Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji. Cirkus od kluba.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Izlistajte malo tvitere Barse i Reala npr i videćete da je situacija ista. A i vi našli da verujete blicu koji već dugo radi protiv Zvezde
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Cudno da niko nije okacio, vrti se po forumima

        Comment


        • Originally posted by Маркусс View Post
          Izlistajte malo tvitere Barse i Reala npr i videćete da je situacija ista. A i vi našli da verujete blicu koji već dugo radi protiv Zvezde
          Zabole mene za Barsu i Real, za bilo koji drugi klub. Da je podela bila na igrače koji su na unutrašnjim pozicijama (4, 5) i spoljnjim pozicijama (1, 2, 3) pa da razumem, ali stranci i domaći...meni se to ne sviđa.
          Što se tiče Blica ne verujem mu, verujem slikama jer ipak mislim da ih nisu "fotošopirali".
          Voleo bih da se neko iz kluba javi i objasni zašto i kako, to bi bio način kako navijači i simpatizeri ne bi razvijali teorije.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Zufer Avdija pred današnji meč Zvezda-Makabi: "Kada je reč o ovakvim utakmicama, ne postoji odnos otac-sin. Moje srce će 95 odsto biti uz Zvezdu, a onih pet odsto pripadaće Deniju i Makabiju"



            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Zufer Avdija pred današnji meč Zvezda-Makabi: "Kada je reč o ovakvim utakmicama, ne postoji odnos otac-sin. Moje srce će 95 odsto biti uz Zvezdu, a onih pet odsto pripadaće Deniju i Makabiju"



              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
              Kralj, šta više reći.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • A sta je problem u tome i kad bi bilo tacno da na jednom kosu sutiraju stranci a na drugom domaci?

                Comment


                • Nema problema već su Srbi maheri teorija zavera.

                  Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Apsolutna slučajnost, u Zvezdi takvih podjela nikada nije bilo a ovo pouzdano znam od igrača iste. Imate i ranijih snimaka ove sezone gdje se jasno vidi.
                    Bas epska glupost Tegeltije, ne znam sto mu to treba kao ni Blicu.

                    Comment


                    • Tegeltija kreće ozbiljno da me smara i ne volim što je urednik emisije na YT kanalu crno-belih. Voleo sam njegovo nekadašnje novinarstvo, imao je pregršt ekskluzivnih informacija ali je sada poput ludog Žexa prolupo (Doduše u manjoj meri).
                      Milion puta je znao ulaziti u konflikt sa Duletom, pametov'o ko da je popio svu pamet ovoga sveta, sada isto to radi i sa Grobarima. Svako ko ne misli identično njemu dobija po "nosu".


                      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Morate prvo znati da novinari i fotoreporteri kada snimaju trening to rade pre pocetka treninga i za to imaju 15 minuta ukupno.
                        U tih 15 minuta sem istezanja je i neobavezno sutiranje na kos, znaci nikakve takticke varijante ili kao sto vi kazete odvajanje stranaca na jednu ili drugu stranu.
                        Posto dolazi od strane Blica i znamo ko tamo pise, jel treba sada neko da izvlaci petorke KKP kada su na terenu bili samo stranci pa da to okacimo na njihovim mrezama sta se desava u KKP kada na zvanicnoj utakmici samo su stranci na parketu. To se i nama desavalo i sada protiv Fenera pa me cudi kako niste to apostrofirali.

                        Pre zvanicnog treninga kada je slikanje i davanje intervjua igraci samostalno sutiraju na kos, pogodi se da su stranci sa Stimcem bili na jednoj strani ali ajde neka se pravi da se vrsi segregacija i zvanicna u klubu i na to se upecaju oni isti koji sve vide drugim ocima.

                        Ali onda se ubaci i tako je na svakom treningu iz pera eminetnog lista Blic, cekamo Hot Sport , Buta i Max sport i ostale burekdzije isto krenu sa pisanjem, uostalom oni i uzimaju informacije odavde i sa drugih foruma i tako plasiranju vest ali ja vam tu stvarno ne mogu pomoci.

                        I sigurno ce klub da izda saopstenje su stranci bili na jednoj strani terena, NEVEROVATNO.

                        Veceras kada izadju samo stranci na parket vi svi kolektivno u znak protesta izadjite iz hale i sacekajte ove nase domace da porode neki kos sve zarad ljubavi prema nasem narodu.

                        Comment


                        • Hahaha kakvi bocni udari , kakva mrznja sa svih strana. Nikad jaca. Zele da nas vrate ponovo na dno po svaku cenu pa da citiraju Kisa dok kradu i otimaju .... verujem da ce se igraci jos dodatno ujediniti i pokazati ko je gazda na Jadranu

                          Comment


                          • Bravooo Šarac [emoji122] još jedan dokaz koliko smo dokoni i koliko se mešamo u posla gde nam apsolutno nije mesto. Ko je Srbinu ugodio taj se nije rodio, to je fakat. Smeta nam sve i svašta. Kad Partizan i CZ skupe gro domaćih igrača onda se kuka zbog nedostatka kvalitetnih stranaca. Sada, kada internacionalci čine većinsku količinu opet ne valja. I tako u začarani krug...

                            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Trebalo bi obratiti paznju i da li su mozda na jednoj strani celavi a na drugoj kosmati.....pravda za celavce.

                              Comment


                              • Meni to deluje ružno i da, gledam kao nešto loče.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X