Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo Roch nauci Halla da dogodine bude novi Jovic i isporuci svoju magiju 15-20 min. To je dovoljno.
    Last edited by Storm; 06-10-20, 09:11.

    Comment


    • Originally posted by serbianhoops View Post
      ASVEL ima predviđeni budžet od 11.8m€ od čega 3.6m€ bruto za plate.
      Ne valjaju vam ovi info... plate moraju da vuku 65 posto celog budzeta.

      Videli smo protiv Fenera da je problem napad a ne odbrana. Tu ce pomoci Rocesti da odmeni Hola koji nije tolika pretnja na sutu. Zadovoljan sam sto je dosao plej a ne suter.

      Comment


      • ^
        Ja verujem da je slovna greska i da se misli na neto plate a ne na bruto. Samim tim je i iznos korektan i procenat zadovoljen. Bar sam ja tako razumeo cifre

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ljudi, ta igra ledjima protiv Rocestija se lako brani udvajanjem visokim igracem u reketu. Ostavljanjem slabije strane za prodor i sl stvari ali kada ti je iza ledja Lesor koji ne vidi i Bjelica koji nece onda imas problem.
          Ako je iza tebe Teri i Kuzmic pa ti imas prostora da se postavis kako ti odgovara.
          Tacno znam zašto ga je doveo. Udvajanja Loyda, organizacija napada, ostali igraci napadaju ulaz i reket mnogo lakse ako na 3p imas dvije haubice koje ne smiju ostati same. Lakse se igra, kombinuje a on je ko stvoren za te uloge.
          Sinoc protiv Cibone je sve ušlo ali niko nije obratio paznju na br napada koji su završili bez akcije i adekvatne kretnje, nasa je sreca 100poena koji su zamaskirali taj segment igre.
          Sve se slažem, no nije to osnovni problem, problem je identičan kao sa Filipom - bekove fizički slabašne za svoju poziciju uništio si onog momenta kad ih uvučeš u pik. Tu je automatski napravljen višak i samo je pitanje kako će protivnik to eksploatisati i iskoristiti. I da me bide sad opet potezanje Kuzmića Terija ovog onog, džaba možeš ti tu imati centra kakvog hoćeš, zmiju otrovnicu, ako bek nije u stanju to da isprati ćao zdavo doviđenja.

          Ja sam se zaista iskreno nadao da smo Sašinim dolaskom zauvek raskrstili sa igračima koji su defanzivni krateri. Slučaj Štimac mi je dao nadu za to al jbg.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Razlika je sto je Filip bio jedini drugi plej... dok ovde imamo i Hola i Voldena koji mogu da igraju tu poziciju. Tako da ukoliko Roc krene da fejluje vrlo brzo ce na klupu. Nisam siguran da kompletnih plejeva (odbrana + napad) ima sada na trzistu.
            Ono protiv Fenera uopste nije toliko lose odigrano koliko to rezultat pokazuje. U odbrani je odigrano prilicno solidno, i tih nekoliko nemogucih suteva litvanca i Bobi Dzeksona je napravilo razliku. Veci problem je bio napad, mada se mora reci i da je Fener prilicno zategao svoju odbranu. Tu moze Roc da pomogne.

            Comment


            • Ja i dalje ne kapiram zašto se ne upotrebi recept od prošle godine i potraži neki Braunoliki igrač u Dž™ ligi. Vredi istrpeti period adaptacije kada imaš atletski potentnog igrača koji zna košarke.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Evo I ćirilicom:
                Нама није проблем одбрана него напад, његова организација, што је могуће лакше поентирање, да ли из транзиције, да ли из пика, да ли из изолације, да ли из постављеног напада.
                Све то са својим особинама обезбеђује Тејлор.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Da ne citiram zadnja 2-3 upisa od Laki-a, čovek je sve u tančine objasnio.
                  Totalno nerazuman potez je Ročesti.

                  Comment


                  • Nije rocesti nerazuman potez, potez koji nije razuman je hol...nit asistira nit ima poene u rukama...cemu on sluzi na parketu? Njegovim dovodjenjem mi smo bukvalno naterani da dovedemo i skorera i razigravaca jer ovaj osrednji evrokup igrac nije ni jedno ni drugo

                    Comment


                    • Pa dobro, bice ti problem centralnog pika, ako ga budu radili visoko lopta ide na ruke suteru, ako ga budu radili nisko imaces centra koji ce birati manje zlo.
                      Radonjic je to odlicno krpio doduse tek u cetvrtoj godini. Birao se igrac koji ostaje sam i ko zatvara reket a Willi je cesto bio na krilu i branio Dangubinog igraca, pa kad krenu na niski post, udvajao.
                      To je podnosljiv rizik ako u napadu budemo imali tecnu igru a to znaci bez igre 1vs1 na 5s do kraja napada.
                      U ostalom sve i da bude krater i da pod pritiskom gubi lopte, ja njega volim gledati kako plese po terenu, manite me price kako nam treba neki ninja. Ja sam igrao na SF jer skilom nikada nisam mogao da driblam,odigram 1vs 1i uvijek sam se divio ljudima sa tehnikom.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Da ne citiram zadnja 2-3 upisa od Laki-a
                        Hvala ti na tome. [emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Nije rocesti nerazuman potez, potez koji nije razuman je hol...nit asistira nit ima poene u rukama...cemu on sluzi na parketu? Njegovim dovodjenjem mi smo bukvalno naterani da dovedemo i skorera i razigravaca jer ovaj osrednji evrokup igrac nije ni jedno ni drugo
                          Pogledaj ga na liniji dodavanja, mislis siguran pas al decko za jedan korak osvaja 2m. To znaci da pas moras davati igracu van balansa i da tako primljen pas nije pretnja za sut vec protivnik mora spustiti loptu a tu nije lako kreirati kad je lik ispred tebe u niskom stavu sa dugim rukama. Njegove fizikalije mu dozvoljavaju dobar ugao dodavanja, ima iskustvo da ne srlja, cita igru. Mozda nije EL kvalitet ali odradjuje platu i cini nam dosta dobrog.

                          Comment


                          • Mene se dovodjenje Rocha ic ne svidja ali ako Sale oce njega ja mu verujem on kod mene ima ogroman kredit.

                            Comment


                            • Roch je kroz celu karijeru hodajuci maler bez ikakvih rezultata njegovog tima, pa cak ni u Izraelu i ABA ligi gde je bio favorit bar 1/3. Ono sto je dobro da je u 2019 uzeo kinesku drugu ligu tako sto je pobedio Zirbesov tim

                              Meni je on uvek bio igrac za lelemud timove, ali sad ce mu uloga biti drugacija. Cak ne vidim ni neki poseban motiv sto je on prosle sezone potpisao za Oly, a jos manje sad za nas sa sve koronom i ovolikim brojem utakmica za ''smesne'' pare...

                              Cak mislim da od ovog transfera i nema nista i da je neka dimna bomba. Covek je dobio drugo dete pre mesec dana i sad ce on da u 36g zivota ide da igra utakmice svaka tri dana. Mozda ako postoji neka mogucnost da igra samo EL, stvarno sa vise strana cudan potez.

                              Negde sam i nasao da mu je potpis za Oly prosle sezone razuman potez zato sto oni nisu igrali na dva fronta, vec su igrali samo EL. Da vidimo sta je ostalo od umetnika u ovoj verovatno poslednjoj profesionalnoj sezoni u karijeri...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Možda baš zbog toga što je dobio drugo dete ne želi da ide iz Evrope.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X