Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Navodno samo najava odlaska Sakote, ne i promocija novog trenera (ili mozda ovi nemaju sve informacije)

    http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...od-Sakote.html
    Jer smo mi ranije uvek zakazivali KZS da bi objavili odlazak trenera kojem svakako istice ugovor, a Sale Obradovic nema sta drugo da radi i dolazi avionom u Beograd da bi obisao prijatelje posle Korone.
    Pri tom mu KKCZ ucini taj plezir da mu plati avio karte.

    Opusteno samo.

    Comment


    • Obradovic je zavrsen ...Sakoti se zahvaljujemo na saradnji i nadam se da je to poslednji put da ga vidimo u nasem taboru ..isto vazi i za Alimpija ...

      Comment


      • Ne znam šta drugi misle ali bez promene (loše) atmosfere u hali , neće biti ni rezultata, dobre igre...

        Šta god da je povod za "lakijev" način odbrane kkcz, to ima jako loš uticaj na igrače i njihov doprinos na terenu a tek ga ne razumeju, kao odbranu kkcz... naprotiv.

        Pišem ovo pod utiskom današnjeg razgovora sa igračem kkcz , koji je inače opšti ljubimac navijača


        Loša atmosfera na utakmicama je imala mnogo veći uticaj nego što sam pretpostavljao

        Uz promene trenera, dobro je i ovo što smo gledali.

        Kaže čovek..." ej jbt naši navijači nam zvižde"





        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Last edited by Samo Zvezda; 07-06-20, 17:13.

        Comment


        • Pozdrav za sve.

          Obradovalo me cim sam video da je zavrsen Obradovic jer je to prvi znak da se krenulo u pravom pravcu od pocetka. Od trenera sve krece i cini mi se da je nakon Pesica ovo prvi potpis koji opravdava ambicije koje Zvezda kao klub ima. Konacno bez poslusnika. Sad samo da se nekako isplate troskovi iz ove preplacene sezone....ne znam kako ce to uspeti, a nadam se da ce proci bez nekih problema i da necemo imati raznorazne blokade ovo leto za potpis novih igraca. Inace je Korona spasla sezonu, jer bi smo se tesko izvukli iz situacije da je sve resavano na terenu.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ne znam šta drugi misle ali bez promene (loše) atmosfere u hali , neće biti ni rezultata, dobre igre...

            Šta god da je povod za "lakijev" način odbrane kkcz, to ima jako loš uticaj na igrače i njihov doprinos na terenu a tek ga ne razumeju, kao odbranu kkcz... naprotiv.

            Pišem ovo pod utiskom današnjeg razgovora sa igračem kkcz , koji je inače opšti ljubimac navijača


            Loša atmosfera na utakmicama je imala mnogo veći uticaj nego što sam pretpostavljao

            Uz promene trenera, dobro je i ovo što smo gledali.

            Kaže čovek..." ej jbt naši navijači nam zvižde"





            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Ej jebiga, sada si otvorio pandorinu kutiju


            3.2.1

            Fc3, kupite sebi klub, Lazic, Stimac......... da vidis argumenata ne za zvizduke nego i za topovske udare, minobacace na igrace i upravu a ne samo za zvizduke.

            Ne znas ti kolega kako se voli klub. I sta taj igrac ima da kuka, on je placen da daje po 30 koseva na svakoj utakmici i da kapitena i sina predsednika napusi svaki put kada ih vidi.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ej jebiga, sada si otvorio pandorinu kutiju


              3.2.1

              Fc3, kupite sebi klub, Lazic, Stimac......... da vidis argumenata ne za zvizduke nego i za topovske udare, minobacace na igrace i upravu a ne samo za zvizduke.

              Ne znas ti kolega kako se voli klub. I sta taj igrac ima da kuka, on je placen da daje po 30 koseva na svakoj utakmici i da kapitena i sina predsednika napusi svaki put kada ih vidi.
              Jbg, ceo dan sam pod utiskom " jbt naši nam zvižde"

              Forumi, društvene mreže... piši šta ti je volja ali hala je mesto za podršku

              Ako ne možeš, sedi kući

              Tako bar ja to vidim

              @mmajstor dobro došao nazad na forum

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Last edited by Samo Zvezda; 07-06-20, 17:56.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne znam šta drugi misle ali bez promene (loše) atmosfere u hali , neće biti ni rezultata, dobre igre...

