Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sto je Sasa ovolko neurozan?

    Comment


    • Davidovac perfektan, Loyd jebac u napadu za sad ....Ostali korktni....Brine me malo Kuzmic sve to sporo kod njega izgleda i ako smo ih zakljucali ispod obruca....
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Kuridza, lazic i kuzmic totalno nisu igraci za Zvezdu... Pogotovo ne za ovaj sistem koji gura sasa... Fali prvi plej i centar, mozda cak i 2 centra, stimac je abdul dzabar za kuzmica

        Comment


        • Sve je ovo super za ovaj period priprema, razumljiv los % za 3p, ono sto fali i to je vidljivo jedan C umjesto Kuridze i jedan bek/kombo sa klupe sa poenima.
          Tek je ovo početak vidjecemo više od Ritha i Radanova al ostaje utisak da fale dva za miran san.

          Comment


          • Što reče Viktor, ovo je odlična igra za ovaj period priprema, još treba da se uigraju i da podese ruke...biće to dobro.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Auu koja odbrana, sve dobro za sad i to jos bez Voldena i 1-2 nova igraca...

              Turci Baldwin dobija otkaz a i trener je kriminal.

              Lepo mi cak deluje i Uskokovic..kad stoji telom pored ovog Baldwina izgleda veliko )

              Rit pokazao dosta vise od Kuzmica...

              Dobar mec!
              Last edited by LosmiSK; 09-09-20, 20:13.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Da nadjemo prvog centra i prvog pleja... Volden ce imati poene u rukama tako da nam kombo ne treba

                Comment


                • Fino odigrano.

                  Još ako dođu centar i plej biće to odlično.

                  Ja gledao na hvrvatskom SK. Hrvatski komentator se baš nalupetao.

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Da nadjemo prvog centra i prvog pleja... Volden ce imati poene u rukama tako da nam kombo ne treba
                    .

                    AJde sto pre se pomiris za istinom mozda ces manje trositi tastaturu.

                    KKCZ nece dovoditi PLAYA. Hall i Wolden ce igrati playeve, danas je minuta na kecu uzeo i Loyd i tada smo se odvojili, napade je pozivao i Davidovac kao i Radanov. Znaci play se NECE DOVODITI.
                    Sto se tice petice i sutera sa pozicije dvojke, jedan mora da bude sa EL iskustvom dok drugi ce mozda i rizikovati sa nekim iz NBA ili G lige. Sasa je tako odlucio u vezi svega ovoga sto sam napisao.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      .

                      AJde sto pre se pomiris za istinom mozda ces manje trositi tastaturu.

                      KKCZ nece dovoditi PLAYA. Hall i Wolden ce igrati playeve, danas je minuta na kecu uzeo i Loyd i tada smo se odvojili, napade je pozivao i Davidovac kao i Radanov. Znaci play se NECE DOVODITI.
                      Sto se tice petice i sutera sa pozicije dvojke, jedan mora da bude sa EL iskustvom dok drugi ce mozda i rizikovati sa nekim iz NBA ili G lige. Sasa je tako odlucio u vezi svega ovoga sto sam napisao.
                      sto se tice ovih ostalih igaca koga bi da liferujes, ta tri igraca ce ostati svakako jer su domaci, drugo niko ne zna kako i koliko ce igraca mozda biti zarazena koronom u period pred nama, znaci svaki igrac nam je potreban u slucaju zaraze, a svakako necemo biti ni Makabi ili Armani sa gomilom stranaca. 3 ih imam za sada, mozda jos dvojica max.

                      Comment


                      • Tek je prva utakmica i rana faza priprema ali je meni nekako ostao utisak da fali taj C bas, i tu bih isao na nesto provjereno. Ono sto je Kuridza igrao nema nekog smisla pretjerano, Reath mnogo konkretniji.
                        Bek pa moze i ne mora, Radanov mi se cini nekako ziv pa bih ja to u decembru poganjao. Pride sto ni walden nije igrao pa kad vidim i to mozda taj bek nije nasusna potreba ali jeste problem ostati samo sa Lloydom

                        Comment


                        • Al napade coveka...Volden svakako bi morao biti prvi plej, Hal svakako ne moze bolje od ovog danas na nekom EL nivou...Videcemo, jasno je da Obradovic voli tu timsku igru i obro je delovalo danas, Turk je imao 3-0 pre ovoga, ali imaju bas kratku rotaciju.

                          Meni nije jasno sto se produzava sa Kuzmicem, covek..vidi se da ne moze puno toga, a mladje centre..i kvalitetnije smo pustili.

                          Rit je odigrao dobro, uglavnom kad je sve reseno, ali bori se i ima ga svuda...Malo me podseca na Fayea...sa tom borbom.

                          Loyd je macka, veoma opasan napadac, ali nekonstantan mislim i tu treba osigurac jos jedan...tj tacnije moze uci u crne minute, tako mi bar deluje. Deda kao spricer..Dobric los suterski, ali dobar na terenu i u odbrani koja mu se dosta osporava.

                          Simanic bljesne i onda ga nema nigde. Treba nam neki tesan duel da vidimo sta i kako, ovo je bilo suvise brzo reseno.


                          Novi prodavac borovnica na terenu izgleda skandalozno, ali sto rece kolega Sarac trebace rotacija tako da...

                          Uskokovic mislim da moze,ali opet za 7minuta da ne pogleda na kos,imao je par lepih asistencija, ali su uglavnom promasivali relativno otvorene suteve...Fizicki mi bolje deluje sad Uskokovic,ali mora da koristi agresivnije svoju sansu.

                          Dobro da Enisa nismo uzeli, na sta lici covek ono je jezivo moguce da ce uz Baldwina dobiti sut kartu..doduse i trener im je katastrofa...igraju malo stranci pa domaci i tako u krug

                          Jedva cekam sledeci mec.
                          Last edited by LosmiSK; 09-09-20, 21:59.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Lijepo selektirana ekipa. Novajlije sa jasnom ulogom. Vec sad zrelo izgleda.

                            Comment


                            • Odi po burek..

                              Comment


                              • Meni se svidja ono sto sam video. Nema zajebavanja kod Sase. Visok ritam i u odbrani (sto me posebno raduje) i u napadu.

                                Lengston Hol mi je odlican. Vidi se da je covek inteligentan igrac. Sve vidi i pogadja ih. Brze noge tako da mu ni ulaz nije stran. Odlicna kontrola lopte. Jeste mu jednom izbio protivnicki igrac na nasoj polovini ali generalno je prisutan taj osecaj da je lopta sigurna kad je kod njega. Jedino brine taj sut. Tu dosta fula.
                                Cini mi se da se odlicno uklopio i Rit. Igrac koji moze da pokrije od 3 do 5 svakako je jako koristan. Svidja mi se sto ce i Davidovac konacno dobiti tu ulogu koju zasluzuje. Videli smo ga najvise na poziciji 4 gde je i ranije pokazivao sta moze, ali je pokrivao i poziciju 3 i naravno pleja dok se Hol odmarao. Odlican.
                                Lojd za sada deluje ok. Nista vise nista manje od onoga sta sam ocekivao od njega.
                                Dobric i dalje na istom nivou...trebalo mu je vremena da udje u ritam na mecu ali se ne vidi igracki pomak od prosle sezone. MJK standardno prosecan, a uzivanje je videti Simona ponovo u crveno belom dresu. Kuzmic najlosiji zato je i presedeo drugi deo utakmice. Nadam se da je danas imao samo los dan.

                                Uglavnom - ja zadovoljan, najvise energijom koju je preneo Obradovic na ekipu.

                                Comment

                                Working...
                                X