Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi mogao paskval, jel znas ti koliki je racun za telefon kada zoves spaniju?

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Ne bi mogao paskval, jel znas ti koliki je racun za telefon kada zoves spaniju?
      Ej druze, , covek je bio prvak Evrope sa Barselonom i verovatno mu je zivotna zelja da dozivi da ga saceka polu prazan Pionir vrlih poznavalaca kosarke koji svrate posle izvanrednog derbija na Marakani gde se videlo duplo golo sa obe strane ali je zato perfomans na tribinama bio cudo o kome cela Evropa prica.

      Ali zabole nas drzava i sns je stukao pare u KK pa nije problem da mu se da jedno milionce da bi glasacko telo sa ove strane brda bilo zadovoljno jel tako?

      Kada Terzic dovede Mourinja, Ancelotija,Klopa ili tako neko ime, onda mozemo traziti i od Covica da nam dovede sam krem trenerskih imena u kosarci.

      Terza to moze jer mu cene karata u rangu ti istih klubova koji vode ovi treneri dok KK klub prodaje karte po 3 eur ali je i to sklupo nasim prefinjenim navijacima jer im treneri i igraci nisu po meri.

      Do tada uzivajte u Sakotinim bravurama uz sugestije Gavrilovica sa tablom.
      Last edited by Šarac; 02-03-20, 16:10.

      Comment


      • Zato je otisao u mocni Zenit gde pored tri EL hale ne igraju EL u gradu vec su zauzete sve tri decijim predstavama i igrace EL, vise nikad...prava destinacija.

        Ako imas najvise ambicije, prosto ne moze ti trener biti Sakota...i tu je kraj cele price...Za 10g kad pitaju, koji tim je bio najskuplji,onaj tim sa Sakotom penzionerom,dobili bi sve da mu se nisu vene prosirile, ali maler...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Zato je otisao u mocni Zenit gde pored tri EL hale ne igraju EL u gradu vec su zauzete sve tri decijim predstavama i igrace EL, vise nikad...prava destinacija.

          Ako imas najvise ambicije, prosto ne moze ti trener biti Sakota...i tu je kraj cele price...Za 10g kad pitaju, koji tim je bio najskuplji,onaj tim sa Sakotom penzionerom,dobili bi sve da mu se nisu vene prosirile, ali maler...
          Najskuplji smo ovde a u EL okvirima smo i dalje poslednji po budzetu. Zabole Pascaula sto nemaju halu kada je dobio cifru koju ne bi dobio od nas pa sve da tri godine sastavi, moja predpostavka jer zasto bi otisao iz Spanije nego zbog dobre kinte. Vodi ekipu koja je poslednja na tabeli sa tolikim budzetom.
          Kada budemo u top 8 budzeta u EL onda mozemo da pricamo da smo trebali biti i top 8 kao sto je npr Bayern u top 8 po budzetu ali samo ih sreca spasava sto nisu poslednji ubedljivo jer im dosao spasilac od treceg pomocnika da ih digne sa mesta fenjerasa.

          Comment


          • Sarac brate jel sam predsednik rekao da je budzet 8.3 milke (8.3 im majke) i za te pare nije u stanju da se nadje trener koji je najvazniji sraf svake ekipe jel stvarno mislis da bi Real igro isto i bez Pabla Lasa pa tesko sine.
            Mi dovodimo trenere koji mora slusati sta Cova kaze i bezpogovorno to slusati bez ikakve autonomnosti jos samo fali da glavni odbor SNS-a ucestvuje u tome.
            Ja vjerujem da je Radonja iz tih razloga otiso evo gledajte komsije trener ubedljivo najplaceniji u klubu njemu se niko ne mijesa u posao barem ne toliko koliko je to slucaj kod nas.

            Comment


            • Sad trenera menjati bi bilo neozbiljno ili cak i suludo. Tako nam je kako nam je. Sakota se meni u pocetku cinio kao neko ko je ipak uveo neki red u igru, ali to posle rasula sa Tomicem i Gavrilovicem izgleda nije bilo jako tesko. Sakota zna posao, daleko od toga, ali ipak nesto ne ide. Da li ga ne slusaju, da li je on uvek na visini zadatka... ne znam. Ali, to jos uvek ne stima.

              Takodje je jasno da tada Radonjic nije ni mogao biti u planu, jer je bio u Bayernu. A ni sada ne znam, da li bi on tada bio pravo resenje ako se juri rezultat u ovoj sezoni. Cak da se i danas trazi trener nisam siguran da li bi njegov angazman u ovom trenutku bio obostrano dobra stvar. A tu ne racunam sve sta se izmedju njega i Covica desavalo. Ja bih voleo da se Radonjic vrati na 3 godine minimalno, ali ne znam da li nastavak ikad moze biti tako dobar kao onomad premijera.

