Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo kako su nas Rusi predstavili...

    http://en.lokobasket.com/news/2329820.html
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Razigrao se i Silb u drugom delu,mirise na rutinski trijumf.

      Trojka upravo Blejk Silb.
      Last edited by El Dorado; 17-10-13, 19:09.
      sigpic

      Comment


      • Oooo kako je nedostajala ova pozitivna energija, ova pesma, ludilo i puna crveno-bela Arena.
        Velika šteta za onaj promašaj Blažiča iz polaganja, pa i za utišanu halu na kraju, ali bilo je ekstra.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Momci se odlicno borili do samog kraja,nisu nam trebale trojke u poslednjoj cetvrtini ,ali sta je tu je bice bolje valjda

          Comment


          • Steta za poraz, bilo bi odlicno da smo dobili na premijeri .. Ali idemo dalje, verujem da ce biti bolje u nastavku sezone ..



            Last edited by Lord Aleksoni; 17-10-13, 22:54.

            Comment


            • Koliko je mocan Blejk Silb jbt. Strasna utakmica i atmosfera. Malo su i sudije pogurale Lokomotivu s onim faulovima na kraju, neki od onih faulova se ni djeci ne svira, posebno onaj 5 faul Dzenkinsa. Steta za poraz, ali je Lokomotiva ipak timcina i tesko je protiv njih ocekivati pobjedu. Jes da furi promaja u odbrani, ali ima potencijala ovaj tim Zvezde.
              sigpic

              Comment


              • Ја кад гледам Шилба трипујем да игра са 30 посто снаге, али је мајстор, како је бацио неком финтом тела целу одбрану ових Руса. Мада њихов играч са бројем 13 је ћалац, најјачи играч на терену без премца, отац ове игре.

                Comment


                • Lazicu, ja te molim kao brata rodjenog, bar na evroligaskim utakmicama, KAZI RADONJICU PRE UTAKMICE NE ZNAM DA IGRAM I NEMOJ DA ME UVODIS JER SAM NESPOSOBAN.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Баш сам причао брату данас играч за Паштета лигу ништа преко види и највећи лаик голим оком, уђе брат Јака и изрегулише саобраћај, лаганини.

                    Comment


                    • Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                      Comment


                      • bilo je veceras sve spremno za pravu festu ali sta je tu je ja sam presrecan sto smo dozivili da igramo ovakve utakmice protiv ovakvog tima i moze se reci da je pobjednika odlucila jedna lopta...mislim da nam je veceras centarska linija podbacila u igri a posebno u skoku...ali ova nasa ekipa ima veliki potencijal IDEMO DALJE

                        Comment


                        • Najbolji utisak po meni je ostavio Nelson.Dzenkins je takodje bio dobar,dok Silb itekkako moze bolje,i bice on tek pravi.Sve je ovo pocetak dok se ekipa totalno ne uigra(nije fraza) ..Ocekujem fenomenalne dane nase Zvezde..


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Djenka,Silb objasnili Blazic bio dobar ali nekad pretera ,ali Bobi los

                            Comment


                            • mislim da mnogo nedostaje navijanje u Aba ligi jer igracima prelazak iz pozorisne atmosfere u ovakav pakao predstavlja veci sok nego gostujucim igracima
                              Last edited by duka79; 18-10-13, 11:07.

                              Comment


                              • Vas je je dobio Pasutin u tranutku kada je stavio Marica i Hendriksa u petorku zajedno, negde cini mi se pri kraju trece cetvrtine, gde prvo Simonovic, pa ubrzo zatim ni Radenovic nisu mogli da brane na poziciji 4 Hendriksa. To je minijatura koja je prelomila utakmicu...
                                Last edited by K.Garnett 5; 19-10-13, 03:42.

                                Comment

                                Working...
                                X