Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja komedija..Kao da Cova to vec nije uracunao, vec je cekao da izadje u novine pa da doda..Covu sam prestao da slusam za pare kad je reka da Ojo ima 250k i da mu se nudilo 800k za dve sezone a oda reka da je max budzet imao samo Silb a da niko nema iznad 400k doloresa...

    Ove montipijatonovce nemaju blam, bukvalno se sprdaju sa ovim izjavama..Hoce da ubede ljude kako smo ubogi ali radimo top dok opet nepopizdi PSIHOPATA i opet kaze. Stvarno ko misli da ide 3miliona na plate komplet svih igraca koje KKCZ placa i strucni stab taj bukvalno nema dodirnih tacaka sa kosarkom.

    Obrni okreni budzet mora biti mnogo vec nego sto i covic kaze, ovo za Sarca je pish zivi...Oni racunaju u budzet samo pare koje im prodju kroz ruke..prosto sam ubedjen.

    Doci ce batica neki vec nekad, za par godina pa cemo videti sta i kako.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Kažu ovi iz Euroleague da su navijači kkcz ovako glasali[emoji20][emoji20][emoji20]

      Nema šanse da dr Markus nije u 10.Svaka čast Vasi I Peri ali mora da su Turci glasali za njih

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Cuj Vasa u timu decenije.. PA ONDA PERA KANTIC koji je lelmudo celu sezonu komedija majke mi...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Valjda će Ameri znati šta raditi sa Borišom

        https://youtu.be/oOewBorj75o

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Kažu ovi iz Euroleague da su navijači kkcz ovako glasali[emoji20][emoji20][emoji20]

          Nema šanse da dr Markus nije u 10.Svaka čast Vasi I Peri ali mora da su Turci glasali za njih

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          Izbacis Peru i ubacis Markusa i ovaj tim uz Zirbesa iz onog period ide u F4.

          Ocigledno je da su glasali turci, otuda Vasa,Gudura i Pera u timu, pa moze se reci i Kalinic, mada ovi koji su protiv Kalinica svakako i ne prate KK i twitere pa moze se reci da je i zasluzio ulazak u idealni tim.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Koja komedija..Kao da Cova to vec nije uracunao, vec je cekao da izadje u novine pa da doda..Covu sam prestao da slusam za pare kad je reka da Ojo ima 250k i da mu se nudilo 800k za dve sezone a oda reka da je max budzet imao samo Silb a da niko nema iznad 400k doloresa...

            Ove montipijatonovce nemaju blam, bukvalno se sprdaju sa ovim izjavama..Hoce da ubede ljude kako smo ubogi ali radimo top dok opet nepopizdi PSIHOPATA i opet kaze. Stvarno ko misli da ide 3miliona na plate komplet svih igraca koje KKCZ placa i strucni stab taj bukvalno nema dodirnih tacaka sa kosarkom.

            Obrni okreni budzet mora biti mnogo vec nego sto i covic kaze, ovo za Sarca je pish zivi...Oni racunaju u budzet samo pare koje im prodju kroz ruke..prosto sam ubedjen.

            Doci ce batica neki vec nekad, za par godina pa cemo videti sta i kako.

            Ja sa tobom ne mogu oko ovakvih stvari da raspravljam. Jednostavno si ekonomski nepismen a o iskustvu u radu u privredi isto tako imas staza kao i preCednik nam drzave.

            Stalno potenciras neki crni cash, a samo trebas jedan dan da radis u privredi pa bi saznao koliko je tesko doci do cistog casha .

            Uvek si bio zastupnik hocu da vidim crno na belo koliko je para uslo i izaslo, na ovim bilansima ima cak i stavka koliko za licne dohotke, ali ne ti smatras da neki Loyd ili Beron umesto pare na racun dobijaju pare u cashu. I sta ce on sa tim cashom da radi, da li znas koliko je iznos para u cashu koji mozes uneti u USA ????? AJde odgovori samo na ovo pitanje pa idemo dalje.
            Last edited by Šarac; 17-08-20, 11:25.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ja sa tobom ne mogu oko ovakvih stvari da raspravljam. Jednostavno si ekonomski nepismen a o iskustvu u radu u privredi isto tako imas staza kao i preCednik nam drzave.

              Stalno potenciras neki crni cash, a samo trebas jedan dan da radis u privredi pa bi saznao koliko je tesko doci do cistog casha .

              Uvek si bio zastupnik hocu da vidim crno na belo koliko je para uslo i izaslo, na ovim bilansima ima cak i stavka koliko za licne dohotke, ali ne ti smatras da neki Loyd ili Beron umesto pare na racun dobijaju pare u cashu. I sta ce on sa tim cashom da radi, da li znas koliko je iznos para u cashu koji mozes uneti u USA ????? AJde odgovori samo na ovo pitanje pa idemo dalje.
              9999dolara da ne prijavis

              Opet ti kazem da mene boli uvo koliko kesa imamo i kako raspolazemo ali po nekim tvojim upisima mi bukvalno prosimo i sastavljamo budzet od para koje ces dobiti na kraju sezone. Ustedeli smo na kraju prosle kao da nismo popusili za karte, i raznih drugih usluga kao npr pobede u EL itd...