              U datom trenutku kad je Tomic otisao je valjda u jebenoj Evropi bio jos koji trener koji je bio nezaposlen, a koji je bio perspektivniji od Sakote. Majstor je spomenuo Ivanovica, bilo ih je sigurno jos par. Ove koje je Sarac naveo smo imali u viziru, ali to ne znaci da su bili jedini slobodni. Posao ljudi u klubu je da trazi resenja u takvoj situaciji. Cinjenica da je i Covic verovatno imao svoje uslove (cena, a mozda i drzavljanstvo), sto je legitimno. Ali, zbog debakla sa Tomicem (kojeg ja ne bih tek tako pustio iz ugovora ili bih trazio da nam sledeci njegov klub plati odstetu) smo tu gde smo, a za to deo odgovornosti snosi svakako i Covic koji ga je doveo.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Najskuplji smo ovde a u EL okvirima smo i dalje poslednji po budzetu. Zabole Pascaula sto nemaju halu kada je dobio cifru koju ne bi dobio od nas pa sve da tri godine sastavi, moja predpostavka jer zasto bi otisao iz Spanije nego zbog dobre kinte. Vodi ekipu koja je poslednja na tabeli sa tolikim budzetom.
                Kada budemo u top 8 budzeta u EL onda mozemo da pricamo da smo trebali biti i top 8 kao sto je npr Bayern u top 8 po budzetu ali samo ih sreca spasava sto nisu poslednji ubedljivo jer im dosao spasilac od treceg pomocnika da ih digne sa mesta fenjerasa.
                Da 10 stranaca placenih je bas jeftino+ reprezentivci itd...pa mesecnu platu u Asvelu nema niko kao Stimac...nadji mi tog igraca u Asvelu i ja cu ti se nasmejati npr...a t eto reci kolika je Stimcu plata, po tebi tj covicu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ej druze, , covek je bio prvak Evrope sa Barselonom i verovatno mu je zivotna zelja da dozivi da ga saceka polu prazan Pionir vrlih poznavalaca kosarke koji svrate posle izvanrednog derbija na Marakani gde se videlo duplo golo sa obe strane ali je zato perfomans na tribinama bio cudo o kome cela Evropa prica.

                  Ali zabole nas drzava i sns je stukao pare u KK pa nije problem da mu se da jedno milionce da bi glasacko telo sa ove strane brda bilo zadovoljno jel tako?

                  Kada Terzic dovede Mourinja, Ancelotija,Klopa ili tako neko ime, onda mozemo traziti i od Covica da nam dovede sam krem trenerskih imena u kosarci.

                  Terza to moze jer mu cene karata u rangu ti istih klubova koji vode ovi treneri dok KK klub prodaje karte po 3 eur ali je i to sklupo nasim prefinjenim navijacima jer im treneri i igraci nisu po meri.

                  Do tada uzivajte u Sakotinim bravurama uz sugestije Gavrilovica sa tablom.
                  Ne znam kako bih ovo nazvao a da te ne uvredim. Mislim da si promašio fudbal, basketaru, gol, koš, tablu i dvoranu. Saša Obradović je takođe kratko figurirao kao jedan od kandidata, bar po forumima... a i kod Nebojše jer je on sam jednom prilikom rekao da je Saša pod ugovorom i da ima i džentlmenski sporazum sa ljudima iz kluba a i da ne misli da se vraća u Srbij trenutno..
                  Osim toga ti navijači ne primaju platu u eurima i ne žive od ljubavi prema klubu.
                  Takođe, Terza je lopovčina na kub i spiskao je milione a ne vidi se gde.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by ajkisloba View Post
                    Sarac brate jel sam predsednik rekao da je budzet 8.3 milke (8.3 im majke) i za te pare nije u stanju da se nadje trener koji je najvazniji sraf svake ekipe jel stvarno mislis da bi Real igro isto i bez Pabla Lasa pa tesko sine.
                    Mi dovodimo trenere koji mora slusati sta Cova kaze i bezpogovorno to slusati bez ikakve autonomnosti jos samo fali da glavni odbor SNS-a ucestvuje u tome.
                    Ja vjerujem da je Radonja iz tih razloga otiso evo gledajte komsije trener ubedljivo najplaceniji u klubu njemu se niko ne mijesa u posao barem ne toliko koliko je to slucaj kod nas.

