Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasa kosarkaska publika je napacena. 12 godina smo prezivljavali tesku nepravdu. Mnogi su cak presli da navijaju za komsije. Mi koji smo ostali smo psi koji grizu i ne daju nikom da se zajebava sa klubom. Imamo kraci fitilj od drugih ali sta sad. Sve je to iz silne zelje za uspehom. Za razliku od fk navijaca nemamo nikakve benefite i mi kk-u samo dajemo. I treba napomenuti da je fk publika zvizdala Omicu i Kalinicu, a ne kk publika. Mi nismo sovinisti i prihvatamo razlicitodti, i u veri i u misljenjima. Rekao bih da smo u odnosu na fk publiku gospoda, da smo gospoda i za komsijsku kk publiku. Prosto jedini greh nam je sto ne toleriseno nepotizam, sujetu i svojeglavost na stetu kluba. Ne stedimo nikog pa ni Covica. Imamo legitimno pravo na to. Zvezda je nasa strast i ljubav, pa cistog obraza i slobodno pricamo sta nam se kurcu hoce. Niko ne moze da nam zabrani jer nikom ne dugujemo nista. Sendvice nosimo od svoje kuce, a karte uredno placamo.

    Comment


    • Originally posted by čović19 View Post
      Ja dal znam ...e moj decko ...previse se ti pravis pametan ...ja sam ovde nov ali dugo pratim forum tako da poprilicno znam koliki si filozof!
      Sezonske imam od kad smo usli u EL ....pre toga sam isao kako sam imao vremna obzirom da nisam iz BG....
      Covic nikakve veze sa bojkotom Abe nema ali je to tolika sramota da se busamo kako cemo da igramo EL a na Abu cece da dodju ....idiotizam!!!

      ...pa da pitas nesrecne delije da li se ko seca i zbog cega bojkotuje ...95 % tih praznoglavaca ne bi znalo da ti kaze ...

      Delije nisu zvizdale a zvizdale Omicu ....smisli prvo sta hoces da napises da bi imalo smisla uopste ...ovako drvis nesto pa sam sebe demantujes....
      Smetao je Kikanovic ,pa Omic ...sta je sada sledece ...ako se vrati reprezentativac Kalinic i njemu cemo da zvizdimo da ga pljujemo ...da ga gadjamo butkicama jer je igrao u Turskoj?
      Mnogi ovde znaju moje misljenje o Delijama.

      Zasto bojkotuju. ZATO.

      Sto se tice odanosti i ljubavi prema klubu, nije to kg tresanja pa sada ko ima vise u kesi taj je veci ljubitelj kluba.

      Pozdrav.

      Comment


      • Covic19 je Darko Pancev.
        1/1

        Comment


        • Originally posted by čović19 View Post
          Ja dal znam ...e moj decko ...previse se ti pravis pametan ...ja sam ovde nov ali dugo pratim forum tako da poprilicno znam koliki si filozof!
          Kako nov? Pa mi koji smo duze ovde valjda umemo prepoznajemo Losmija

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Mnogi ovde znaju moje misljenje o Delijama.

            Zasto bojkotuju. ZATO.

            Sto se tice odanosti i ljubavi prema klubu, nije to kg tresanja pa sada ko ima vise u kesi taj je veci ljubitelj kluba.

            Pozdrav.
            prihvatam izvinjenje

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Covic19 je Darko Pancev.
              1/1
              vise ličim na Binića ali ok je i Pančev

              Comment


              • Najveća glupost je ova podela fk i kk publike u Zvezdi, možda reda veličine da se u KK Partizanu igra košarka iz ljubavi.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Najveća glupost je ova podela fk i kk publike u Zvezdi, možda reda veličine da se u KK Partizanu igra košarka iz ljubavi.
                  baš tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Nasa kosarkaska publika je napacena. 12 godina smo prezivljavali tesku nepravdu. Mnogi su cak presli da navijaju za komsije. Mi koji smo ostali smo psi koji grizu i ne daju nikom da se zajebava sa klubom. Imamo kraci fitilj od drugih ali sta sad. Sve je to iz silne zelje za uspehom. Za razliku od fk navijaca nemamo nikakve benefite i mi kk-u samo dajemo. I treba napomenuti da je fk publika zvizdala Omicu i Kalinicu, a ne kk publika. Mi nismo sovinisti i prihvatamo razlicitodti, i u veri i u misljenjima. Rekao bih da smo u odnosu na fk publiku gospoda, da smo gospoda i za komsijsku kk publiku. Prosto jedini greh nam je sto ne toleriseno nepotizam, sujetu i svojeglavost na stetu kluba. Ne stedimo nikog pa ni Covica. Imamo legitimno pravo na to. Zvezda je nasa strast i ljubav, pa cistog obraza i slobodno pricamo sta nam se kurcu hoce. Niko ne moze da nam zabrani jer nikom ne dugujemo nista. Sendvice nosimo od svoje kuce, a karte uredno placamo.
                    Jeste FK publika je zviždala Omiću a KK zajedno sa njegovim navijačima treba izbaciti u SD FMP Železnik. Gospoda iz Železnika.

                    Da mi reosnujemo KK Crvenu Zvezdu na osnovama na kojima jedino počiva Crvena Zvezda a to je bez pljuvanja po Srbiji.

                    Pa onda wannabe gospoda lepo kartu, u železnik i da gledaju KK CZ Diva FMP Čovićev privatni klub.

                    Dame i gospodo, gospoda iz Železnika, Titovi djaci, bratstvo i jedinstvo i sloboda.

                    Semenkari se ložili da će puniti halu, 90% ljudi navija za Zvezdu zbog FK. Sutra KK da se izgasi ne bih trepnuo pre svega zbog sastava tribine.

