Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ću naručiti kamion cveća i zasipati ga čim kroči na parket

    Heroje treba dočekati kako dolikuje.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Ja ću naručiti kamion cveća i zasipati ga čim kroči na parket

      Heroje treba dočekati kako dolikuje.
      Реко бих ти е мој Лаки али не можеш да будеш мој са тим ставом, издајничким...

      Comment


      • Ja nisam neki liberal(cak naprotiv) ali me zabole sta misle najverniji. Kalina je sportista koji voli Zvezdu i ima svoje misljenje oko jedne bolne teme za nas kao naciju. Da li je jedini? Nije. Razlika je samo sto je svoje misljenje rekao a drugi nisu.
        Last edited by Storm; 27-05-20, 15:51.

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Реко бих ти е мој Лаки али не можеш да будеш мој са тим ставом, издајничким...
          Jel mozes za nas neupucene da nam ukratko u par crta da nam ovde napises sta je to Kalina izjavio sto je povredilo tanana osecanja boraca za Srbiju sa severne tribine?

          Samo da ja procenim da li svako ko misli svojom glavom i ima svoj stav je izdajnik samo po sudu partije a partija je u ovom slucaju neki board Delija na delija netu.

          Hvala.


          Za sve ostale ovde

          bice po svemu sudeci "specificna" sezona

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Za sve ostale ovde

            bice po svemu sudeci "specificna" sezona
            Jel ovo boldovano onda znaci da je Miskov "uslov" prosao?

            Comment


            • Taj dres obući neće. Ako ga obuče u životu neću više pogledati jednu jedinu utakmicu KK Crvene Zvezde. Ni sekund.

              Suvišno je o ovome i pričati a ipak je ovo dokaz da Srbi nisu politička nacija nego neka etnička grupacija koja liči na čergu, a i čergari imaju više dostojanstva.

              Ja te pitam Šarac a ti mi direktno odgovori, da li bi igrao za Španiju, Tursku, Rusiju, Ukrajinu, Rumuniju, Izrael da je davao kontraverzne izjave u vezi teritorija? Da je rekao "Španija treba da prizna Kataloniju" ili "Turska treba da prizna genocid nad Jermenima" ili "Rusija da vrati Krim" ili "Ukrajina da preda Krim" u Ukrajini, ili ne daj Bože u Izraelu da je rekao "Jerusalim je palestinski" onda ne bi živ ostao.

              Hajde mi direktno odgovori na ovo pitanje bez uvoda, da li je sportista ili nije, šta radi Vučić oko Kosova ili ne radi, odgovori na ovo konkretno. Da čujem šta kažeš.

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                Taj dres obući neće. Ako ga obuče u životu neću više pogledati jednu jedinu utakmicu KK Crvene Zvezde. Ni sekund.

                Suvišno je o ovome i pričati a ipak je ovo dokaz da Srbi nisu politička nacija nego neka etnička grupacija koja liči na čergu, a i čergari imaju više dostojanstva.

                Ja te pitam Šarac a ti mi direktno odgovori, da li bi igrao za Španiju, Tursku, Rusiju, Ukrajinu, Rumuniju, Izrael da je davao kontraverzne izjave u vezi teritorija? Da je rekao "Španija treba da prizna Kataloniju" ili "Turska treba da prizna genocid nad Jermenima" ili "Rusija da vrati Krim" ili "Ukrajina da preda Krim" u Ukrajini, ili ne daj Bože u Izraelu da je rekao "Jerusalim je palestinski" onda ne bi živ ostao.

                Hajde mi direktno odgovori na ovo pitanje bez uvoda, da li je sportista ili nije, šta radi Vučić oko Kosova ili ne radi, odgovori na ovo konkretno. Da čujem šta kažeš.
                Ja nisam tako shvatio njegovu izjavu, ali mnogo vece izdaje su izrekli vodeci ljudi ove drzave, otvoreno potpisuju sporazume sa Tacijem, sede u vladi sa njim, piju najbolja vina pa ne cuh nijednom te iste da su mu vikali Vucicu turcine, a njegov odluke i izjave su daleko znacajnije za nasu drzavu od izjave jednog Kalinica.

                Ako je Kalinic zasluzio prozivke za izgovoreno, zasto to ne i ostali izdajnici naseg naroda.

                O Terzicu grobaru i janicaru do mir mir mir niko nije kriv.

                Ne moze vecu tezinu za izdaju nacionalnih interesa da ima jebeni kosarkas od nekih drugih.

