Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam o cemu pises, pratio sam Zvezdu i pre Covica kad sam ziveo u Bg-u. I idem preko i uvek cu ici na gostovanja kad prilike dozvole.

    Tebi svaka cast sto ides svski mec, treba doci od Borce svaki put.

    Problem je sto ti vidis samo kritike, bude i pohvala kad je za to vreme. Sad je vreme da se SO napregne i krene da plodi.

    Volim KKCZ, ali ne nuzno i ljude koji rade tamo, a jos manje koji samo navijaju za KKCZ..

    Sasa ima podrsku, pohvale, ali i kritike.

    Alimpijevic je klovn..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Zvezdi treba neki stefan jovic ili lorenco braun...da smire kad je najvaznije...hol i volden guse loptu previse...super je sve to u odbrani i trude se bla bla, ali hol ima alibi dodavanja...80% njegovih asiatencija su lojdu kad ovaj izdivlja i pogodi...nista on ne kreira, ne organizuje itd...volden jos manje prosecni evrokup igraci...nama treba jedan gazda na kecu, produzena ruka sase, ako propadne akcija za lojda, dzonija itd da izmisli sam nesto...hol ako ne podeli loptu on ne zna sta sa njom nit ima dribling, nit nesto sme da ulazi u reket, kad udje lose zavrsava oko obruca jednostavno demarkus nelson za siromasne tip igraca

      Comment


      • I iz Borče i sa Karaburme odakle sam peške za nekoliko minuta do Pionira. A iz Borče za 15 - 20 minuta.
        Koliko znaš Beograd video sam kad si se plašio da pređeš ulicu u Bg-u.
        Nisam nikad video pohvale čak i kad se pobedi veliki klub kao što je CSKA ili Baskonija opet se kenja neumereno.
        Alimpijević je vodio klub bolje nego što je očekivano, da nismo pokradeni u finalu ABA lige to bi bila sasvim pristojna sezona.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          I iz Borče i sa Karaburme odakle sam peške za nekoliko minuta do Pionira. A iz Borče za 15 - 20 minuta.
          Koliko znaš Beograd video sam kad si se plašio da pređeš ulicu u Bg-u.
          Nisam nikad video pohvale čak i kad se pobedi veliki klub kao što je CSKA ili Baskonija opet se kenja neumereno.
          Alimpijević je vodio klub bolje nego što je očekivano, da nismo pokradeni u finalu ABA lige to bi bila sasvim pristojna sezona.
          Jel se sapleo o belu liniju?

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Jel se sapleo o belu liniju?
            Ma nije znao gde je levo.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Hahaha, al plasio da predjem ulicu. Stignem ja pre u Arenu nego ti.

              Sto se tice Alimpijevica, imali smo nikad goru sezonu i samaranje EL tima od raznih timova. El se igrala neobavezno.

              Buducnost nas je dobila 5-1 u sezoni, talo da nista nije slucajno. I taj jedan mec smo dobili jedva, a to sudjenje...bez komentara? Bilo je extra

              Kad npr Lazar kaze da nas vecno "kradu", a kad npr "kradu" za nas, onda to zove tipa, domacinsko sudjenje..

              Niste objektivni, kao da komentari na forumu znace da si ti sad vecibZvezdas ako nisi uputio kritiku na rad trenera...

              Ljudi dobijaju od 150k do 800k da valjda mogu da ih kritikujem i hvalim ako igraju ili trenuraju za klub za koji navijam..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ti Karamazov ne znas onda sta znaci timska igra. Secam se te serije, Volden step back trojka, Kuridza i basket fore, po neko bacanje i to je to....Timska igra je ne kad su svi umesani u statisticke podatke,vec kad su svi ukljuceni u akcije...sto ni tad nije bio slucaj...Ono je bilo po meni sem OT sacuvaj me boze...
                Ti očigledno ne znaš da pažljivije čitaš, a kad pažljivo čitaš treba razumeti napisano, a kad se to uradi mora se naučiti i kako se obračati sagovorniku.

                Lepo sam ti napisao da nisu samo asistencije dokaz o timskoj igri, da je DEO timske igre ono o čemu i ja pišem.

