kao PG i imao cak 11 asistencija je bila Baskonija a u ostalih 5 meceva 16, sa tim da je protiv CSKA imao 6....znaci 17-10 u dve pobede i cetiri poraza...

                Znaci faktor x je Hal


                Na tih cuvenih -14 ni sami ne znamo kako smo skinuli razliku, ako si gledao to je dovoljno jasno...posle je OT bio dobar...sve u svemu Obradovic mora mnogo bolje, pocetak je to, ima vremena, ali kad se setim da je Cova uzeo Tomica, a imao slobodnog Trinkijerija...i sad bih dao SO za AT...cak bih ga uzo i pre DR...

                Sisko,Baldvin,Bab,Lucic i Rejnolds su nas ponistili,nisu nas razvalili, bili smo blizu, a opet tako daleko...malo su nas sudije drzale sa tim bacanjima, inace je pitanje dal bi i 50 prosli...

                Treba nam dobar plej, vraski dobar plej...
                Last edited by LosmiSK; 07-11-20, 10:30.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Potpisujem za pleja.

                  Comment


                  • Rochestiju ugovor istice polovinom decembra. Tada se desava last cut ove sezone u nba. Mislim da to nije slucajno...

                    Comment


                    • Pa brale gledao sam Zvezda - CSKA, napisao sam već.

                      Svaki igrač je tu znao svoju ulogu, svaki igrač je bio važan deo pobede i to dovoljno govori o timskoj igri.

                      Ja nemam ništa protiv da i dalje imamo 10 asistencija po utakmici ali da pobeđujemo i igramo kao protiv CSKA.

                      Comment


                      • Mali je uzorak da bi se neki zaključci izvlačili na osnovu statistike.
                        Pretposlednji smo u broju asistencija, ali dovoljno je, na primer, da u sledećoj tekmi bude 20 asistencija pa da budemo na sredini ili pri vrhu.
                        Da sačekamo mesec dana pa da vidimo gde smo glede igre i rezultata.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Pa brale gledao sam Zvezda - CSKA, napisao sam već.

                          Svaki igrač je tu znao svoju ulogu, svaki igrač je bio važan deo pobede i to dovoljno govori o timskoj igri.

                          Ja nemam ništa protiv da i dalje imamo 10 asistencija po utakmici ali da pobeđujemo i igramo kao protiv CSKA.
                          Ti Karamazov ne znas onda sta znaci timska igra. Secam se te serije, Volden step back trojka, Kuridza i basket fore, po neko bacanje i to je to....Timska igra je ne kad su svi umesani u statisticke podatke,vec kad su svi ukljuceni u akcije...sto ni tad nije bio slucaj...Ono je bilo po meni sem OT sacuvaj me boze...

                          Posle u OT su se razigrali, ali sve to uglavnom dolazi od Loyda i nacina kako ga cuvaju protivnicke ekipe a to je CSKA radio uzasno....ono sto j lose bilo po njih,nisu imali nikog dole da ga sacuva,Vojtman nije taj tip da stiti obruc.

                          Malo jako asistiranih koseva, srecom i oni su imali ball stopera koji je izigravao prvo Stiva Nesa,pa onda pokusao Dzordana na nasu srecu...

                          Nasa igra je npr bila odlicna u OT...cak i kad smostizali,bila je poprilicno losa i odbrana je to drzala pod kontrolom i bahati Rusi...

                          Nas je Trinkijeri savrseno skautirao i nasao nacin kako da napada nase centre i kako da brani ekipu,malo je rizikovao sa Loydom, ali ostali su bili poprilicno odseceni...

                          Obrajnt koliko donosi u napadu, toliko je u odbrani nekad los kad igra cetvorku,Zipster mu je par puta lako pobega, tesko cuva te pokretljivije cetvorke ili lazne...

                          Svakako hocu ti reci da je mec sa CSKA imao dobar samo mali deo vremena, ti si zaboravio prvih 30ak minuta...i na sta je licilo sve to...

                          Igra protiv CSKA..nadam se da se nece ponoviti.....bar ne prvih 30-35minuta..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Prosto je neverovatno da je CSKA izgubio. Možda i nije?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Mali je uzorak da bi se neki zaključci izvlačili na osnovu statistike.
                              Pretposlednji smo u broju asistencija, ali dovoljno je, na primer, da u sledećoj tekmi bude 20 asistencija pa da budemo na sredini ili pri vrhu.
                              Da sačekamo mesec dana pa da vidimo gde smo glede igre i rezultata.
                              Tebi je bio nedovoljan uzorak i kod Alimpijevica posle kupa ) Imas oci i vidis u cemu je problem kod asistencija, uglavnom imamo dva tipa asistencija..jedna je bacanje u u vazduh na Terija..pa sta Bog da...a druga vruc krompir u poslednjim sekundama napada za nekog trojkasa..

                              Moze to ici na bolje, ali jedan Zar Mark Sisko je ustopovao Loyda...niko ne kaze da nece biti bolje, gore je tesko. Kritika je osnovni nacin da tim igra bolje, kad bi svi hvalili kao ti i jos neki ovde,propali bi veoma brzo....

                              Ko uspe pod prtiskom da radi, taj je genije...kao Dejan npr....Tomic je pao pod prvi prtiskom itd,itd...tj svi redom, videcemo Saloa..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Alimpijević je druga priča, mlad trener kome je uvaljen vruć krompir. Kao što rekoh podržavaću uvek klub, trenere i igrače.
                                Ako čovek provede ceo život kritikujući neki klub bez obzira što za to vreme postiže najbolje rezultate u svojoj istoriji postavlja se pitanje da li taj čovek uopšte i navija za taj klub.
                                Pojavio se dva puta na Zvezdinoj utakmici?
                                Svuda oko mene vidim ljude koji su deklarisani navijači drugih klubova pa opet dolaze da gledaju Zvezdu, dakle to nije nikakav dokaz.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X