Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
    Radanov je za 2-3 minuta na parketu demonstrirao 3x više košarkaških elemenata nego Lazić za 2 sezone.

    Tragedija da kada Terry i Roch uđu u 12, da će Laza kamikaza biti ispred Radanova za to 12. mesto u timu


    Ko mu je kriv ? Niko ga nije terao da potpiše ugovor sa Zvezdom. Da je Radanov otišao na koledžu možda bi danas igrao u NBA ligi.

    Comment


    • To mu je najbolji potez, što je imao strpljenja da ga Zvezda ponovo angažuje.
      Sad će igrati EL, umesto da bira boju maski koju će nositi na klupi nekog NBA tima, to bi mu bio plafon ako bi uopšte i došao do NBA.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
        Radanov je za 2-3 minuta na parketu demonstrirao 3x više košarkaških elemenata nego Lazić za 2 sezone.

        Tragedija da kada Terry i Roch uđu u 12, da će Laza kamikaza biti ispred Radanova za to 12. mesto u timu
        Druze, na plus 30 protiv spustenih gaca Borca i ja ti bi imali ucinak.

        Uspeo je da mu ovaj skraceni uzme loptu, srecom Dobric je bio tu da zalepi dandaru.
        Igra onoliko koliko zasluzuje svojim odnosom prema dresu i obavezama u klubu.
        To sto je mlad mu nikakva privelegija nije.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          To mu je najbolji potez, što je imao strpljenja da ga Zvezda ponovo angažuje.
          Sad će igrati EL, umesto da bira boju maski koju će nositi na klupi nekog NBA tima, to bi mu bio plafon ako bi uopšte i došao do NBA.
          Trenutno nosi masku na klupi nekog Evroligaškog tima. A najverovatnije leti iz prvog tima kad stignu Teri i Ročesti.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            To sto je mlad mu nikakva privelegija nije.
            Radanov nije mlad. Za tri meseca puni 23.

            Comment


            • Biće u 15, po potrebi u 12. Ima vremena za njega.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ima vremena za njega. Igraće kad napuni 26.

                Nemojte se onda čuditi što Zvezdine talente poput Raičevića, za koga kažu da je novi Bogdanović, sa 13 godine odlaze u Španiji.
                Last edited by serbianhoops; 11-10-20, 18:17.

                Comment


                • Borac ili Boston, nema nikakve veze sa mojom konstatacijom da je Radanov košarkaš za razliku od Lazića.

                  Cela moja poenta je da će tih 7-10 min koliko Lazić kapiten odradi, Radanov u najmanju ruku odraditi podjednako dobro, a dobićemo mnogo više na duže staze.
                  Last edited by Jose Paolo Guerrero; 11-10-20, 18:17.

                  Comment


                  • Šetnja kroz uvijek neugodno gostovanje u Čačku.
                    Rekoh da bi ove sezone kroz cijelu ABA trebali lagano prošetati. Osim toga na pomolu su i odlične vijesti iz EL [emoji6]

                    Comment


                    • Ako pokaže potencijal, koji btw nema ni Dobrić pa ne vidim da ga iko proziva.
                      Davidovac je granični EL igrač, pa je u ekipi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • U suštini briga me ko igra sve dok klub za koji navijam igra odlično.
                        A ovo je klupska tema a ne o domaćim igračima.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Znamo da je Lazic visak jos od odlaska Radonje. Ali iz nekog razloga svi treneri ga gotive i drze u startnoj petorci. I sta sad da se radi... Njihova stvar. Ja bih licno pre dao sansu Radanovu, ali Sasa je trener. Ako on misli da Lazic treba da bude startna trojka nek bude.

                          Comment


                          • Kako je lepo imati trenera na klupi.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Klub čine pojedinci, a svima nam je u interesu da klub bude što bolji, tako što će ga činiti najbolji (domaći) igrači. Samo sam izneo jedno zapaženje i ništa drugo.

                              Inače, odlična igra danas, Hall i Reath baš gotivni igrači sa prostorom za napredak

                              Comment


                              • Meni je u cilju da klub napravi najbolji rezultat. Klub su grb i boje, neko bi rekao i sistem vrednosti, a igrači, treneri i rukovodioci su prolazni.
                                Ako bi mi neko ponudio da sa 12 stranaca osvojimo EL ne bih se ni milisekundu premišljao da pristanem na to.
                                Isto tako i sa 12 domaćih ali znamo da to nije moguće.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X