Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno imbecil dobije tehičku grešku sa klupe,
    a za go kurac ne služi na klupi.
    U tom trenutku smo još uvek vodili.
    Mentolčina.

    Comment


    • Ma kakav strah u ekipu odigrali dobro i da ih nisu gurali uzeli bi ovo. Bez Reglanda i stratosa imaju 3 puta skuplji tim jbt. Gledaj Koti Klark nije ni igrao u drugom.

      Mene raduje sto je ovo njihov maksimum a jedva su dobili. Pun Oionir kao oko i pritisak na sudije i dobijamo opet

      Comment


      • Faye 39 minuta, lik igra ono kao masina..Ne znam, nisam pametan sad..svi su igrali max minuta i naporom..fizicki su jaci od nas..ali oni se raspadaju na strani i to je nasa sansa..imas x2 10-12 u dve tekme i ti puknes..u bg se oni ne mogu vratiti iz toga...ali treba i doci do toga..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Neša se namestio sudijama za onu tehničku...umalo da ne ispune bonus kod Bokana.

          dva plaćenika nas dobila u drugom...to je najbolnije.
          Last edited by Wingwalker; 19-04-19, 20:14.

          Comment


          • Sta radi Tomic?? Drzi Riversa kuryona raspalog a Lazic na klupi kada Kol i Dzekson sipaju. Jebeno neverovatno.
            De je Simqnic.
            Covic pokazao da je fizicki toliko jadan da je to postalo smesno..
            I jebem ti dan kada nije doveden plej umesto Riversa da bi tatin sin igrao.
            U ponedeljak pun Pionir pa sta bude.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Faje jebe kevu kako igra. Svaka mu cast. A to sto igra toliko za to je kriv Tomic. Majstore razigraj nekog sa klupe. Meni je misterija da on uodi Keselja, ejjjjj!!!!

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Sta radi Tomic?? Drzi Riversa kuryona raspalog a Lazic na klupi kada Kol i Dzekson sipaju. Jebeno neverovatno.
                De je Simqnic.
                Covic pokazao da je fizicki toliko jadan da je to postalo smesno..
                I jebem ti dan kada nije doveden plej umesto Riversa da bi tatin sin igrao.
                U ponedeljak pun Pionir pa sta bude.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Oladi malo, popi bozu.
                Zasto si nervozan? Treba nam pobeda igramo kuci. Opusteno. Izginuce nasi na parketu.

                Comment


                • 2-0..2-2 i bez dva najbolja igraca...Pionir mora da gori kao u paklu inace ce nas izuti samo tako..pritisak je na nama sad..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Jeste lepo na svom terenu i pred svojim navijacima podici pehar, ali meni se ove poslednje dve predstave uopste nisu dopale, na stranu sve. Mnogo problema i falinki, a u petoj ce morati i mnogo toga da se poslozi i nisam uopste spokojna -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Utakmica je opravdala epitet koji nas "krasi" ove sezone. Mi smo klasik domaćica ekipa. Protivnika koji je tu negde našeg kvaliteta nismo sposobni da dobijemo na strani. Sva sreća i oni su domačica.

                      Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Niko nikog nije sposoban u ovoj fazi na strani da dobije. Mi nismo sposobni jer imamo problema u rosteru, plus ambijent plus sudije, oni jednostavno celu sezonu gube od nas glat. Izgubice i u ponedeljak. Buducnost je veca domacica od nas.

                        Comment


                        • Sumjam da od Fayea možemo očekivati opet ovakvu partiju. Volim ga ko da mi je rod ali se večeras istrosio za medalju. Prvi meč smo uspeli da se sačuvamo faulova niko nie bio ni blizu da bude isključen i opet nikakva rotacija na kraju igra ekipa bez playa i sa 2 napadacke opcije. Svaka čast svima koji imaju razloga za optimizam, nadam se da će samo takvi i otići na 5.utakmicu ja sumnjam da ću je i preko TVa dobro podneti

                          Comment


                          • Domacinsko sudjenje ali ne vidim da smo DRASTICNO OSTECENI.
                            Sami smo usrali greskama koje su smesne. Totalna pogubljenost Tomica i igraca.
                            IDEMO U PONEDELJAK PIONIR DA GORI

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Suđenje sramno. Mislim da u ovoj seriji ni jednu odluku nisu doneli u našu korist. Još su tu i naše brljotine i onda je bilo nemoguće pobediti. Cirbes je očajno branio pik, Odžo je morao biti poslednjih 3 minuta na parketu. Umeo je odlično da isprati Kola a i Gordića. Greška Tomića je i Rivers, lik nas je uništio svojim brljotinama.

                              Comment


                              • Tmic bez dva vrlo bitna igraca i Filipa koji se nije video je imao manje vise dobro vodjenje utakmice sem Simanica sto nije uvodio i Riversa koji nije smeo na parket u 4/4.

                                Pored KolaDzeksona/Klarka kojimsu odigrali maestralno i ogromne podrske sudija izgubili smo na dva poseda.

                                Imamo sanse i publika ce prepoznati momenat. Po meni 60/40 % za nas i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X