                    Kao sto smo pobedili Nato, kao sto smo.... koliko jos lazi koji ovaj narod guta svaki dan tako nam je i budzet 8.3 miliona, ne mogu vise da se ponavljam, napisao sam 1000 puta koliko dobijamo od sponzora, koliko od sezonskih, ali ajde vi verujte LOSMISK da je budzet Bayernu od 25 miliona da 3 ide za plate, a 22 za cistacice, a nama imaginarnih 8.3 miliona ide na ciste plate za igrace.

                    Ja mogu da pisem ako hocete argumentovano da raspravljamo ali ne zelim vise da se meni obracate kao da sam ja donosio odluke o dovodjenju pojedinih igraca , trenera itd.


                    Cska ima 40 miliona, Barsa 41 milion , Real 30 miliona , e sada mi recite samo jedan moze biti prvi, sta ova druga dva da urade sto su sjebali toliko para i nisu prvi, Kome oni polazu racune, ali zato ovde je skandal ako sa tim xy budzetom ne osvojimo sve u konkurenciji klubova koji svi imaju vise para ( mislim na EL). Sto se tice ABA lige tu smo pata karte sa KKP mada mislim da oni imaju veci dostupnost za parama u odnosu na nas, a da mi ostvarujemo mnogo vece prihode kroz EL.

                    Ja se nadam da vec od sledece godine cemo sa nekim novim rukovodstvom napustiti ovaj koncept dovodjenja za nase uslove skupih stranaca i dati sansu nasoj deci i da zadovoljimo ukuse nasih navijaca sa razvijanjem 12 igraca samo iz Srbije.

                    Trenutno vrednost tih igraca koji igraju u Srbiji ( bez povratnika iz El klubova jer svakako u nekonkurentan tim u El okvirima nece doci) svi na gomiliu nije veci od 1 milion pa cemo kukati sto smo se stisli,i gde su ove ciglice od prosle sezone.

                    Da krenemo sa licitacijom domacih dostupnih igraca u Srbiji El kvaliteta sa sve cenom:

                    nista stranci samo domaci pa da vidimo koliko ce nam taj koncept biti uspesan, naravno 1 milion za trenera se podrazumeva



                    Daj da se dogovorim i sa tobom posto nisi bas redovan ovde.

                    Jel se Covic mesao u Radonjin posao ili ne.

                    AKo jeste onda je Covic zasluzan jel tako jer se Radonja nije pitao.

                    Ako se samo Radonja pitao, a ti tvrdis da je Radonja takav covek, sta mu bi da izabere najgoru ekipu u EL, jer je svojim izborom tog rostera i dobio nogobulj na svoj izabrani sastav.

                    Ako je Trinki samostalan, ko mu doveo Parahouskog, Bella, Peinersa, onog Browna od prosle godine, jel on ovo doveo i skartirao ili mu uprava dovela.

                    I da li je Thomas najplaceniji igrac ABA lige, da li je on najskuplji trener u ikada na nasim prostorima ili cete da verujete ono sto pr KKP i SOS tv prica da su i dalje puka sirotinja i da Thomas odbije Makabi i Zalgiris da bi imao cast da igra kod Trinikija. MVP Izraelske lige ne ide u Makabi nego dolazi u KKP isto na lepe oci.

                    Kada ostane bez titule morace SNS mnogo da zatvara rupa koje je taj isti Trinki otvorio, to ce saznati ako puknu, ako uzmu, pa dok je SNS na vlasti mozda kada odu, kao i u nasem slucaju kada su otisli Vesic, Zezelj i ekipa kada je isplivalo koliko su nas kostali projekti Evropske Zvezde.

                    Koga jebe sta ce biti za par godina, vazno je danas, a tu je i Covic popustio pod populizmom i napustio je koncept stvaranja igraca i forsiranja domacih,sve zbog zahteva EL i kvaliteta koji se tamo trazi a koji mi od domacih ne mozemo naci trenutno ovde.

                    Ako izgubimo ovu sezonu moracemo na taj projekat da se vratimo i gledamo kako se kosarka vratila tamo gde pripada posle 8 godina. Ovaj topic se gasi a LosmiSk mora da promeni nick, forum i da se ubaci na Gtr forume i da tamo trazi sagovornike.
                    Last edited by Šarac; 02-03-20, 17:26.

                    Comment


                    • Jovic, Dzenkins,Rebic

                      Beron,Dobric, , Lazic

                      Dangubic, Davidovac

                      Stranac,Simanic

                      Kuzmic,, Gist, Apic

                      Na to se mogu dodati nasi mladi igraci,mozda Avrmovic ili jos jedan stranac na 1/2...i da nas Bog vidi...Sve to pod komandom Obradovica ili Bog ako da srece Radonjica....