                Šta god da je povod za "lakijev" način odbrane kkcz, to ima jako loš uticaj na igrače i njihov doprinos na terenu a tek ga ne razumeju, kao odbranu kkcz... naprotiv.

                Pišem ovo pod utiskom današnjeg razgovora sa igračem kkcz , koji je inače opšti ljubimac navijača


                Loša atmosfera na utakmicama je imala mnogo veći uticaj nego što sam pretpostavljao

                Uz promene trenera, dobro je i ovo što smo gledali.

                Kaže čovek..." ej jbt naši navijači nam zvižde"





                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                Kome se zviždalo? Ja koliko znam zviždalo se Junioru da li je Štimcu a za Lazu ne znam a nakon one nakaradne KZŠ i "odbrane saigrača" je debelo zaslužio.
                Slažem se da je podrška sa tribina bila problem ALI opet niko da kaže da je ona generisana negativnom energijom za koju je zaslužan NČ. Nakon one njegove KZŠ kada je napao Lakija i kada je rekao (ne mogu od slova do slova) da sami pravimo klub ako nam ovakav ne valja, on je i sjajno prošao.
                Last edited by nebitan; 07-06-20, 18:46.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ej jebiga, sada si otvorio pandorinu kutiju


                  3.2.1

                  Fc3, kupite sebi klub, Lazic, Stimac......... da vidis argumenata ne za zvizduke nego i za topovske udare, minobacace na igrace i upravu a ne samo za zvizduke.

                  Ne znas ti kolega kako se voli klub. I sta taj igrac ima da kuka, on je placen da daje po 30 koseva na svakoj utakmici i da kapitena i sina predsednika napusi svaki put kada ih vidi.
                  Ne preteruj, ne može neko da posipa pepelom jednu stranu a da drugu napada. Vama ako je ono bilo normalno poslovanje i funkcionisanje kluba i tima ja vam ne mogu pomoći. Meni je ono dno dna. Da je njegov privatni klub, reč ne bih rekao...birao bih drugi klub ili bih batalio praćenje domaće i regionalne košarke ali Zvezda nije njegov klub.
                  Last edited by nebitan; 07-06-20, 18:46.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zvezda nije njegov klub i sramota je sta je izjavio ,guranje nejakog juniora u EL posebna je prica i neka se zvizdalo ...ja zbog toga nisam isao na utakmice i poklonio sam sezonsku ...nisam imao zeludac da gledam nejakog u EL ....Stimac je iskazao nezadovoljstvo jer nije navikao da se nekom u Zvezdi zvizdi od strane delija i to je ok ...ALI...
                    Zbog cega se delije ne vrate na ABU...gde su transparenti i zastave u EL....ako nastavimo tako ovo ce nam biti poslednja sezona u EL ...to mogu da GARANTUJEM !!!

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ne preteruj, ne može neko da posipa pepelom jednu stranu a da drugu napada. Vama ako je ono bilo normalno poslovanje i funkcionisanje kluba i tima ja vam ne mogu pomoći. Meni je ono dno dna. Da je njegov privatni klub, reč ne bih rekao...birao bih drugi klub ili bih batalio praćenje domaće i regionalne košarke ali Zvezda nije njegov klub.
                      Posto znam sa kim je razgovarao danas @samozvezda on mi u pp preneo licni utisak doticnog igraca. Znaci on je ravnopravan igrac u tom timu kao svi ostali igrac koji su bili u rosteru. Njemu nije jasno da "navijac' KKCZ moze da ukanali ceo tim svojom "podrskom" i da je to smetalo svim igracima a ne samo igracu kojem se zvizdalo.
                      Vi od drveta ne vidite sumu sta je kolega forumas napisao i napisao je samo promil onoga sta i kako su se igraci osecali tokom cele sezone zbog "podrske". Jesu li trebali oni da strajkuju zbog jednog igraca koga je trener odbabrao. Sta su oni krivi sto igra igrac koji nije po ukusu manjine u hali, a nemoj mi samo napisati da su svi bili protiv bilo koga od izvizdanih igraca.


