Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • negde sam procitao da hoce da dovedemo nekog limuna, a da oteramo lorenza...Ako tako bude, ja prvi necu da dolazim vise na utakmice...

    Comment


    • Ne bojkot, vec u dvoranu i zvizdanje morzu!

      Comment


      • Originally posted by ivica14 View Post
        negde sam procitao da hoce da dovedemo nekog limuna, a da oteramo lorenza...Ako tako bude, ja prvi necu da dolazim vise na utakmice...
        Kakav Limun? Ako je umesto bradatog Kivija onda može (bože ne izdržah da ne uvredim nekog ko igra i Zvezdi)??? Ko je Limun?
        Zaista mislim da treba vršiti pritisak na Nebojšu Čovića jer on je onaj koji povlači sve poteze, on je taj koji drži sina u klubu, on je taj koji iz inata sve to radi iako vidi da gura klub u ponor.
        Hvala mu za sve, za skidanje sa trona arhineprijatelja, hvala mu za sve titule ALI i za zaduženja koja je pravio klubu raznim "Šilbovanjima". Hvala mu i za teranje (iako će branioci lika i dela da se jave i da kažu kako ON nije oterao Radonjića) Radonjića najuspešnijeg trenera unazad nekoliko desetina godina (iako nije idealan i koji je imao mnogo mana).
        Dakle, hvala mu za sve to i dobro i loše (jbg takav je život) ali ga sada preteruje i ovo preti da prevaziđe "Alimpije sezonu". Vremena za ispravku još ima, samo je pitanje hoće li se ili ne dozvati pameti.
        Last edited by nebitan; 30-10-19, 11:14.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Kakav Limun? Ako je umesto bradatog Kivija onda može (bože ne izdržah da ne uvredim nekog ko igra i Zvezdi)??? Ko je Limun?
          Zaista mislim da treba vršiti pritisak na Nebojšu Čovića jer on je onaj koji povlači sve poteze, on je taj koji drži sina u klubu, on je taj koji iz inata sve to radi iako vidi da gura klub u ponor.
          Hvala mu za sve, za skidanje sa trona arhineprijatelja, hvala mu za sve titule ALI i za zaduženja koja je pravio klubu raznim "Šilbovanjima". Hvala mu i za teranje (iako će branioci lika i dela da se jave i da kažu kako ON nije oterao Radonjića) Radonjića najuspešnijeg trenera unazad nekoliko desetina godina (iako nije idealan i koji je imao mnogo mana).
          Dakle, hvala mu za sve to i dobro i loše (jbg takav je život) ali ga sada preteruje i ovo preti da prevaziđe "Alimpije sezonu". Vremena za ispravku još ima, samo je pitanje hoće li se ili ne dozvati pameti.
          Sam kazes da Ćoki vuče poteze i da je tvrdoglav i retko koga sluša? i sada ćeš da zvizdiš Filipu da bi ga tata promenio? jesi realan?
          ne jebe on 5% navijače čoveče a mogu ti reći da je i u pravu! doveo je Omića i istrajao u tome,čovek je ostavljao srce na terenu i bio jedan od najboljih
          Filip daleko od toga da je najbolji i da može da dodje kvalitetan El igrač umesto njega ja bi prvi digao ruku,ALI mislim da navijači neće smenjivati i dovoditi dok Ćoki vodi klub!

          Comment


          • Trener ako ne dodje za mesec dana usraćemo celu sezonu! Trener kvalitetan a ne amater!

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Trener ako ne dodje za mesec dana usraćemo celu sezonu! Trener kvalitetan a ne amater!
              Kvalitetan trener nece trpeti Filipa, a tata hoce da sin igra bar 15 minuta u EL. I sta cemo sad?

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Sam kazes da Ćoki vuče poteze i da je tvrdoglav i retko koga sluša? i sada ćeš da zvizdiš Filipu da bi ga tata promenio? jesi realan?
                ne jebe on 5% navijače čoveče a mogu ti reći da je i u pravu! doveo je Omića i istrajao u tome,čovek je ostavljao srce na terenu i bio jedan od najboljih
                Filip daleko od toga da je najbolji i da može da dodje kvalitetan El igrač umesto njega ja bi prvi digao ruku,ALI mislim da navijači neće smenjivati i dovoditi dok Ćoki vodi klub!
                Nigde nisam napisao Ćoki, već Nebojša Čović, dakle, koliko god je zaslužan za svrgavanje Partizana, osvajanja titula, toliko je zaslužan (odgovoran) za razna Šilbovanja, za plaćanja raznih BATova. Koliko se sećam, Galu Mekelu smo morali da platimo ceelu sezonu, Jankoviću takođe i pride još jednu, sve zbog sjajnog rada i poslovanja dotičnog. Malo, malo pa neki BAT iskoči. Generaciju je raspustio i rasprodao (tada je i Radonjić otišao) jer je nagomilao dugove a ne zato što je generacija htela da odleprša...Ovde i na drugim mestima na netu izgleda da nije popularno reći da je NČ jedan običan sujetan menadžer koga u suštini zabole za klub i navijače.
                Smučilo mi se da od đavola pravimo sveca...On je vrlo sličan vesiću.