                    Ti bi primili i i ISISovca u KKCZ samo da se pokažu jelte kao gospoda ako on zna da igra, ma može i ISISovac da bude. Gospoda iz Železnika su moderna gospoda.
                    Last edited by Cassius Clay; 08-06-20, 08:34.

                    Comment


                    • I ućutite više sa tim razmaženim pričama "Delije ne dolaze". Da pogledate nekad fudbal znali bi da je broj ljudi opao u globalu u odnosu na 2014-5-6, pa ako je na fudbalu opao za 60% na košarci će još više jer taj sport intwreresuje 10% zvezdaša.

                      Ako ste toliko verni, kupite semenke i korteo iz Železnika i svaki put puna hala. Kako ste rekli, ne trebaju vam Delije.

                      Ti mu kažeš Kalinić vredja i patrijarha i pljuje po svemu što je u krajnoj liniji mogao da zadrži za sebe, on će da rešava Kosovo gde je 1000 godina izginulo ljudi za isto, i jedino što semenkar kaže je "pa šta bio je dobar u Zvezdi".

                      Bin Ladena bi primili ako bi igrao dobro. Primili bi onog Brejvika samo ako bi vam na pleju zamenio Filipa Čovića.
                      Last edited by Cassius Clay; 08-06-20, 08:46.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        I ućutite više sa tim razmaženim pričama "Delije ne dolaze". Da pogledate nekad fudbal znali bi da je broj ljudi opao u globalu u odnosu na 2014-5-6, pa ako je na fudbalu opao za 60% na košarci će još više jer taj sport intwreresuje 10% zvezdaša.

                        Ako ste toliko verni, kupite semenke i korteo iz Železnika i svaki put puna hala. Kako ste rekli, ne trebaju vam Delije.
                        Dileje druze,ne Delije. . . .

                        Comment


                        • Au brate, al si ti zatrovan.
                          No comment na ove svinjarije.

                          Comment


                          • Pa ne, ti nisi pametan uopšte. Vi da volite Alena Omića vi mu ne bi poželeli da igra u Zvezdi. Jednostavno to nije pravi klub za njega.

                            Sa tribina se ori Ratko Mladić, Baja Mali Knindža, a šta on dečko treba da skače u transu? Baš Jimi22 takvi kao ti ne kontaju stvari.

                            Samo nemoj da mi pišeš "pa što pevaju Ratku Mladiću" kada to rade na svim utakmicama.

                            Vaš sebičluk i želja samo za pobedom bez gledanja na ljudska osećanja, i vaša želja da pumpate ego pokazivanjem da ste tolerantni, dovela bi Omića u odvratnu situaciju a i navijače koji bi da Srbuju na tribinama na čemu počiva identitet kluba.

                            To je klub u koji dolazi Kapetan Dragan, i sad 2000 semenkara koji su prespavali raspad Jugoslavije bi da kaže da Omić treba da igra pred četničkim pokličima.

                            Znači loše i za njega a loše i za navijače Crvene Zvezde minus 2000 semenkara koji žive u 1960. i drug Tito im deli kredite za stanove.

                            A vas to baš briga, vas interesuje pobediti Budućnost pa makar igrao bilo ko

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Pa ne, ti nisi pametan uopšte. Vi da volite Alena Omića vi mu ne bi poželeli da igra u Zvezdi. Jednostavno to nije pravi klub za njega.

                              Sa tribina se ori Ratko Mladić, Baja Mali Knindža, a šta on dečko treba da skače u transu? Baš Jimi22 takvi kao ti ne kontaju stvari.

                              Samo nemoj da mi pišeš "pa što pevaju Ratku Mladiću" kada to rade na svim utakmicama.

                              Vaš sebičluk i želja samo za pobedom bez gledanja na ljudska osećanja, i vaša želja da pumpate ego pokazivanjem da ste tolerantni, dovela bi Omića u odvratnu situaciju a i navijače koji bi da Srbuju na tribinama na čemu počiva identitet kluba.

                              To je klub u koji dolazi Kapetan Dragan, i sad 2000 semenkara koji su prespavali raspad Jugoslavije bi da kaže da Omić treba da igra pred četničkim pokličima.

                              Znači loše i za njega a loše i za navijače Crvene Zvezde minus 2000 semenkara koji žive u 1960. i drug Tito im deli kredite za stanove.

                              A vas to baš briga, vas interesuje pobediti Budućnost pa makar igrao bilo ko
                              sramota!

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                I ućutite više sa tim razmaženim pričama "Delije ne dolaze". Da pogledate nekad fudbal znali bi da je broj ljudi opao u globalu u odnosu na 2014-5-6, pa ako je na fudbalu opao za 60% na košarci će još više jer taj sport intwreresuje 10% zvezdaša.

                                Ako ste toliko verni, kupite semenke i korteo iz Železnika i svaki put puna hala. Kako ste rekli, ne trebaju vam Delije.

                                Ti mu kažeš Kalinić vredja i patrijarha i pljuje po svemu što je u krajnoj liniji mogao da zadrži za sebe, on će da rešava Kosovo gde je 1000 godina izginulo ljudi za isto, i jedino što semenkar kaže je "pa šta bio je dobar u Zvezdi".

                                Bin Ladena bi primili ako bi igrao dobro. Primili bi onog Brejvika samo ako bi vam na pleju zamenio Filipa Čovića.
                                Druze, mi pricamo o sportu. Da li je Kalinic jedini sa takvim razmisljanjem? Je l’ treba da proteramo sve bivse glasace ldp-a iz Srbije? Sta ste se bre primili da branite srpstvo na sportskih terenima? I to pod okriljem petokrake na grudima. Pa Draza bi vam se smejao.

                                Comment

                                Working...
                                X