Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Odakle njega izvuce iz naftalina, covek ne moze da smisli Srbiju i Beograd/Zeleznik.
    Slobodan je igrač pa sam zato pitao.

    Pokvarenjak.

    Šteta što je takav, odigrao je one sezone fantastično za FMP.

    Comment


    • Koja je fora sa tim pasosima....ako su hteli da stave limit na strance trebalo je da se stavi akcenat na kosarkasko drzavljanstvo a ne na zvanicno.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Panter dobio srpski pasos
        I Mozli ...Kad već naš jebani kss ne razume šta se dešava .Imaćemo 4 nova "Srbina" ...Čarli , Panter , Pejdž , Mozli

        Koja je fora sa tim pasosima....ako su hteli da stave limit na strance trebalo je da se stavi akcenat na kosarkasko drzavljanstvo a ne na zvanicno.
        To inače važi ...Gordić je "stranac" i ne može niko da dobije naš pasoš ko je igrao za neku reprezentaciju
        Last edited by Samo Zvezda; 11-02-20, 16:02.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          I Mozli ...Kad već naš jebani kss ne razume šta se dešava .Imaćemo 4 nova "Srbina" ...Čarli , Panter , Pejdž , Mozli



          To inače važi ...Gordić je "stranac" i ne može niko da dobije naš pasoš ko je igrao za neku reprezentaciju
          Mozda Gordic i moze da dobije pasos (ili ga vec ima) ali ce biti stranac svakako, kao npr. sto je i Milko Bjelica (rodjen u Srbiji i ima pasos) koji je igrao za Crnu Goru (Gordic za Bosnu).

          Takozvano "kosarkasko drzavljanstvo" koje je uvedeno ima vec neko vreme, cini mi se da je na sezonu ili dve bilo suspendovano (te je svako sa nasim pasosem bio domaci bez obzira sto je igrao za neku stranu reprezentaciju), a sad je ponovo na snazi (moguce od prosle sezone).
          Last edited by Borca; 11-02-20, 16:23.

          Comment


          • Koja smo mi zemlja...to je neverovatno.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              I dok se mi oslobadjamo domacih igraca nas komsija dovodi cistokrvne domace srbe.

              https://www.srbijadanas.com/sport/ko...ije-2020-02-10
              Ko o cemu, kurva o postenju

              Comment


              • Mozda Gordic i moze da dobije pasos (ili ga vec ima) ali ce biti stranac svakako

                Da i to i jeste najveći apsurd ovakve odluke ...iako imaš naš pasoš a igrao si za neku drugu reprezentaciju , kss te tretira kao stranca

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Ko o cemu, kurva o postenju
                  Kad smo kod postenja - isplati li ti Losmiju ono sto mu dugujes?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Ko o cemu, kurva o postenju
                    Nemoj misliti da podrzavam ovo deljenje pasose bez obzira na klub, da ima morala i kod jednog i drugog kluba ne bi se bavili ovim, ali odgovor KKCZ je zbog Pejdza prosle sezone, pa na Mozlija. U stilu ako ovi mogu da koriste sto ne bi i mi, pa ono #nismoisti tesko moze za jedne i druge da se kaze, vec da su ista govna.

                    Ovo je prvi slucaj da je KKCZ podneo zahtev za nekog svog igraca jer Djenka, Nelson i Enis su to podneli dok su bili igraci drugog kluba.

                    A bilo je pisanja i ubedjivanja eminetnih forumasa na drugim mestima da nikada nas klub to nece uraditi, pa evo ipak su uradili.

                    Jebo ih kup i KLS ogranici pocetkom godine na 4 stranca a ne da se pravi cirkus od drzave i da nikavi dodatni pasosi ne mogu to promeniti, ali opet imamo novog igraca u Turskoj reprezentaciji po imenu K(L)arkin, pa je ovo vec na nizem nivou svakako. Barem nece igrati za reprezentaciju , tamo ce igrati nasa deca Raduljica i Novica.
                    Last edited by Šarac; 11-02-20, 16:47.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Nemoj misliti da podrzavam ovo deljenje pasose bez obzira na klub, da ima morala i kod jednog i drugog kluba ne bi se bavili ovim, ali odgovor KKCZ je zbog Pejdza prosle sezone, pa na Mozlija. U stilu ako ovi mogu da koriste sto ne bi i mi, pa ono #nismoisti tesko moze za jedne i druge da se kaze, vec da su ista govna.

                      Ovo je prvi slucaj da je KKCZ podneo zahtev za nekog svog igraca jer Djenka, Nelson i Enis su to podneli dok su bili igraci drugog kluba.

                      A bilo je pisanja i ubedjivanja eminetnih forumasa na drugim mestima da nikada nas klub to nece uraditi, pa evo ipak su uradili.

                      Jebo ih kup i KLS ogranici pocetkom godine na 4 stranca a ne da se pravi cirkus od drzave.
                      Taj broj mora da se uskaladi sa drugim takmičenjima koje klubovi igraju .Ovako imaš igrače koje plaćaš cele sezone ( valjda 10 plata) a neki ne mogu da igraju ni KRK a ni KLS , što ih ne sprečava da uzmu svoju platu .

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Barem nece igrati za reprezentaciju
                        Uskoro će i to doći na red prijatelju, možda i brže nego što mi mislimo.

                        Comment


                        • Apsurd smo od zemlje definitivno, sa jedne strane imamo KSS i "kosarkasko drzavljanstvo" po kome su Srbi sa nasim pasosem koji su igrali za druge reprezentacije stranci, a sa druge strane domace klubove koji preko veze sredjuju pasose pravim strancima (najlakse Amerikancima posto istih ima koliko hoces koji nisu niti ce igrati za reprezentaciju Amerike) ne bi li uspeli da se ne oslabe mnogo za Kup i KLS u odnosu na svoje timove iz ABA i Evropskih takmicenja.

                          Comment


                          • Ne znam ni sta ogranicavaju broj stranaca kad svakom Amerikancu koji je pipnuo kosarkasku loptu daju srpski pasos,budem li video Amerikanca u reprezentaciji Srbije prestajem sa gledanjem kosarkaskih "reprezentativnih" takmicenja. Kao sto me ne interesuju Srbi koji igraju vaterpolo za Gruziju i Gruzijci koji rvaju za Srbiju tako me ne interesuju ni Amerikanci u dresu Srbije.

                            Comment


                            • Mislim da je u redu da 6 stranaca igra krk i kls.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Meni je u redu da Gordic nastupa kao stranac (jer ne moze da igra za Srbiju) ali mi nije u redu da amerikanci nastupaju kao domaci (jer iako dobijaju pravo da igraju za Srbiju, to se nece desiti).
                                Treba uraditi malo fine tuning, razumljivo je sta bi trebalo da bude svrha, ali je izvedba losa pa se dobije nesto sasvim drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X