Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao, razmisljaju o tome. Fali nam domaceg mesa, dovescemo bar jos 3, mozda i 4 stranca, mora neko da igra i domacu ligu. Kako je on covek vas osisao za ove dve sezone, bruka. Treba da nam platite da ga odvedemo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Samo nam jos Cakarevic treba.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Marko Cakarevic. Zanimljivo.
        Niste toliko izludeli
        Zaboravio je taj da igra kosarku, a pride je i pizda.

        Voleo bih da nam ga skinete sa platnog spiska u svakom slucaju.

        Comment


        • Ja imam teoriju da je to dimna zavesa za jednog drugog igraca kojeg pokusavamo da vam skinemo. Videcemo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • neka smo i mi dozivjeli ovako zanimljiv prelazni rok

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ja imam teoriju da je to dimna zavesa za jednog drugog igraca kojeg pokusavamo da vam skinemo. Videcemo.
              Dragan nikad ne bi presao u Zvezdu.
              Ocigledno je da Covic vise od svega zeli da uzme nekog igraca Partizana, iako mislim da bi mogao pametnije da potrosi te novce.

              Comment


              • Lovernj.Moja najveca zelja,mada nema teorije,ovo je samo pusta zelja

                Comment


                • I meni samo on pada na pamet.
                  Sta znam. Stranac je...

                  Comment


                  • Fali nam ateletska cetvorka, Savovic mozda ode. Bingo. Nemam info, samo zdrav razum.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Lovernj.Moja najveca zelja,mada nema teorije,ovo je samo pusta zelja
                      Што баш он? Мало бољи центар и не може да прдне, Катић му је појаснио како се игра кошарка. Добар је само кад има отворен пут ка кошу..

                      Comment


                      • Lovernj je atletski najbolji belac cetvorka koju sam video u tim godinama. Ja njega bukvalno svrstavam kao crnca.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • То све стоји, али генерално има још мноого да учи. Бар ја тако мислим, кад би доводио неког странца сигурно то не би био Ловерњ..

                          Comment


                          • Originally posted by DelijaHool View Post
                            Што баш он? Мало бољи центар и не може да прдне, Катић му је појаснио како се игра кошарка. Добар је само кад има отворен пут ка кошу..
                            Nisi ti onda gledao Partizan ove sezone. Covek je neverovatan igrac, ali neverovatan.
                            Ubedjen sam da ce za 3,4 godine biti najbolji u Evropi na svojoj poziciiji (PF).

                            Comment


                            • Lovernj kao cetvorka.Fantastican.Atletski dominantan,visok,i ume da pogodi,odlican.Jos ako Savovic ode,plus Lovernj ima 21 godinu samo i jos prostora za napredak.

                              Comment


                              • Ako Coki i uzme nekog, svakako nece upola dobar kao kod Duleta a mi cemo zamenu naci tako da smo opet mi ti koji dobijamo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X