                      Sad smo imali sve same indijance ili prematore likove...Meni se svidja samo Beron od novijih, ovo ostalo je nedaj Boze...Gist je ok, ali mator...al eto verovatno bi sa Jovicem proigrao vise

                      Potpisujem borbu za F8 do kraja sezone ili pak vise verovatno finale EC

                      Nas Guru Coki je davno rekao da zeli 12 domacih, mada ga mozda nisu razumeli, pa je rekao 12 stranaca..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Filipovski? Koliko je trenera u EL i EC dobilo otkaze od kako nas je Tomic napustio i niko se ne seti tog Flipovskog da uzme . O Fibi ligi tek nemam pojma , cak ni tamo ne nadje posao.

                        O cemu se radi tu onda.

                        Ekstra argument, o cemu se tu radi. Mozda o tome da je covek na plati on Monaka (kao Radonjic od Bajerna) pa mu se i ne zuri da bas mora da nadje posao u FIBA LS ili u nekom uslovno receno manjem klubu, ali mozda bi zov EL (vec je bio trener u tom takmicenju ranije) bio dovoljan da se opet nadje uz aut liniju.

                        O cemu se radi da iskusnog vuka Sakotu niko ne uze iako je bio slobodan (da ne kazemo u penziji) jos osvajac FIBA CL skoro kao trener nego ga se tek Covic setio dok je gledao klipove "gde smo bili 2011 i pre" pa video Sakotu na klupi KKCZ pre 12-13 godina.

                        Originally posted by Šarac View Post
                        Pa koji svi???

                        Vi sem tog Filipovskog nijedno drugo ime ne znate da navedete.

                        Golemac
                        Plaza
                        Pasqual
                        Barcokas
                        Dzikic
                        Sito Alonso
                        Jovanovic
                        ALIMPIJEVIC
                        Zdovc

                        evo ovo su imena koja su se spominjana, molim da upisite jos neka imena.

                        Ako neko misli da sam odusevljen Sakotom , daleko od toga, ono kao sto sam bio odusevljen i Filipom u timu.
                        Mozda se on cesto pominje bas zbog oskudice dobrih i slobodnih domacih trenera, a sa druge strane problematike koji strani treneri imaju kao sto je:
                        - vec pominjani slobodni sa reputacijom kao Paskval, Barcokas itd. koji su van platnog domasaja kao sto kaze predsednik kluba
                        - neki mladji ili u usponu koji bi bili zanimljivi ali nemaju ni jednu osvojenu titulu u domacoj ligi, za par Spanskih trenera koji su pominjani to najvise stoji posto je tesko osvojiti titulu u Spaniji ako nisi trener Spanskih Evroligasa (ovo oko titula spominjem posto je to uslov KSS-a da strani trener preuzme neki nas klub)

                        Filipovski ima domace titule, radio u vise zemalja, vodio timove i u EL i u EK, u najboljim godinama sto je po meni dosta bitno. Da ne govorimo da je on "stranac" koji prica nas jezik i sa prostora je bivse drzave.
                        Last edited by Borca; 02-03-20, 20:21.

                        Comment


                        • Ja cu opet isto (ko o cemu baba o ustipcima).

                          Tomic je otisao u trecoj nedelji oktobra, Gavra bio negde do 23. novembra kada je potpisao Sakota. Ivanovic je raskinuo ugovor (ili dobio otkaz) sa Besiktasom 20. decembra i odmah posle par dana je potpisao za Baskoniju.... sto znaci da su pregovori isli znatno pre toga. Tako da, zakljucak... Ivanovic je bio dostupan, a s obzirom da je njegova cena znatno ispod Paskvalove, jedini razlog koji mozemo da izvucemo jeste da nismo bili zainteresovani.

                          Znaci dobrih dostupnih trenera je bilo, mi smo govna.

                          Comment


                          • Mutual “divorce” for Dusko Ivanovic and Besiktas Sompo Sigorta, according to Eurohoops sources. The 62-year-old Montenegrin head coach is resigning after discussing his future with the Turkish club and the management’s request for separation.

                            The official announcement is expected within the coming hours. Saturday’s Super Ligi loss to Pinar Karsiyaka will be his last game as head coach of the black-and-white outlet.


                            Next stop may be KIROLBET Baskonia that recently parted ways with Velimir Perasovic and handed the interim head coach responsibilities to Ivanovic’s former assistant Josep Maria Berrocal.

                            Aside his potential third tenure with the team based in Vitoria-Gasteiz, the experienced boss has coached Khimki Moscow Region, Panathinaikos and Barcelona in Europe’s premier club competition.