                      Verujem sutra da ce i Sale Obradovic , sorry NC biti na tapetu jer je postavio njega a ne Boga Radonjica, samo li izgubimo neki derbi ili utakmicu kuci od xy protivnika.

                      Ne pisu dzabe po mrezama kako nasi fk tako i komsijski navijaci, nema gorih navijaca na svetu od KK CZ navijaca.


                      Godinu pre toga je taj isti omrazeni prelomio najvazniju utakmicu zaslugom tog istog trenera koji ga stavio u tim
                      Taj isti nije bio privatnik kada je dovodio koga god je prstom pokazao BOG Radonjic kada promasi letnji prelazni rok. Tada kada se ceo Beograd u jednom danu preselio u Vrsac niko nije postavljao pitanje o rosteru koji je igrao u EL . Jel je i tada vodio klub kao svoj ili je i dalje bio samo preCednik kluba.
                      Nemoj samo da kritikujemo a da kada nekome das Mercedes sa full opremom lako je biti vozac tog istog i biti legenda za sva vremena.
                      Last edited by Šarac; 07-06-20, 19:00.

                      Comment


                      • Originally posted by čović19 View Post
                        Zvezda nije njegov klub i sramota je sta je izjavio ,guranje nejakog juniora u EL posebna je prica i neka se zvizdalo ...ja zbog toga nisam isao na utakmice i poklonio sam sezonsku ...nisam imao zeludac da gledam nejakog u EL ....Stimac je iskazao nezadovoljstvo jer nije navikao da se nekom u Zvezdi zvizdi od strane delija i to je ok ...ALI...
                        Zbog cega se delije ne vrate na ABU...gde su transparenti i zastave u EL....ako nastavimo tako ovo ce nam biti poslednja sezona u EL ...to mogu da GARANTUJEM !!!
                        Ovim upisom si se disklafikovao da diskutujes o bilo cemu vezanog za KKCZ ,
                        Ti osnovne stvari ne znas o ovoj temi i cak bojkot ABA lige vezujes za Covica, a Delije nijednom svom igracu nikada nisu zvizdali (Kalinic i Omic ne ulaze u ovu pricu)
                        Sezonsku si video mozda na internetu.

                        tvoji upisi garantuju samo elementarno nepoznavanje bilo cega u vezi KKCZ.

                        Pisi cesce.

                        p.s jel znas kada je poceo bojkot Delija ABA lige i zbog cega i da li tada kada su poceli bojkot znas ko je bio predsednik KKCZ

                        Jedna mala pomoc.

                        Bilo je pre 2011
                        Last edited by Šarac; 07-06-20, 19:06.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Posto znam sa kim je razgovarao danas @samozvezda on mi u pp preneo licni utisak doticnog igraca. Znaci on je ravnopravan igrac u tom timu kao svi ostali igrac koji su bili u rosteru. Njemu nije jasno da "navijac' KKCZ moze da ukanali ceo tim svojom "podrskom" i da je to smetalo svim igracima a ne samo igracu kojem se zvizdalo.
                          Vi od drveta ne vidite sumu sta je kolega forumas napisao i napisao je samo promil onoga sta i kako su se igraci osecali tokom cele sezone zbog "podrske". Jesu li trebali oni da strajkuju zbog jednog igraca koga je trener odbabrao. Sta su oni krivi sto igra igrac koji nije po ukusu manjine u hali, a nemoj mi samo napisati da su svi bili protiv bilo koga od izvizdanih igraca.


                          Verujem sutra da ce i Sale Obradovic , sorry NC biti na tapetu jer je postavio njega a ne Boga Radonjica, samo li izgubimo neki derbi ili utakmicu kuci od xy protivnika.

