Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno daleko je od nekog zvaničnog stava, samo smernica u kom se pravcu razmišlja. Vrlo lako može da se desi da finansijski gubitak bude presudan za nastavak.

    Comment


    • http://kkcrvenazvezda.rs/2020/05/11/...as-puno-posla/

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        http://kkcrvenazvezda.rs/2020/05/11/...as-puno-posla/

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Jbte , svi se ugojili u karantinu samo nasi igraci izgubili na tezini.

        Ne verujem ovom izvestaju.Nijedan tim nema ovakve rezultate.

        : pisem kao LOSMISK da se ne trudi oko ovog pitanja.

        Comment


        • Nema nista od sezone. Najveci gubitnici Efes i Partizan. Najveci dobitnici Fener i Zvezda. Covic ima srece koliko je tezak i tu nema dileme. Prvo Ciboria, sad ovo. Nadam se samo da ce nauciti nesto i da vise nikad nece glumiti trenera vec dovesti coveka sa autoritetom i pustiti ga da radi.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Nema nista od sezone. Najveci gubitnici Efes i Partizan. Najveci dobitnici Fener i Zvezda. Covic ima srece koliko je tezak i tu nema dileme. Prvo Ciboria, sad ovo. Nadam se samo da ce nauciti nesto i da vise nikad nece glumiti trenera vec dovesti coveka sa autoritetom i pustiti ga da radi.
            Pa ti bas ko da smo mi autsajderi bili. Momci su jasno stavili do znanja kad hoće ne može ih niko dobiti.
            Što se EL tiče ni tu PO nije bio daleko tako da ni nama ovo nije prijalo

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Pa ti bas ko da smo mi autsajderi bili. Momci su jasno stavili do znanja kad hoće ne može ih niko dobiti.
              Što se EL tiče ni tu PO nije bio daleko tako da ni nama ovo nije prijalo
              EL je odigrana korektno. Ja sam uglavnom mislio na ABA. Nismo imali prednost domaceg terena u PO i pored toga sto smo mozda favoriti po imenima i mogucnostima ne bi nam bilo lako. Ne kazem da ne bi uzeli titulu, ali nismo ni bili bas sigurni kao u vreme Radonje. 50:50 su nam bile sanse.

              Comment


              • Vece su nam bile sanse. Vec smo zaboravili kako smo igrali.
                Mnogo bolje smo igrali u gostima nego kuci. Mi to sto smo pogubili, smo izgubili dok je Filip bio u ekipi i morao da igra ma koliko los bio. Ovogodisnja takmicenja u kojima smo ucestvovali su daleko preko njegovog limita.

                Comment


                • @Ivan9 Mnogo mi napadao Filipa pa i za stvari za koje nije kriv. Tomić se pitao, na osnovu prošle godine potpuno zasluženo mjesto u timu.
                  Moj ugao gledanja je uloga (trebao je biti treći plej koji gura ABA a EL kad su lične problem.) To što je on odigrao bilo je kriminalno no i posle njega stvari nisu baš delovale bolje. Možda smo pozadi bili čvršći al bez Zo u igri pozicioni napadi su bili loši.
                  Što se forme prije prekida tiče mi bi PO pokidali, jednostavno ni Budućnost a ni Partizan ne bi mogli da pariraju ako bi naši odigrali kako znaju fokusirano u kost.
                  6 kola do kraja a 5 utakmica koje se mogu dobiti a kako je Fener stajao mi bi sa 4 dobijene mogli u PO sto je bilo realno.
                  Šta je sad problem oko nastavka što kaže Shaq, parafraziram, čak i da se osvoji ovakva titula niko ti je uvažiti neće, pointless.
                  Dakle ako bi se nastavilo i uzmemo titulu svako će imati realnog osnova da tvrdi kako smo imali sreće. (ko god da je uzme) Takva titula bi nam bila nistavna jer posle ovoga će EL svakako i da se odigra neki vid takmičenja na kraju opet odlučivati za WC bez obzira na "titulu".

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Nema nista od sezone. Najveci gubitnici Efes i Partizan. Najveci dobitnici Fener i Zvezda. Covic ima srece koliko je tezak i tu nema dileme. Prvo Ciboria, sad ovo. Nadam se samo da ce nauciti nesto i da vise nikad nece glumiti trenera vec dovesti coveka sa autoritetom i pustiti ga da radi.
                    Ako se i poništi sezona ni to nam ne garantuje učešće u Evroligi.

                    Žordiju ako se ćefne brzo može promeniti pravila.

                    Comment


                    • Све што је Филип направио лоше за екипу, Зо би поправио. Све што је Зо направио добро за екипу Филип је покварио.
                      Прави проблем је настао када је отишао Филип, а Зо исцрпљен било је тешко то за гледање.
                      Ми смо апсолутни добитници ако буде прекида јер цитираћу Ћокија са малом исправком "сетите се где смо били Јула и Августа" већ смо били у Келну на ф4 спремни да први пут подигнемо трофеј ЕЛ.

                      Не желим да знам какви би коментари били да смо били у позицији која води у ПО.

                      Него мучи ме нешто, колико год Остоја жели да се сезона заврши проглашавањем Партизана за победника АБА без борбе, толико Ћоки не жели да игра и прича около како нема смисла играти.
                      Има ту нешто.

                      Comment


                      • https://www.mozzartsport.com/kosarka...blazica/357098

                        Comment


                        • Lepa vest nadam se da će doći do realizacije. Mnogo je kvalitetniji igrač postao što se napada tiče, skupio je neki iskustvo i značio bi nam. Polako se vraćaju stari vojnici Đenka, Jaka... Videćemo da li će ti armiju predvoditi i njihov stari komandant Radonjić.

                          Comment


                          • Turkish Airlines se povlači sa mjesta gen sponzora EL!
                            Na njihovo mjesto Djordi će sklopiti ugovor sa
                            Wait for it...
                            GASPROM
                            Kuknjava za 3 2 1...

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Turkish Airlines se povlači sa mjesta gen sponzora EL!
                              Na njihovo mjesto Djordi će sklopiti ugovor sa
                              Wait for it...
                              GASPROM
                              Kuknjava za 3 2 1...
                              Zajedno sa Virtusom...

                              Comment


                              • Било би лепо да Гаспром постане спонзор КК, па да може да лобира за Звезду као турци онда за Дачку.
                                Али тренутнo у свету где је економија скоро сведена на минимум тешко је одржати већ постојућа спонзорства а не камоли наћи нова.

                                Comment

                                Working...
                                X