Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Vlijamsa sam gledo u futuri neka hvala.
    Derick Browna sam gledao u Lokomotivi i Efesu, Sofoa u Olimpijakosu i Makabiju, Gista u Panataniakosu, daj te igrace kod nas . OH WAIT pa kako to sada , ja video da su zveri od igraca a kod nas?

    Za Berona niko cuo nije, imao mizerne statsa u EC a opet iz te iste lige i u debitantskoj sezoni u EL kod nas pokidao i bio medju trazenijim suterima u EL ovog prelaznog roka. Svako od nas ima svoj sud o svakom igracu i legitimno je pravo da ga zelimo kod nas ili ne, ali mislim da ovi sto odlucuju o dolasku bilo koga igraca imaju valjda neki plan sta im treba za nastavak sezone.

    Srecom ili na zalost Devin je mozda pokusaj Miska da nam ga uvali jer je njegov klijent i otuda ti natpisi po portalima jer svakako oni koji pisu ne sede u kanc kod Covica nego dobio rucak u Fransu da pisu sto im se kaze. Ja ga ne vidim u nasoj ekipi ali ako ga Sasa vidi, pa sto bi mi ovde nesto se bunili ili podrzavali njegov dolazak i da ga tretiramo kao krsha od igraca na osnovu 6 utakmica u Futuri u raspadu od tima ako su mu igre pre i posle te epizode odlicne.

    Ako vec konstatujemo da se vidi sta Sasa radi sa postojecom ekipom ne vidim razloga da i ovog ne uklopi ako je on opcija, a ja mislim da nije iz vise razloga.

    Comment


    • Twitter "insajderi" govore da ce Stimac u Kinu, a da Williams ne dloazi u Zvezdu.

      @Sarac sasvim ima logike da Misko gura svog igraca (Williams) maksimalno posto je njegov igrac (Nnoko) ostao bez angazmana u Zvezdi.
      Last edited by Borca; 12-09-20, 09:13.

      Comment


      • Ne prodaje on njega Zvezdi, vec drugima...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Je l' brutalan igrač kao savršen za Zvezdu ili ga prodaje drugima?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kada ne bismo imali Kuza onda bi mi Eilliams bio zabod. Al posto Kuz izgleda kako izgleda ja bih nesto atleticnije u zastiti obruca i nesto na sta mogu da spustim loptu pa iz povratnog pasa sutiram iz otvorene pozicije. Ne znam da li ste primjetili al u odbrani svi skacu osim Halla

            Comment


            • Ja bih samo voleo da se potvrdi da Sasa ima mogucnost skautovanja igraca ne CELOM trzistu, a ne samo onih koji su na spisku Miska Raznatovica.

              To sto se desilo sa Nnokom ne obavezuje klub ni najmanje da je sad neko moranje da zamena mora da dodje iz iste agencije... stavise to je delimicno mrlja i tog menadzera koji je pokusao da ti uvali polovnjaka, a ne sad da treba nesto da ga kompenzujes.

              Comment


              • Meni više deluje da ložio neki klub da je ovaj u pregovorima sa evroligašem, ergo mora da vredi.
                Jeftini menadžerski trikovi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Da li je savrsen za Zvezdu nemam pojma, ali znam da je lik jezivo napredovao. Dobro koristi obe ruke, kad ima i malo otvorenog prostora primas kos ili ide na liniju slobdnih bacanja. Gledao sam kad je unistio Vidmara..odvalio ga,jak je kao bik. Sa druge strane nije neko ko dobro stiti obruc, ali za svoju tezinu je i te kako mobilan.

                  Ako ga je izabrao Sasa ja dizem obe ruke, ali da su ga hteli verovatno bi ga potpisali do sad. Nema mnogo boljih centara na trzistu pa ni u toj G ligi. Posto je Nkoko bio eltini defanzivac, onda mu Vilijams nije interesantan.

                  Lik je u naletu i stvarno je pomerio procente i igru na visi nivo. To sto je u Buducnosti bio los, to je druga prica...dosao je na kraju sezonu nicim izazvan, mlad da spasava sezonu to tako ne ide jednostavno.

                  Gledao sam malo te centre i pitanje je sta i kako se moze naci. Ti iz G lige nisu nista posebno, jos adaptacija na Evropu...Pa taj Mika je bio jedan od boljih centara u G ligi.

                  Koliko sam cuo bice jos pojacanja, minimalno dva. Samo ja bih doveo i nekog PF, moze i neka trojka koja moze na cetiri. Kuridza, Simanic i Rit da ih spojih pa da dobijes nesto za EL...


                  Na ovaj tim PF, C i SG i da mozemo napasti top8. Zahvaliti se odredjenim igracima koji ocigledno nemaju kvalitet, ali i mentalitet za Zvezdu. Mislim da klub meri zbog korone sta i kako.

                  Jesu ove dve utakmice bile odlicne, ali ispod kosa je po meni ponor ofanzivan. Za EL nije dovoljno samo da se bore...
                  Last edited by LosmiSK; 12-09-20, 12:09.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Otkazana utakmica sa Efesom

                    Comment


                    • ja stvarno ne znam na koju foru ce se odigrati ova sezona.

                      Comment


                      • Kao i sve sto funkcionise na ovom svetu... Nema stajanja zbog gluposti i prehlade

                        Comment


                        • Evo u Zalgiris Areni igra se pred publikom

                          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Pametno, dosta sa glupostima...

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Evo u Zalgiris Areni igra se pred publikom

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                              Ja sam danas uzeo sezonsku,bilo je jos njih desetak koji su isto dosli da uzmu sezonske, svi sa istom pricom, uzimam je jer znam da ako puste publiku, bice ogranicenog broja i verovatno ce samo sezonci moci da udju. Ne bi KKCZ pustila sezonske da ne zna da ce biti publike, ne mora da znaci za prva dva kola, ali jednostavno zivot mora ici dalje. Skole rade, bioskopi rade, evo ovaj turnir u Litvaniji pustili su ograniceni broj na tribine uz obavezne maske. Ne vidim nikakav ogranicavajuci faktor da to isto i mi ne uradimo,ovaj virus ce biti medju nama po procenama SZO jos dve godine, svetska ekonomija je vec dovoljno uzdrmana, nikakve mere osim izolacije ne mogu da zaustave virus tako da the show (life) must go on.

                              Zao mi je samo sto nismo odmerili snage sa Efesom, ne vidim razlog zasto nismo danas odigrali sa Efesom odmah popodne a ne Tofas da se tu trti nesto iz lige sampinjona pa da vidimo na cemu smo.

                              Ako smo odustali od Moskve verovatno cemo odigrati jos dve ili tri utakmice do pocetka, Mornar, verovatno FMP, mozda i Borac Cacak i to bi bilo to do pocetka, nemamo mi nekog izbora vise sto se tice prijateljskih. Steta sto nismo na ovom El turniru u Litvaniji ( samo zbog prevoza tamo jer je odlazak u Litvaniju nocna mora i tokom lige a ne na turnir) ali sta je tu je sada.

                              Comment


                              • Evo u Zalgiris Areni igra se pred publikom
                                Pametno, dosta sa glupostima..
                                Zenit-CSKA se igralo sa publikom , španski super kup bez .Nema nikakvog pravila , svaka zemlja odlučuje za sebe

                                Zao mi je samo sto nismo odmerili snage sa Efesom
                                Video si da je Ataman gledao naše utakmice pa je verovatno procenio da mu ne treba "prava prvenstvena"
                                Last edited by Samo Zvezda; 12-09-20, 18:45.

                                Comment

                                Working...
                                X