Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada pocinjemo bolje da igramo, trebalo je malo vremena da se uigraju momci. Vazno je da je Nelson poceo da prikazuje svoje najbolje partije.

    Comment


    • Ma gde bolji, prepuna ekipa osrednjih Litvanaca + Tepic i Jelovac, jedino Cook i Gecevicius pravi kvalitet.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Nelson napokon Nelson... A Silb... Tihi ubica, nidje eksponiranja a zatrpava li zatrpava... Mitrovic...

        Comment


        • Originally posted by T-Snell View Post
          Ma gde bolji, prepuna ekipa osrednjih Litvanaca + Tepic i Jelovac, jedino Cook i Gecevicius pravi kvalitet.
          Znas ti Mekinjo kako igraju takve ekipe protiv nas.

          Mada, iskreno se nadam da cemo ih dobiti, jer smo jaci od njih i moramo pobediti. 2-3 u prvih 5 utakmica nije lose, neko bi rekao odlicno da nas nije gledao protiv zelenih i Lokomotive. Jebiga, mogli smo imati odlicnu poziciju, ali sta je tu je.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • bravo zvezdo...cim se demarkus razigra odma se lakse dise...neznam sta nam se desava sa raska da je pogodio pola onih silnih zicera davno bi bila rjesena tekma ali i ovako je odlicno sad nam se dosta toga otvara u nastavku EL

            Comment


            • Originally posted by duka79 View Post
              bravo zvezdo...cim se demarkus razigra odma se lakse dise...neznam sta nam se desava sa raska da je pogodio pola onih silnih zicera davno bi bila rjesena tekma ali i ovako je odlicno sad nam se dosta toga otvara u nastavku EL
              Nadam se da je Nelson veceras napokon "pustio ruku", mnogo zavisimo od njega. Raska kao da je neko madjijao veceras, em masio onih nekolicinu zicera em kao da mu je lopta bila od sapuna... Mada, ja i dalje tvrdim da Radonjic nije trener koji treba da vodi Zvezdu. Ovaj roster uopste nije los... Veceras podbacili Jaka i Radenovic...

              Comment


              • Nije po meni Jaka podbacio. Nismo ni igrali akcije za njega, uzeo je 3 suta cini mi se i imao onaj prodor kada je dobio slobodna.

                Malo je igrao, sto me iznenadilo, ali sta je tu je. On je meni za sada najjace nase pojacanje. Decko hoce da pogine na terenu. Svakako najjaci igrac u prve 3 utakmice u EL.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Napisao sam da je podbacio jer je u par navrata imao situaciju za sut, ali nije... Izgledao mi je veceras uplaseno na terenu, nije mi bio onaj Jaka... Nema veze, jedno je vece, proradili neki drugi...

                  Comment


                  • A jbg....ulazio je u nezgodnim momentima, a kapiram da mislis kada je u par situacija stao i kada nije smeo da baci pas Shilb-u na post. Mora se reci da je u tim momentima cela ekipa bila stegnuta...Ali na nasu srecu se sve dobro zavrsilo, Jaka ce da unakazi LR, pa cemo da zaboravimo na ovu partiju veceras.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ja vec zaboravio... Sta cu, napravio kredit kod mene, sve mu je oprosteno...

                      Comment


                      • Ma decko je car. Odavno ovako gotivnog lika nismo imali u ekipi. Sta reci, kada je prvi igrac u EL koji je ukrao loptu Diamantidis-u, jos ga pri kradji odneo i zakucao.

                        Samo da ga Radonja ne gusi, kao sto ima obicaj i na konju smo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Imam molbu... Veceras se osecam bas onako ekstra zabog Zvezde. Mojne mi spomnjines You-Know-Who, samo cu se smorim kao drvo...

                          Jaka je legenda! Toliko pozitivna njuska, ja bez reci. Vidi se po njemu na terenu da igra basket jer ga voli, a ume...

                          Comment


                          • Skariolo: Zvezda zatvorila sve prilaze kosu

                            Comment


                            • haha bravo Wade!Katic sramno najsramnije,Radenovic isto pu! aliiiiii De Markus Nelsooooooon,konacno bre!!! Imao je strah od suta,zbog loseg pocetka sezone za njega licno,pa se i bojao da sutne,ali sinoc je to uklonjeno,majstor 22 poena,sad ce sve biti kako treba,vjerujem!Ima tu slabosti,ali takvih da se to u hodu moze eliminisati,mnogo sam srecan!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • kako je grmjelo,Boze!!!



                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X