                Ti ako nisi video da je svaki pojedinac dao svoj doprinos u pobedi protiv CSKA, onda nema potrebe više da raspravljamo na ovu temu.

                Sve ukupno kad se sabere i oduzme i podvuče crta, da, pobeda protiv CSKA je pobeda tima a ne pojedinca.

                Comment


                • Ti ni ne znaš gde je Arena, može samo taksista da te doveze ili neki ortak.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Hahaha, al plasio da predjem ulicu. Stignem ja pre u Arenu nego ti.

                    Sto se tice Alimpijevica, imali smo nikad goru sezonu i samaranje EL tima od raznih timova. El se igrala neobavezno.

                    Buducnost nas je dobila 5-1 u sezoni, talo da nista nije slucajno. I taj jedan mec smo dobili jedva, a to sudjenje...bez komentara? Bilo je extra

                    Kad npr Lazar kaze da nas vecno "kradu", a kad npr "kradu" za nas, onda to zove tipa, domacinsko sudjenje..

                    Niste objektivni, kao da komentari na forumu znace da si ti sad vecibZvezdas ako nisi uputio kritiku na rad trenera...

                    Ljudi dobijaju od 150k do 800k da valjda mogu da ih kritikujem i hvalim ako igraju ili trenuraju za klub za koji navijam..
                    Grešiš, a nisi svestan i zato ti je oprošteno.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Ti očigledno ne znaš da pažljivije čitaš, a kad pažljivo čitaš treba razumeti napisano, a kad se to uradi mora se naučiti i kako se obračati sagovorniku.

                      Lepo sam ti napisao da nisu samo asistencije dokaz o timskoj igri, da je DEO timske igre ono o čemu i ja pišem.

                      Ti ako nisi video da je svaki pojedinac dao svoj doprinos u pobedi protiv CSKA, onda nema potrebe više da raspravljamo na ovu temu.

                      Sve ukupno kad se sabere i oduzme i podvuče crta, da, pobeda protiv CSKA je pobeda tima a ne pojedinca.
                      Ma nisu igrali timski, svako je dao doprinos...ali timski nisu igrali!!

                      Naravno da nisu samo asistencije, ali najbitniji deo..kad loptu svako dotakne u napadu to je timska igra i dobijas tim.

                      Prvih 30-35min je bila tragedija od igre...kad su stigli onda je vodenica pocela da radi, ali opet se i u OT svelo na Loyda..

                      Bio je to duel Loyd vs Dzejms, koji je Loyd dobio..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ti ni ne znaš gde je Arena, može samo taksista da te doveze ili neki ortak.
                        Hahaha.. ti si moj ortak, a imas i kola.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • A zašto je Džejms odigrao loše?

                          Zašto je Šengelija odigrao loše?

                          Zašto je Hilard odigrao loše?

                          Zašto Klajburn nije blistao?

                          Je l' to zasluga Lojda ili su možda njegovi drugovi obavili dobar posao u odbrani?

                          Comment


                          • I drugovi i Loyd. I on igra odbranu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mene je u tom delu iznenadio.

                              Sasvim zadovoljavajuće igra odbranu.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                A zašto je Džejms odigrao loše?

                                Zašto je Šengelija odigrao loše?

                                Zašto je Hilard odigrao loše?

                                Zašto Klajburn nije blistao?

                                Je l' to zasluga Lojda ili su možda njegovi drugovi obavili dobar posao u odbrani?
                                Dzejms nije igrao lose, a niko od nabrojanih sem Hiliarda.

                                Sengelija je imao problem sa faulivima. Usled kovida nije imao rotaciju i pali su...

                                Bilo 12-14...ne zna se sta..last second i Volden step back trojka, onda neki faul na skoku i bacanja itd...

                                Tek na kraju kad su se bas ponudili krenuli smo da igramo i to su cinjenice jasno vidljive. CSKA te potceni, ali Bajern nece ili Zalgiris.

                                Ako ti vidis neku timsku igru ovde, onda ok...Bajern ti je juce pokazao kako to izgleda i kako se pravi visak..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X