Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se ako je neko prije mene ovaj video kacio.

    Respect

    Comment


    • Демаркус Нелсон МВП 4. кола Евролиге (22 поена, 7 скокова и две асистенције - индекс 31)!

      Comment


      • Samo neka nastavi kako je igrao protiv Laborala...

        Comment


        • ajde ako neko pronadje snimak kompletne utakmice iz vitorije neka postavi ovde link...

          EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=VxCjL3nKMUs
          Last edited by swish41; 09-11-13, 11:07.

          Comment


          • sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Veceras Cedevita da se 'popije' pred veceru Radonjic je imao na nekim mecevima odluke koje su bile nejasne...nerazumne,ali Radonjic je dobar trener,a vjerujem da ce biti fanstastican trener veoma brzo.Do skoro se Nelsonu i Dejanu zahvaljivalo na saradnji,a sad su se zamislili.Jos malo cemo uci u giinisovu knjigu rekorda koliko smo trenera promjenili...Neki treneri imaju tezi put do uspjeha,Dejan u ovom slucaju se spoticao i opet ce se spotaknuti,ali on radi i zeli,i to ipak ima rezultat,nadam se da ce tek rezultati da dodju,a dolaze,rekao bih..Dejan Radonjic je dobar trener i vjerujem da se to potvrdjivati u svakom narednom mecu.


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Pozicija Dejanu Radonjicu u klubu nijednog momenta tokom sezone nije bila ugrozena, i za sada izgleda da ce, sem u slucaju nekog totalnog haosa, ostati bar do juna. To sto navijaci grakcu je druga stvar.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • O navijacima sam i mislio,zasto su tako nestrpljivi .Imamo dobrog trenera i volio bi da to bude zaistajedno dugorocno resenje,ne vjerujem da nece biti uspjesan


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nolan tatica, trebali smo mi da ga dovedemo umesto Jenkins-a, gurnemo Nelson-a na dvojku.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Kakvo kriminalno sudjenje u prvom poluvremenu, kao da je Cedevita domacin, a ne mi.

                      Nelson nakon EL odigrao i veceras maestralno. Sada da se dobije LR.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • od pocetka drugog poluvremena,nikad jos nismo bili konstantniji....idemo breee!!!!
                        Last edited by Duka; 11-11-13, 07:51.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment




                        • Vratio se Nelson
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • ako on nastavi ovako da igra mislim da za nas nece biti zime

                            Comment


                            • Tako je breee ! Idemo sada redom sa dominacijom, pala je Cedevita sada ide LR

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Veceras Cedevita da se 'popije' pred veceru Radonjic je imao na nekim mecevima odluke koje su bile nejasne...nerazumne,ali Radonjic je dobar trener,a vjerujem da ce biti fanstastican trener veoma brzo.Do skoro se Nelsonu i Dejanu zahvaljivalo na saradnji,a sad su se zamislili.Jos malo cemo uci u giinisovu knjigu rekorda koliko smo trenera promjenili...Neki treneri imaju tezi put do uspjeha,Dejan u ovom slucaju se spoticao i opet ce se spotaknuti,ali on radi i zeli,i to ipak ima rezultat,nadam se da ce tek rezultati da dodju,a dolaze,rekao bih..Dejan Radonjic je dobar trener i vjerujem da se to potvrdjivati u svakom narednom mecu.
                                Ja sam i dalje sumnjicav koliko je on zaista dobar trener . Da jednu dobru taktiku nije napravio protiv Panatinaikosa celo drugo poluvreme a ovi ti se nude da ih pobedis ?
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X