              Suludo je uopste pisati da nam je budzet za strucni stab i igrace 3m evra. To samo lud covek moze da poveruje sa tim da da sad ne znamo da li mi dajemo pare za budzet FMP ili ne, pre si bio racunao ali eto nisam neki ekonomski expert ali ti ocigledno jesi pa objasni.
              Last edited by LosmiSK; 17-08-20, 12:24.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • https://www.mozzartsport.com/kosarka...BqS2TjDFfROegg

                Kukuuuu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Gavrane nas, ne sekiraj se. Bice para.

                  Comment


                  • Jesi li se uhvatio ovog clanka.

                    Pa uhvati se koliko su plate, kolike su davanja grada i drzave, koliko su sponzorski ugovori i sada nadji moje upise gde su +/- 10 % slazu cifre.

                    Drugo zabole me i da dugujemo 1477 miliona bitkoina, a ti sa Cooperom uhvati i analiziraj njihov izvestaj slobodno, posto ti brojke jako dobro idu.

                    Comment


                    • Domacinsko poslovanje a tuce Amerikanaca poslednje cetiri sezone. Ma koji dugovi, nema tu dugova to drzava pokriva Zvezdi i partizanima koliko god treba. Samo je smesne su te price o domacinskom poslovanju i 3m budzetu za plate..Da nema drzave odavno bi bio bankrot...kod oba kluba

                      Zato i masa voli sto je drzavno i nece biti privatizacije da se klub malo uzdigne iz ovog mulja... a labud ce ostati uvek ruzno pace
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sve je ovo u redu, nista strasno, realan gubitak ce biti zarada od ulaznica i to je ta cifra oko 2m koju je Covic i iznosio.
                        Evroliga je skupa zanimacija rezervisana za najbolje ili nas kako vam lakse i nije isplativa i sasvim je normalno da se godina završi sa minusom.
                        Nema nerealnih duplih ugovora, nema BATa, nema iznosenja novca kroz drzavne sponzore svega onoga sto je krasilo prosla rukovodstva ili danasnje naseg rivala.
                        Oni su pokušali da muljazom prikriju stvarne gubitke i malverzacije sto nije poslo za rukom ni drzavnom revizoru a kako bi Djordija da zavrnu ziv nisam.

                        Comment


                        • Posle jučerašnje objave da je dug Crvene zvezde u fiskalnoj 2019. iznosio nešto više od 1.500.000 evra, Telegraf je izvukao sledeće podatke – ukupne obaveze srpskog i jadranskog šampiona iznose oko 18.000.000 evra, s tim što ima velika potraživanja, a i veliki deo novca unapred je prijavljen kao trošak za ovu godinu. Tako se dolazi do ukupnog duga od oko 7.000.000 evropskih novčanica.

                          Međutim i taj dug je Crvena zvezda većinski pokrila i to tako što je “eskontovala“ ugovore s Telekomom i ostalim sponzorima za sezone 2020/21 i 2021/22, navodi Telegraf. Crvena zvezda prema tom izveštaju ima potraživanja od po 1.870.000 evra za sponzorske ugovore u te dve sezone. To praktično znači da je Zvezda pokrila minus za oko 4.000.000 evra, s tim što je klub praktično došao u situaciju da nema nikakve garantovane prihode od sadašnjih sponzora za predstojeću i narednu takmičarsku sezonu jer je novac unapred potrošen.
                          Zakleo bih se da je neko ovde napisao da za plate ove sezone tj budzet ova lova ulazi u saldo...

                          Ocepio je nekog, ovo je opomena, tako oni to rade...

                          2.000.000 evra, na ime sponzorskog ugovora sa Telekomom kao zalog, plus kredit od Poštanske štedionice na 500.000 evra na ime ugovora sa Lutrijom Srbije i Dunav osiguranjem kao zalogom. Postoji još jedan kredit u AIK banci od 400.000 evra, a tu je zalog bio ugovor jednog igrača. Prihod Crvene zvezde od sponzora u 2019. iznosio je 3.426.400 evra.

                          Prema slovu izveštaja Zvezda je prošle godine na plate dala 4.068.459 evra, a računajući sve zaposlene u klubu na primanja se davalo 4.640.136 evra.
                          Mislim da klub treba da se privatizuje ovo je haos, a ovo j samo cuska koliko mogu da primetim, bas me zanima da li ce Cova gostovati na Pinku da ovo objasni...

                          Licno bih voleo da zarati sa psihom, tu bi imao moju stranu
                          Last edited by Karamazov; 17-08-20, 15:56.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Lošmi, jedna molba.

                            Kad kopiraš neki tekst, turi ga u QUOTE radi boljeg pregleda.

                            Ja sam sad to uradio i vidiš koliko je lepše tako.
                            Last edited by Karamazov; 17-08-20, 15:56.

                            Comment


                            • Da, imas pravo. Ubuduce cu to raditi.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Za ovo je sine potrebno ozbiljno znanje iz ekonomije. Koje ti ne poseduješ, te je stoga svaka razjašnjavanje besmisleno.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X