Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Juce ako je bilo 13k ljudi ja cu da urgiram da Dekki-a odbanuju sa Voxa...

    Nego, sto se mene tice, szona je zavrsena...cekam PO...to ce biti za sladokusce da ocesemo Buducnost i partizane na strani...

    Penzioner mi ne uliva poverenje, ima osecaj za izmene...da vodi mec, ali neki plan pobede i nema..ono sto je dobro, a moze biti i lose...imacemo fizicki snagu u PO nad protivnicima,ali ne i brzinu...skok ce odlucivati...

    Nego Sareni sta mislis u 1/2 protiv Buducnosti a ovi nastave da setaju...hoce ici Zvezda dole?
    Jesi li bio sinoc u Areni, ako nisi sta ima da ti pricam koliko je ljudi bilo, znam da je protiv Olimpijakosa bilo ubedljivo najmanje ove sezone sto smo igrali u Areni, sinoc je bas onako kako je napisano, u glavu tacno.

    Dole se nece igrati pod ovim uslovima u PG , pogotovo sto cujem da ce Milo da povuce policiju sa ulica pa idealan scenario da dodje do sukoba.

    Ali ako nasa Bia kaze da moze da se igra i da preporuku da se ide, mi cemo ici, mada da vidimo kakav ce docek imati oni u ovde u Bgdu kada budu gostovali komsijama. Mada oni su u prijateljskim odnosima a i opijeni su ovim uspehom ulaska u top 8 najjaceg takmicenja posle NBA, jebo EL

    Comment


    • Dobro da BIA to govori i obicnim gradjanima svoje zemlje. Jos nema ni policije, ma idi...haos na protestima. Dobro da Coki nema nikakve veze sa BIA pa neki sekretar napise a ne ovlasceno lice..Bata Gasha...
      Last edited by Karamazov; 07-02-20, 08:51.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Jedu govna, po običaju.
        Kao meze, salatu ili kao glavno jelo?
        Koliko god da je bilo, ono sinoć što uhvatih malo 1/4 i 4/4 atmosfera je bila dobra.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Jesi li bio sinoc u Areni, ako nisi sta ima da ti pricam koliko je ljudi bilo, znam da je protiv Olimpijakosa bilo ubedljivo najmanje ove sezone sto smo igrali u Areni, sinoc je bas onako kako je napisano, u glavu tacno.

          Dole se nece igrati pod ovim uslovima u PG , pogotovo sto cujem da ce Milo da povuce policiju sa ulica pa idealan scenario da dodje do sukoba.

          Ali ako nasa Bia kaze da moze da se igra i da preporuku da se ide, mi cemo ici, mada da vidimo kakav ce docek imati oni u ovde u Bgdu kada budu gostovali komsijama. Mada oni su u prijateljskim odnosima a i opijeni su ovim uspehom ulaska u top 8 najjaceg takmicenja posle NBA, jebo EL
          Ne povlači policiju sa ulica, pogrešna informacija. Policija obavlja redovne dužnosti a obezbeđuje Litije oje su uredno prijavljene.
          Ako ne odemo treba nas ugasiti. Zapravo oterati UO.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Браћо јел газимо сутра Химкија?
            Добар су домаћин али умеју да проклизају, ми коначно комплетни, имам утисак да су нас мало потценили букмејкери

            Comment


            • Elem, juce max 10k, ali 4 cetvrzina top navijanje!

              I jos jedno dodatno pitanje za Sarenog, kako misle da idu za Bar ili je frka samo u Podgorici?
              Last edited by Karamazov; 07-02-20, 08:52.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post

                Elem, juce max 10k, ali 4 cetvrzina top navijanje!

                I jos jedno dodatno pitanje za Sarenog, kako misle da idu za Bar ili je frka samo u Podgorici?


                Idi avionom direktno iz Moskve za tvoju informaciju.

                Bar je srpski grad, zvezdaski, klub sa kojim imamo prijateljske odnose, Milo nije njihov navijac, niti je predsednik kluba clan DPSa, ali sta ja tebi imam da objasnjavam ti znas najbolje. Zasto dolazi futura u Beograd i zasto nece njihova ekipa imati problema u BG kada igraju protiv KKP, a sta mislis kakva bi atmosfera bila u Pioniru da sada igramo sa njima.
                Last edited by Karamazov; 07-02-20, 08:52.

                Comment


                • Cuo sam da ima neki aerodrom u Tivtu, i gle cuda postoje direktni letovi Moskva - Tivat. Eto da ti otkrijem Ameriku.

