Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Demanotvoano je samo da je BAT sada na snazi, a i Misko je potvrdio da je to "reseno" prosle godine.

    Poenta je da si raskidao ugovor na svoju stetu (imao jos 2 godine po istom) te dogovorio da mu platis neku sumu za koju je kasnije mogao da te "BAT-uje", a on vec imao ugovor sa Unikahom u "dzepu".
    Last edited by Borca; 06-05-20, 11:44.

    Comment


    • Pa nije bas na svoju štetu.
      Sporazumni raskid, isplatili smo zaostale plate i po neku premiju u dogovoru sa igračem i on je dobio papire da je slobodan nakon što je potpisao taj raskid.
      Nismo mi sad u nekom gubitku s njim, jedino zbog transfer novca ali da je bilo interesovanja nekog koji bi zadovoljio i nas i njega siguran sam da bi ga Covic prodao. Kako to vjrv nije bila stvar, igrač je zatražio papire mi ponudili rastanak po tim i tim uslovima što se često dešava.

      Comment


      • Iz nekih mojih izvora, EC i EL ce se igrati, kao i Ger, Spa kosarkaska liga. Sto znaci da ce i ABA igrati neki F4 format za jedan vikend i cao.

        Posto je Olimpija raspustila tim.

        kkp-Mornar

        Bokan-Covic
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • To igranje na silu je bas bzv. Jos ako stvarno bude kod nas organizovano evo nama korone nazad vrlo brzo. Kako ce ekipe doci ako ne radi avio prevoz? Da li ce sve ekipe hteti da dodju, i u kojim sastavima? Karantin? Forma? Povrede?

          Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Stavise mislim da si ovaj put u pravu. Niko nas nije zajebao, samo smo sami sebe zajebali. Kad imas bunar para, lako je to placati. Kao da sad meni neko da 1k eura i kaze vodi ekipu na rucak, lako bi otisli u najbolji restoran i platili ceh.

            Inace, Real je okupio ceo sastav. Ako mozes da mi objasnis kako? I da li ce igraci biti umorni ako spoje obe sezone i sta se desava sa nasim strancima? Sto nisu u Beogradu? Tacnije na Beogradu na vodi, hvala!!

            Znaci Real je okupio sastav kako i ja tebe pitam, jesi li video i dokaz da su svi ameri se vratili u Spaniju,ili nisu ni otisli jer su se lecili od Korone i posle je bilo kasno da otputuju za USA>
            Sto se tice nasih igraca iz USA oni su kod svojih kuca kao sto je i Mozli, Pejdz, Mekadu, James, Larkin, i ostali igraci sa prostora USA, kod svojih kuca, kao sto su je i nasih zemljaka u ukupnom broju od 400.000 se vratilio u svoju domovinu.
            Da li si mogao da ih sprecis da odu, Lako je biti general posle bitke, ali da li si mogao bilo kog igraca zadrzati da ostane ovde bez porodice a znalo se da ce minimum 45 dana biti prekid.

            Forsiras nastavak samo iz licnog interesa a to svi znamo koji je .

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Znaci Real je okupio sastav kako i ja tebe pitam, jesi li video i dokaz da su svi ameri se vratili u Spaniju,ili nisu ni otisli jer su se lecili od Korone i posle je bilo kasno da otputuju za USA>
              Sto se tice nasih igraca iz USA oni su kod svojih kuca kao sto je i Mozli, Pejdz, Mekadu, James, Larkin, i ostali igraci sa prostora USA, kod svojih kuca, kao sto su je i nasih zemljaka u ukupnom broju od 400.000 se vratilio u svoju domovinu.
              Da li si mogao da ih sprecis da odu, Lako je biti general posle bitke, ali da li si mogao bilo kog igraca zadrzati da ostane ovde bez porodice a znalo se da ce minimum 45 dana biti prekid.

              Forsiras nastavak samo iz licnog interesa a to svi znamo koji je .
              A ti forsiras prekid zato sto si humanista.

              James u USA? Pa oni su igrali trening meceve. Jos jedna neistina l..

              Oni su pod ugovorom i mogli su ostatati tu. Stvar klupske politike , zelja igraca nije upitna.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nema šta ko da forsira biće po sili prirode a potom i zakona.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  A ti forsiras prekid zato sto si humanista.

                  James u USA? Pa oni su igrali trening meceve. Jos jedna neistina l..

                  Oni su pod ugovorom i mogli su ostatati tu. Stvar klupske politike , zelja igraca nije upitna.
                  Kada su igrali trening meceve, kada jos Korona nije dosla do Rusije, pa sada imaju najveci broj zarazenih dnevno u svetu posle USA>
                  Igralo se ili ne ni ja ni ti ne mozemo da uticemo na donosenje odluke, forsiranje igranja vrse samo oni kojima je lova na prvom mestu, TV kuce, Sponzori i Kladionice, ako imas bilo kakve veze sa malo pre spomenutim jasno nam je i zbog cega se zalazes za nastavak.

                  Ja sam za nastavak takmicenja ako mogu i licno da prisustvujem tom dogadjaju, ako ne mogu onda me zanima kao i Pakistanska liga u badmintonu. Isto mogu na TV da odgledam ali me ne zanima.
                  Last edited by Šarac; 06-05-20, 14:38.

                  Comment


                  • Ali Bat iz maja prosle godine sad objavljen al nas kidaju sa svih strana .... najbolji smo bili dok smo bili planski unistavani i silovani , a oni citirali Kisa i glumili avangardu

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Kada su igrali trening meceve, kada jos Korona nije dosla do Rusije, pa sada imaju najveci broj zarazenih dnevno u svetu posle USA>
                      Igralo se ili ne ni ja ni ti ne mozemo da uticemo na donosenje odluke, forsiranje igranja vrse samo oni kojima je lova na prvom mestu, TV kuce, Sponzori i Kladionice, ako imas bilo kakve veze sa malo pre spomenutim jasno nam je i zbog cega se zalazes za nastavak.