                Ovakvom timu je potreban igrač tipa MWill, koji će razigrati saigrače a znati i moći da preuzme odgovornost. Znači, izbaciti Filipa a dovesti pleja iuveren sam da i sa Gavrilovićem možemo mnogo.
                Last edited by nebitan; 30-10-19, 12:31.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nebojsa ce otici, a Zvezda ostati. Volecemo je mi i posle njega, kao sto smo je voleli i pre njega. Zato je vazno da navijaci budu jedinstveni i posalju poruku Nebojsi da ovo nije njegova prcija i da je Zvezda iznad njegove uze familije koja se igra kosarke u Zvezdi. Necu bre da zbog njegovog sina mi imamo jednocifren broj pobeda u El sa ulaganjima duplo vecim nego u Radonjino vreme, kad su redom padali velikani i kad je borba za top8 bila realnost. Borba bre!
                  Last edited by Storm; 30-10-19, 12:41.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Kakav Limun? Ako je umesto bradatog Kivija onda može (bože ne izdržah da ne uvredim nekog ko igra i Zvezdi)??? Ko je Limun?
                    Zaista mislim da treba vršiti pritisak na Nebojšu Čovića jer on je onaj koji povlači sve poteze, on je taj koji drži sina u klubu, on je taj koji iz inata sve to radi iako vidi da gura klub u ponor.
                    Hvala mu za sve, za skidanje sa trona arhineprijatelja, hvala mu za sve titule ALI i za zaduženja koja je pravio klubu raznim "Šilbovanjima". Hvala mu i za teranje (iako će branioci lika i dela da se jave i da kažu kako ON nije oterao Radonjića) Radonjića najuspešnijeg trenera unazad nekoliko desetina godina (iako nije idealan i koji je imao mnogo mana).
                    Dakle, hvala mu za sve to i dobro i loše (jbg takav je život) ali ga sada preteruje i ovo preti da prevaziđe "Alimpije sezonu". Vremena za ispravku još ima, samo je pitanje hoće li se ili ne dozvati pameti.
                    Jbg ne mogu dvostruki arsini. Treba onda da vrsite pritisak i na njegov posap u FMPu, treba da vrsite pritisak da nemate dvije momcadi u ligi. To je klupko koje se nikad nece razmotat kolko god pritiskali

                    Comment


                    • Zvezda je i dalje pod BAT blokadom evo vec vise od 2 meseca a slucajno se to precutkuje na svim forumima.
                      Niko da se zapita zasto je to tako. Ako NC nema para da skine blokadu mislite li da ima za novog trenera ili novog igraca?
                      http://www.fiba.basketball/bat/sanctions

                      Inace je na RSB-u F. Covic za jucerasnju partiju protiv Efesa dobio 10 glasova kao najbolji igrac. :

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Kvalitetan trener nece trpeti Filipa, a tata hoce da sin igra bar 15 minuta u EL. I sta cemo sad?
                        dodje Paskval i ostane Filip. . .sta ćeš reći? ma Paskval je kesa,nema pojma,poltron?

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          dodje Paskval i ostane Filip. . .sta ćeš reći? ma Paskval je kesa,nema pojma,poltron?
                          Ako dodje Paskval Filip ce da sedi iza kosa i gricka nokte. Pre ce mu Nenadic igrati nego morz. Ako vec nema para za jos jednog pleja.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nigde nisam napisao Ćoki, već Nebojša Čović, dakle, koliko god je zaslužan za svrgavanje Partizana, osvajanja titula, toliko je zaslužan (odgovoran) za razna Šilbovanja, za plaćanja raznih BATova. Koliko se sećam, Galu Mekelu smo morali da platimo ceelu sezonu, Jankoviću takođe i pride još jednu, sve zbog sjajnog rada i poslovanja dotičnog. Malo, malo pa neki BAT iskoči. Generaciju je raspustio i rasprodao (tada je i Radonjić otišao) jer je nagomilao dugove a ne zato što je generacija htela da odleprša...Ovde i na drugim mestima na netu izgleda da nije popularno reći da je NČ jedan običan sujetan menadžer koga u suštini zabole za klub i navijače.
                            Smučilo mi se da od đavola pravimo sveca...On je vrlo sličan vesiću.

                            Ovakvom timu je potreban igrač tipa MWill, koji će razigrati saigrače a znati i moći da preuzme odgovornost. Znači, izbaciti Filipa a dovesti pleja iuveren sam da i sa Gavrilovićem možemo mnogo.
                            pored svega toga ostaće on zlatnim slovima upisan u istoriju Kk! a da je zlatan i posten nije sigurno!

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ako dodje Paskval Filip ce da sedi iza kosa i gricka nokte. Pre ce mu Nenadic igrati nego morz. Ako vec nema para za jos jednog pleja.
                              jedva čekam da dodje Paskval

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                ...Ovakvom timu je potreban igrač tipa MWill, koji će razigrati saigrače a znati i moći da preuzme odgovornost. Znači, izbaciti Filipa a dovesti pleja iuveren sam da i sa Gavrilovićem možemo mnogo.
                                Bas tako. Znacio bi nam i neki penzioner sa 3x po 3-4 minuta kosarke. Da odmori Lorenca kada mu padne mrak na oci. Da stane na loptu. Da odigra neki pik sa centrima, neke sigurne poene, neki sut sa kapice, da ostavi samog nekog od trojkasa...ne treba tako mnogo.

                                Comment

                                Working...
                                X