Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne spominjemo da je pogrešio temu gde će da gura svoju agendu.
    Otvori temu Razvoj mladih srBskih igrača pa drvi po celi dan i noć o tome, ne zagađuj klupske ili teme o takmičenjima.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Juce smo izgubili najvise zato sto je klupa dala celih 11 poena, nije njihova briljirala, ali 22 poena su dali.Nismo uspeli da explatisemo Jakubaitisa i Lekavicijusa u odbrani poslednjih 5-6 minuta i Loyd se ugasio i nestao i ako nije bila neka odbrana, posebna na njega...Grigonis i pomenuta dvojica nisu nikakvi defanzivci..a mi nismmo dali nsta.

      Kao i uvek kad izgubimo sudije ne znaju nista, a to sto nismo imali plan B nikom nista. Rocesti ce doneti poene i smanjiti uticaj tria bekova koji nose sveza sad. Teri nece doneti post igru, ali donece of skok i pick and roll i sumnjam da ce Rocesti biti back up,cak ako Sasa to zeli,nametnuce se on sam po sebi. Cak i taj Hal je nas najbolji two way igrac bio u zavrsnici. Kuzmic statista u posledjih 5minuta sa jednim of skokom i omasenim zicerom, Davidovac nije ni pogledao na kos, doduse cuvao ga je zmaj na parketu.

      Ovo se moralo dobiti,ali mali broj razigranh igraca, falila je tu neka trojka Simona, koji poen Rita ili Kuridze...

      Svaka cast treneru gostiju na petorci poslednjh pet minuta,bas veliki rizik...Valkup kao top defanzivac je bio zakljucan.

      Tri utakmice dobili 50%+ sut za tri,dva poraza ne preko 25%.

      Za sad sezona ide ocekivano, cela ova situacija oko virusa depremira...Odigrace se ova sezona verovatno do kraja, ali sve je ovo tuzno za gledati.

      Opet pominjem,Sasa je long term projekat i ne treba nikad gledati kroz jedan mec pa cak ni sezonu. On nije trenirao EL klubove, sem one jedne sezone sa Albom,ali to je nesto skroz drugo.

      Obradovic je ipak ovaj mec bio los, nije imao plan B,dok je ovaj Amer imao....sitne stvari su prevagnule,ali takticki su nas usrali i ako i ovako imaju slabiji tim od nas ili smo u najgorem slucaju tu negde.

      Poprilicno nezgodan raspored do 10, decembra kad nam dolazi Olimpijakos..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Imace priliku Obradovic da se revansira Sileru u Kaunasu (ako se bude igralo, ili mozda u nekom "balonu"), kada je uspeo Gavrilovic protiv Jasikevicijusa u Kaunasu ne vidim da ne bi mogao i Obradovic protiv Silera.

        Comment


        • juce nas je Zalgiris bas naigrao u oba smera. Nismo imali resenja za njihov pik i napad 2 na 2 dok smo u napadu bili potpuno nedefinisani. Vidi se da nam fali igrac koji bi izmislio poene kad je neophodno, kao sto smo prosle godine imali Lorenca i Berona. Lojd ne moze sam da se izbori za sut i da ima visok procenat....za Hola to nismo ni ocekivali kao sto necemo ni od Terija. Rocesti vec moze sam da se izbori za sut ali smo vidjali da je i on nemocan na agresivnu igru bekova.
          Ovo juce je Saletov poraz...valjda su izvukli pouke iz svega ovoga.


          edit: srecan mi 6000 post
          Last edited by mmajstor; 14-10-20, 11:20.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            juce nas je Zalgiris bas naigrao u oba smera. Nismo imali resenja za njihov pik i napad 2 na 2 dok smo u napadu bili potpuno nedefinisani. Vidi se da nam fali igrac koji bi izmislio poene kad je neophodno, kao sto smo prosle godine imali Lorenca i Berona. Lojd ne moze sam da se izbori za sut i da ima visok procenat....za Hola to nismo ni ocekivali kao sto necemo ni od Terija. Rocesti vec moze sam da se izbori za sut ali smo vidjali da je i on nemocan na agresivnu igru bekova.
            Ovo juce je Saletov poraz...valjda su izvukli pouke iz svega ovoga.