                      Ja sam za nastavak takmicenja ako mogu i licno da prisustvujem tom dogadjaju, ako ne mogu onda me zanima kao i Pakistanska liga u badmintonu. Isto mogu na TV da odgledam ali me ne zanima.
                      Svi oni su uglavnom ulozili novac da bi se kosarka igrala na ovom nivou, a ti kupis kartu za 200e godisnje i onda prosipas filizofiju da se par utakmica do kraja prvenstva ne igra, zato sto ti ne mozes da prisustvujes.

                      Znaci tebe nista ne zanima od NBA, NFL, premijer lige zato sto ne mozes live da gledas.

                      ABA liga ima par utakmica do kraja i ti bi sad ponistio sezonu. Zamisljam da je Zvezda prva i da je osma u El kakav bi bio tvoj stav.

                      Ja svoj stav sam proizvodim i pre svega je sportski. U kosarci sam od 7-8g do dana danas. Pratim je i volim. Nikad ne pisem ostrasceno. To je licemerno, zato sto neko spinovanje na ovom forumu ima uticaj kao kosava na budzet Amerike.
                      Last edited by LosmiSK; 06-05-20, 15:26.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nema par utakmica u ABA nego još jedno kolo regularnog dela i plejof, to je cirka 18 utakmica.
                        NBA, Premier liga i NFL se igra za navijače koji mogu da prisustvuju utakmicama uživo, i veliki se novac generiše na taj način, a sad toga neće biti. S druge strane imaš s pravom nezadovoljne ljude koji su platili skupe sezonske karte koje ne mogu da iskoriste. Tako je najmanje loše rešenje da se sezona poništi. Jbg, kladi se na pljuvanje u dalj.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Par utakmica za svaki tim. U principu maksimum tri meca.
                          To je za njih samo deo prihoda, TV prava su ogromna. Svakom pravom navijacu ce biti drago da se sezona zavrsi. Licemerno je pricati o zdravlju i gledaocima a da je nebitno ko je sampion, a onda se zalagati da sampiona nema. I onako kajmkak od ulaznica su vec skoro pokupili, koji ce pravi navijac traziti pare nazad?

                          Kako se ljudi kao Sarac i Dekkard ne bune sto je ugrozeno zdravlje ljudi koji rade u fabrikama ali se brinu za igrace koji su u vecem soucaju milioneri.

                          Uskoro ce 24ti pa cemo videti.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kako god neće biti proglašen pobednik pre završetka sezone, barem je to sigurno, iako su navijači Partizana i poneki kladioničar po profesiji tvrdili drugačije. A hvala Bogu nismo zaboravili na te promašaje, kao ni na sve druge.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Par utakmica za svaki tim. U principu maksimum tri meca.
                              To je za njih samo deo prihoda, TV prava su ogromna. Svakom pravom navijacu ce biti drago da se sezona zavrsi. Licemerno je pricati o zdravlju i gledaocima a da je nebitno ko je sampion, a onda se zalagati da sampiona nema. I onako kajmkak od ulaznica su vec skoro pokupili, koji ce pravi navijac traziti pare nazad?

                              Kako se ljudi kao Sarac i Dekkard ne bune sto je ugrozeno zdravlje ljudi koji rade u fabrikama ali se brinu za igrace koji su u vecem soucaju milioneri.

                              Uskoro ce 24ti pa cemo videti.

                              Svako preduzece je u ovim uslovima u obavezi da zastiti svog zaposlenog odgovarajucim sredstvima za zastitu kao i dezinfekcijom radnih prostorija.
                              Videli smo u ponedeljak sprdacinu od treninga komsija u Hajd Parku gde igraci nose maske, ej nose maske, pa jel ce i u maskama da igraju i utakmice i u rukavicama.

                              Sa 1 julom, svakom igracu kojem je istekao ugovor prestaje bilo kakva obaveze prema tom klubu, pojedinacni ugovor svakog igraca je jace od svakog kolektivnog ugovora koje je El provukla da su dogovorili sa ELPA. To moze Djordi da obrise svoju pozadinu.

                              Ja se zalazem za prekid, i da se dodeli KKP titula, jel si zadovaljan sada.

                              Ja svakako ne mogu uzivo da gledam NBA i NFL , ali aba i EL mogu, pa prema tome jesam samoziv i sa tim mogu da zivim i dalje.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Svako preduzece je u ovim uslovima u obavezi da zastiti svog zaposlenog odgovarajucim sredstvima za zastitu kao i dezinfekcijom radnih prostorija.
                                Videli smo u ponedeljak sprdacinu od treninga komsija u Hajd Parku gde igraci nose maske, ej nose maske, pa jel ce i u maskama da igraju i utakmice i u rukavicama.

                                Sa 1 julom, svakom igracu kojem je istekao ugovor prestaje bilo kakva obaveze prema tom klubu, pojedinacni ugovor svakog igraca je jace od svakog kolektivnog ugovora koje je El provukla da su dogovorili sa ELPA. To moze Djordi da obrise svoju pozadinu.

                                Ja se zalazem za prekid, i da se dodeli KKP titula, jel si zadovaljan sada.

                                Ja svakako ne mogu uzivo da gledam NBA i NFL , ali aba i EL mogu, pa prema tome jesam samoziv i sa tim mogu da zivim i dalje.
                                Bori se za Partizan više od samih Partizana. Mmajstor da bude ponosan na njega.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X