                          Ne pisu dzabe po mrezama kako nasi fk tako i komsijski navijaci, nema gorih navijaca na svetu od KK CZ navijaca.


                          Godinu pre toga je taj isti omrazeni prelomio najvazniju utakmicu zaslugom tog istog trenera koji ga stavio u tim
                          Taj isti nije bio privatnik kada je dovodio koga god je prstom pokazao BOG Radonjic kada promasi letnji prelazni rok. Tada kada se ceo Beograd u jednom danu preselio u Vrsac niko nije postavljao pitanje o rosteru koji je igrao u EL . Jel je i tada vodio klub kao svoj ili je i dalje bio samo preCednik kluba.
                          Nemoj samo da kritikujemo a da kada nekome das Mercedes sa full opremom lako je biti vozac tog istog i biti legenda za sva vremena.
                          Hajde majke ti, objasni mi tu šumu, da progledam.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • @Ganac

                            Nemam nameru da se raspravljam oko lika i dela Nebojše dr Čovića i njegovog načina rukovođenja našim kk , samo sam napisao kako je to izgledalo nekim našim igračima

                            Oni su ipak TIM i kao TIM funkcionišu.

                            Pogubno bi bilo da ih boli qrac jer ti "zvižduci" idu malo Filipu, malo Lazi pa Štimcu, Gistu, Gavri, Šakoti. ..a najviše NČ

                            Hala nije mesto za tu vrstu nezadovoljstva... mislim može ali onda je teško očekivati dobre igre i rezultate

                            Tako sam bar ja doživeo ovo "jbt, naši nam zvižde"

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ovim upisom si se disklafikovao da diskutujes o bilo cemu vezanog za KKCZ ,
                              Ti osnovne stvari ne znas o ovoj temi i cak bojkot ABA lige vezujes za Covica, a Delije nijednom svom igracu nikada nisu zvizdali (Kalinic i Omic ne ulaze u ovu pricu)
                              Sezonsku si video mozda na internetu.

                              tvoji upisi garantuju samo elementarno nepoznavanje bilo cega u vezi KKCZ.

                              Pisi cesce.

                              p.s jel znas kada je poceo bojkot Delija ABA lige i zbog cega i da li tada kada su poceli bojkot znas ko je bio predsednik KKCZ

                              Jedna mala pomoc.

                              Bilo je pre 2011
                              Ja dal znam ...e moj decko ...previse se ti pravis pametan ...ja sam ovde nov ali dugo pratim forum tako da poprilicno znam koliki si filozof!
                              Sezonske imam od kad smo usli u EL ....pre toga sam isao kako sam imao vremna obzirom da nisam iz BG....
                              Covic nikakve veze sa bojkotom Abe nema ali je to tolika sramota da se busamo kako cemo da igramo EL a na Abu cece da dodju ....idiotizam!!!

                              ...pa da pitas nesrecne delije da li se ko seca i zbog cega bojkotuje ...95 % tih praznoglavaca ne bi znalo da ti kaze ...

                              Delije nisu zvizdale a zvizdale Omicu ....smisli prvo sta hoces da napises da bi imalo smisla uopste ...ovako drvis nesto pa sam sebe demantujes....
                              Smetao je Kikanovic ,pa Omic ...sta je sada sledece ...ako se vrati reprezentativac Kalinic i njemu cemo da zvizdimo da ga pljujemo ...da ga gadjamo butkicama jer je igrao u Turskoj?

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ej jebiga, sada si otvorio pandorinu kutiju


                                3.2.1

                                Fc3, kupite sebi klub, Lazic, Stimac......... da vidis argumenata ne za zvizduke nego i za topovske udare, minobacace na igrace i upravu a ne samo za zvizduke.

                                Ne znas ti kolega kako se voli klub. I sta taj igrac ima da kuka, on je placen da daje po 30 koseva na svakoj utakmici i da kapitena i sina predsednika napusi svaki put kada ih vidi.
                                A ti ces nekome da kazes kako se voli klub ....neverovatno .....

                                Comment

                                Working...
                                X