                Comment


                • Originally posted by Borca View Post
                  Jel ovo boldovano onda znaci da je Miskov "uslov" prosao?
                  Jedna anegdota iz mojih momackih dana,
                  kada riba se necka da li hoce ili nece u mrak (krevet)

                  " slusaj mala, bolje ga pazari dok je tvrd nego da tvrdis pazar"

                  Mislim da mozemo da to i prebacimo i na teren oko ovog pitanja, Covic je trenutno u jakoj erektivnoj fazi ako me razumes.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Za sve ostale ovde

                    bice po svemu sudeci "specificna" sezona
                    Dejan Radonjic?
                    Last edited by Storm; 27-05-20, 17:35.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Jedna anegdota iz mojih momackih dana,
                      kada riba se necka da li hoce ili nece u mrak (krevet)

                      " slusaj mala, bolje ga pazari dok je tvrd nego da tvrdis pazar"

                      Mislim da mozemo da to i prebacimo i na teren oko ovog pitanja, Covic je trenutno u jakoj erektivnoj fazi ako me razumes.
                      Hahahahahaahahahahahahahahahahahahah kakvo poredjenje matero.
                      Rekoh ja pragmatican e sad dal ce pasti dogovor ostaje da se vidi. No u svakom slučaju moje neke simpatije idu ka Obradovicu i Mitrovicu (partizanovac znam).
                      Sto se specificnosti tice mislim da cemo probati koncept svi domaci igraci al ne znam kako je to izvodljivo a da ne budemo kanta za napucavanje.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Hahahahahaahahahahahahahahahahahahah kakvo poredjenje matero.
                        Rekoh ja pragmatican e sad dal ce pasti dogovor ostaje da se vidi. No u svakom slučaju moje neke simpatije idu ka Obradovicu i Mitrovicu (partizanovac znam).
                        Sto se specificnosti tice mislim da cemo probati koncept svi domaci igraci al ne znam kako je to izvodljivo a da ne budemo kanta za napucavanje.
                        Pisao sam vec , necemo biti 100 % hard srpski tim, ali mu dopizdio ovoliki broj stranaca, oduvek je on bio za vecinu nasih igraca, najbolji rezultat smo i imali kada su nam samo Djenka i Wolters bili stranci.
                        Nemam ja sta da pricam u njegovo ime , sam je to i izjavio juce na RTSu,
                        Da li cemo biti kanta ili ne, ne vidim da smo ikada bili kanta u El u bilo kojoj godini, ne vidim bojazan da bi to bili i ove godine.

                        Zvezdan Mitrovic je grobar i ne mozes sedeti sa Trinkijerijem i Scepanovicem vece posle pobede protiv nas i da tu sliku kacis na drustvenim mrezama i da suttra ocekujes da KKCZ te zove da budes trener, Sale Obradovic ima izlaz u slucaju El ponude, ali mislim da hoce da ostane jos jednu sezonu ugovora tamo.

                        Comment


                        • Znaci Dejan Radonjic...

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ja nisam tako shvatio njegovu izjavu, ali mnogo vece izdaje su izrekli vodeci ljudi ove drzave, otvoreno potpisuju sporazume sa Tacijem, sede u vladi sa njim, piju najbolja vina pa ne cuh nijednom te iste da su mu vikali Vucicu turcine, a njegov odluke i izjave su daleko znacajnije za nasu drzavu od izjave jednog Kalinica.

                            Ako je Kalinic zasluzio prozivke za izgovoreno, zasto to ne i ostali izdajnici naseg naroda.

                            O Terzicu grobaru i janicaru do mir mir mir niko nije kriv.

                            Ne moze vecu tezinu za izdaju nacionalnih interesa da ima jebeni kosarkas od nekih drugih.
                            Jeste, lako je širiti kurac na Delijama. Zbog koga da pevaju, radi koga? Pevali su do petog oktobra pa su posle dobili penis u zadnjicu.

                            fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me!

                            Ali ako su političari izdajnička gamad, ne mora Kalinić da bude. Pohapsio bi Vučić sve Delije za jedno veče da mu pevaju. Davno su ti ljudi skidali Slobodana za budućnost Srbije. Do kad vi više na Delijama da se lomi? Kad će grobari da skinu neku vlast?

                            . Za koga se boriti u ovoj Srbiji kad se Srbi prodaju za 1000 dinara?

                            Što bi oni sebi uništavali živote? Uništili su mladost. Plus razne kombinatorike sa vlašću, sve je to istina.

                            Ali ne mora Kalinić da vredja nas Srbe tako što on daje predlog za Kosovo. To je nespojivo sa dresom Crvene Zvezde, izvini Šarac. Naši preci su ginuli za to a kod nas u Srba dok smo bili neka nacija, kult predaka je bio sve.

                            To su toliko škatljiva pitanja, nije morao da se hvata za to i da nam meće prst u ranu.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jedna anegdota iz mojih momackih dana,
                              kada riba se necka da li hoce ili nece u mrak (krevet)

                              " slusaj mala, bolje ga pazari dok je tvrd nego da tvrdis pazar"

                              Mislim da mozemo da to i prebacimo i na teren oko ovog pitanja, Covic je trenutno u jakoj erektivnoj fazi ako me razumes.
                              Razumem, a i vidljivo je od ponedeljka popodne (posle informacija iz EL) da "penetrira" "jako i do samog kraja" (by Petar Denda) na svim mogucim televizijama.

                              Comment


                              • @Sarac
                                Nemas pleja, nemas adekvatnog skorera. Ispravka, nemas dva pleja. To mjesto skorera mozes nekim kretnjama da stvoris od Simona i Dobrica al i sam znas da to nije slamka za koju mozes da se drzis.
                                Dakle treba nam mjesto stranca koji moze da nadribla poene ili prodor.
                                Vjerujem da ce ta dva mjesta biti bombice prelaznog roka. Za ostalo ne brinem, nasi igraci su sasvim dovoljni za ozbiljan nivo igre.

                                Comment

                                Working...
                                X