            edit: srecan mi 6000 post
            Pa nije bas da mi nismo stvarali rjesenja, imao je Hall 3x poludistancu otvorenu, imao je Loyd dva otvorena suta za 3, bilo je tu dobrih rjesenja al lopta nece da udje. Nezgodno je kad Walden igra pleja dal je do njega dal do postave nisam nacisto al da igra stoji i lako se cita to se vidi.
            Mi cemo u Teriju imati nekoga ko može da zavrti pik sa Waldenom i Rocestija koji ce da prangija ove poludistance i 3p i samim tim ti si poklopio rjesenja za nase probleme.
            Msm da ce ovo biti izuzetno atraktivan tim i vrlo zajeban protivnik svima.
            (sve ovo pisem pod uslovom da se Korona stavi pod kontrolu)

            Comment


            • U datim okolnostima smo uradili najviše, na čelu sa jedinim pravim trenerom Saletom i stručnim štabom.
              Da smo u kontinuitetu dobili produkciju od DeDe ili Simonovića kao što smo u prošloj utakmici dobili bi i ovu utakmicu. Prosto su nam falile dodatne napadačke opcije.
              Sa Rochom upotpunjujemo pozicije 1 i 2, sa Terry-ijem 5. Za očekivati je da će i pozicije 3 i 4 proigrati bolje kada se oslobode pritiska dolaskom ove dvojice.
              Last edited by dekkard; 14-10-20, 13:19.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Imali smo, ali ne onda kada nam je najvise i trebalo. Cini mi se da ovi stranci imaju manji individualni kvalitet od proslogodisnjih Loreca, Berona i Pantera... sto ne znaci da cemo zabeleziti losiji rezultat nego prosle godine, nego da vise zavisimo od kolektivne igre koju na srecu mnogo bolje igramo nego proslih sezona.

                Comment


                • Matic uglavnom ne pise ako nema sigurnu informaciju

                  Đorđe Matić
                  @1of7bln
                  Asvel - C. zvezda 0-20.

                  Comment


                  • https://nova.rs/sport/kosarka/zvanic...om-u-evroligi/
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Bilo je ocekivano. Cela sezona time gubi takmicarski smisao, ali bolje ista nego nista.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Kao što Milos reče nema smisla igrati ovako, a iskren da budem ne znam koliko Djordi spreman da se otvori i da li uopšte imaju para za Buble negde sam pročitao da je MBA za Buble porodio 180 miliona dolara. Sad ne znam da li oni imaju resurse da organizuju Buble iskren da budem ja sam sumnjičav po tom pitanju.

                        Comment


                        • S obzirom na procenat lazno pozitivnih testova nije ni cudo da se ovo desava ako su iste te testove uzeli kao reper da li neko sme ili ne sme da igra.

                          Mogli su i da vrate fornat lige ponovo na grupe 4x4...prva dva da idu u buble da odrade plej of i pobednici final4, ili mozda dve nove grupe 4x2. Liga bi bila dosta skracena ali bi imala neki takmicaraki znacaj.
                          Last edited by mmajstor; 14-10-20, 17:00.

                          Comment


                          • Cilj je da igra svako sa svakim. Samo tako se dolazi do toga ko su najbolji timovi.
                            A i u bilo kom formatu bi se dešavalo ovo što se sad dešava, zaraženi igrači, treneri.
                            Od toga ko koliko primenjuje zdravstvenu zaštitu će zavisiti da li će biti u stanju da igraju i bore se za pobedu. U suprotnom - siguran poraz.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ipak nece biti 20-0 rezultata

                              Aris Barkas
                              @arbarkas
                              No more 20-0 for #EuroLeague: teams unable to count on at least eight players to play a game due to COVID-19 positives, would see the relevant game(s) suspended and rescheduled to a later date.

                              All six games which have been canceled with a 20-0 score will be rescheduled and played

                              Comment


                              • ako celu ligu skratis da moze da se odigra za par meseci onda mozes da amortizujes odlaganja ako se neko razboli... ovako ne znam kad ce.

                                Comment

                                Working...
                                X