Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od Dobrica i Lazica ne očekujem, ni loptu da spuste na parket, ako si sam, sutni, zato se i igra napad da bi se ostvarila najbolja moguca pozicija.
    Dok sam od Davidovca sto zbog raspona ruku, preglednosti, evidentne tehnicke nadmocnosti u odnosu na rivala, ocekivao znatno veci doprinos u napadu.
    Walden takodje ali ako ga gledamo iz ugla postavke kod Tintoreta, u Izraelu je igrao upravo ovako i očigledno mu više prija. No rezultat protiv Cibone je prikrio br lose organizovanih napada. E zato je izabran Rocesti, ima iskustvo, kosarku u malom prstu i ako dodje stani pani ima taj sut da rjesi neugodne situacije sto ce otvoriti dosta prostora za Loyda i Waldena da igraju.
    No da se vratim na Halla, mislio sam gledajuci utakmice da Loyd drzi sve ali ipak je Hall glavna igla.

    Comment


    • Statistika je kao bikini, videlo se protiv fenera sta se desi kad je lojd slab, a hol jedan od boljih

      Comment


      • Loyd je nedvosmisleno glavni igrač ovog tima, što ne umanjuje ulogu Halla i ostalih igrača. Njima je jasno to i jako je bitno da je svaki igrač u rosteru ok sa ulogom kojom ima i da svako odrađuje svoj deo posla, pričam o glavnim igračima i tu nema dileme da je to tako.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ova ekipa sa terijem i tejlorom je odlicno poslozena, recimk kada bi otpao kutidza to bi bila verovatno jos bolja ekipa, ali Boze moj...svasta sam gledao ovih sezona pa mogu i kuridzu...izdrzacu nekako, ostaje nada da ce ga teri poslati u penziju

          Comment


          • Ma dobar je i Kure, odrađuje gomilu prljavog posla, za 18 minuta ima 7 poena i 3,5 skoka u oba takmičenja uz 1,8 asistencija.
            Mada u perspektivi delovaćemo zastrašujuće kada u petorci budu bili Terry i Reath. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Statistika je kao bikini, videlo se protiv fenera sta se desi kad je lojd slab, a hol jedan od boljih
              Pa ovde bas nije bikini, ova grafika pokazuje preko koga i koliko ide lopta i kome upucuje pas. Tako da br zavrsnih pasova ide preko Halla i ako njega zatvore vidjeces po ostalim parametrima koliko je protok lopte los.

              Comment


              • Vidim rason tomas ima problema u partizanu, dal bi mogli da ga pridobijemo porodicnim konceptom? Fali nam cetvorka ionako

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Vidim rason tomas ima problema u partizanu, dal bi mogli da ga pridobijemo porodicnim konceptom? Fali nam cetvorka ionako
                  Koji ce nam moj. Niti imamo pola miliona za njega

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ne treba nam ni on ni četvorka.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ako Simana ode u NBA onda nam treba cetvorka ja bar tako mislim.
                      Do sada izgledamo odlicno sutra nam je zelena suma na meniju.
                      Imamo mnogo dobrog i zajebanog trenera koji trazi samo red rad i disciplinu.

                      Comment


                      • Jarell Martin se pominje kao pf, video na instagramu ne znam koliko ima istine

                        Comment


                        • Registrovan i teri, uzeo br 33

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Jarell Martin se pominje kao pf, video na instagramu ne znam koliko ima istine
                            Procitao sam jos pre 4-5 dana. Mi bas resili da imamo 20 pobeda u el.

                            Comment


                            • Martin >>>>>>>>>> Thomas hocu da kakim u svlacionici jer me Japanac popreko pogledao. Pa ko je bio u hali protiv Baskonije mogao je cuti kako se Sasa obraca igracima, koji je to ton i kako niko ne da mu ne sme rec reci, nego ni da trepnu slucajno kada im se obraca.
                              Niko i ne razmislja o njemu, a svako njegovo pominjanje u vezi nas je upravo krenulo kao zajebancija na ovakvim mestima.
                              A i sto LazaK kaze, nemamo mi dzebane za njega, ovo je pokusaj bizMismena iz Prislonice da izazove da izadje iz ugovora na stetu igraca.

                              Comment


                              • Istina. Timas se nije zamerio Scepanovicu nego Upravi koja na sve nacine pokusava da se resi najveceg ugovora u ABA ligi.
                                Nego ocemo sutra tuci zelene. Sasa kaze dobijamo[emoji16][emoji16][emoji16]


                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X