                            He took over Besiktas before the 2018-19 season. Since clinched 2019 Basketball Champions League and BSL playoffs berths, this season guided his side to 3-6 in BCL and 5-8 in the Turkish league.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Jovic, Dzenkins,Rebic

                              Beron,Dobric, , Lazic

                              Dangubic, Davidovac

                              Stranac,Simanic

                              Kuzmic,, Gist, Apic

                              Na to se mogu dodati nasi mladi igraci,mozda Avrmovic ili jos jedan stranac na 1/2...i da nas Bog vidi...Sve to pod komandom Obradovica ili Bog ako da srece Radonjica....

                              Sad smo imali sve same indijance ili prematore likove...Meni se svidja samo Beron od novijih, ovo ostalo je nedaj Boze...Gist je ok, ali mator...al eto verovatno bi sa Jovicem proigrao vise

                              Potpisujem borbu za F8 do kraja sezone ili pak vise verovatno finale EC

                              Nas Guru Coki je davno rekao da zeli 12 domacih, mada ga mozda nisu razumeli, pa je rekao 12 stranaca..

                              Jovic dobio cifru od Himkija 850k eur godisnje, znaci nedostupan nam bio jer je odbio 1 mil za dve godine, pa onda i povecanu ponudu,Rasko nas ucenjivao sa navodnom ponudom od HOuston Rockets.

                              Dzenka nije play, Rebic ima 24 godina i zabole ga da se vrati u tim da bude treci play

                              Dangubic nije hteo kod nas jer je imao obecanje od Radonje da ce sigurno igrati i ovu godinu El kod svog gurua, oh wait. zavrsava u fenjerasu Spanije

                              Borisa?????????????? zali boze love koje decko uzima za ovo sto on pruza ako pruza i bilo sta . Ove sezone Himki i sta i gde je pre i posle toga odigrao.

                              Kuzmic??? Kuzmic od pre tri godine ili ovaj od ove sezone??

                              Apic ugovor od 1.8 miliona u Kubanu i da se vrati da ima mesto treceg centra sa 5 min po utakmici.

                              Ajde ponovo domaci zadatak i vrati se u realnost.

                              Ova ekipa u ovoj formi ne bi imali vise od 5 pobeda u EL.

                              Dobric na dva koji ima sut samo za tri tako sto coskari , plus dodaj na tom istom mestu Lazica, stanu u cosak i cekaju loptu. Kada spuste loptu na parket umre jedna Panda.
                              Last edited by Šarac; 02-03-20, 18:06.

                              Comment


                              • Meni je najjace kad krene sa ciframa koliko neki igrac ima, i onda kad dodje u Zvezdu PAO je platio pola, ovi pola, prihvatio smanjenje itd....Nije nuzno da bi Rebic npr bio treci plej, mozda i drugi...drugo, nije isto Kuzmic sa Dejom i Kuzmic sa Sakotom...isto tako i za vecinu ostalih igraca. Dejo u Bayernu nij mogao bas da bira igrace, mozes domace ali strance je malo teze.
                                Ovaj tim bi na proste cinoice rastavio ovaj danasnji putujuci cirkus...nije stvar u imenima vec u timu, posebno ako bi odsao neki Miler na cetiri...

                                Sad, sve to oko cifri, pitanje je da li to sto pricas je istina? Jel ima bar kurir da potvrdi te tvoje cifre?

                                Igrom slucaja znam sta Rile i Apic misle itd....on je trenutno u Burgosu, lose ali los je bio i Jaramaz???

                                Simanic ima tek 21 godinu i videcemo sa njim, ali svakako mora da ima ulogu, eto i Kuridze tu npr...i on je Srbin...

                                Tu je mozda i Avramovic, ima igraca i igra tim a ne pojedinac, vidi pod ex Zvezdom i danas Zalgirisom, cije strance mi nikad uzeli ne bi u zivotu....

                                Ovaj i slabiji tim je bio nadomak F8 i jednom u TOP8...tako da tvoje price o pet pobeda su smesne...


                                Mogu sad ja napisati da L Braun ima platu 750k i ko ce da dokaze da nema, daj jedan dokaz da to nije tacno?? Nije isto Dangubc kao stranac i Dangubic kao stranac, to moras da razumes...znam da pratis Zvezdu od Covica, ali i za to vreme mora da se zna ta razlika...

                                Miler,Kinzi i Zirbes kao stranci su nam doneli F8....nama treba tim,indivnidualno mi nikad necemo biti jaki za EL...to je kljuc svega...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X