                  Ako ne bi otisli u Bar verovatno bi bili izbaceni iz lige, sto bi tebe svakako obradovalo ocigledno cim navijas da se ne ide tamo.

                  A to sto ce u hali vise od pola navijaca navijati za nas kao i svaka utakmica pre ove ne menja cinjenicu da nije isto igrati u Baru, Budvi ili Cetinju ili Podgorici.
                  Last edited by Karamazov; 07-02-20, 08:53.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Cuo sam da ima neki aerodrom u Tivtu, i gle cuda postoje direktni letovi Moskva - Tivat. Eto da ti otkrijem Ameriku.

                    Ako ne bi otisli u Bar verovatno bi bili izbaceni iz lige, sto bi tebe svakako obradovalo ocigledno cim navijas da se ne ide tamo.

                    A to sto ce u hali vise od pola navijaca navijati za nas kao i svaka utakmica pre ove ne menja cinjenicu da nije isto igrati u Baru, Budvi ili Cetinju ili Podgorici.
                    Naprotiv,navijam da se ide i u Bar, Podgoricu i sve gradove u nasu prijateljsku Crnu Goru.

                    Međutim, ono što je iznenadilo, jeste njegova poruka Zvezdinim navijačima, a sve zbog ovog poslednjeg poena.

                    - Nemojte posle da kukaju kada i mi u Baru budemo spremni. Budite sigurni da će ta utakmica u Baru zbog onog koša biti mnogo drugačija. Mi smo najkorektnija sredina, ja to poštujem, ali nama taj koš znači i mi ćemo uraditi sve da im vratimo istom merom. Ovo je sportska ljutnja, ovo nije ljutnja. Radi se o korektnosti. Ja imam pitanje - Jesmo li zaslužili to zbog naše korektnosti? Uvek smo lepo dočekivali navijače Zvezde. U Podgorici ne uđe ni jedan navijač, u Baru Zvezda igra pred domaćom publikom i mi smo se na to ponosili. Sada, neće ni jedan ući -poručio je Pavićević.

                    Izricito sam protiv mesanja politike i sporta. Naravno da nije isto, da onda ne igramo ni protiv partizana, sumnjam da nas oni vole nesto vise. Ili mislis da nas u Zadru ili Zagrbu vise vole nego u Podgorici gde bude pola grada da pozdravi srpske ciljeve?

                    Bacate mi price da ne navijam za Zvezdu, ali sam samo protiv Covica koji ubacuje razdormedju ljude svake godine i kad mu neko vrati onda kuka...i place. Sto senije prekidao mec kad su vredjali Novicu...
                    Last edited by Karamazov; 07-02-20, 08:53.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Naprotiv,navijam da se ide i u Bar, Podgoricu i sve gradove u nasu prijateljsku Crnu Goru.

                      Međutim, ono što je iznenadilo, jeste njegova poruka Zvezdinim navijačima, a sve zbog ovog poslednjeg poena.

                      - Nemojte posle da kukaju kada i mi u Baru budemo spremni. Budite sigurni da će ta utakmica u Baru zbog onog koša biti mnogo drugačija. Mi smo najkorektnija sredina, ja to poštujem, ali nama taj koš znači i mi ćemo uraditi sve da im vratimo istom merom. Ovo je sportska ljutnja, ovo nije ljutnja. Radi se o korektnosti. Ja imam pitanje - Jesmo li zaslužili to zbog naše korektnosti? Uvek smo lepo dočekivali navijače Zvezde. U Podgorici ne uđe ni jedan navijač, u Baru Zvezda igra pred domaćom publikom i mi smo se na to ponosili. Sada, neće ni jedan ući -poručio je Pavićević.

                      Izricito sam protiv mesanja politike i sporta. Naravno da nije isto, da onda ne igramo ni protiv partizana, sumnjam da nas oni vole nesto vise. Ili mislis da nas u Zadru ili Zagrbu vise vole nego u Podgorici gde bude pola grada da pozdravi srpske ciljeve?

                      Bacate mi price da ne navijam za Zvezdu, ali sam samo protiv Covica koji ubacuje razdormedju ljude svake godine i kad mu neko vrati onda kuka...i place. Sto senije prekidao mec kad su vredjali Novicu...
                      A ko je vredjao Novicu?

                      Jesi li bio protiv Covica i kada je DR bio trener?

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        A ko je vredjao Novicu?

                        Jesi li bio protiv Covica i kada je DR bio trener?
                        Ne, tad je bio cool tip. Posle je izgubio razum...To razdoblje od Alimpije do sina je katastrofalno. Srecom ulaganja drzave su znatno veca.

                        Dejo je meni legenda ne samo zbog poznavanja ogranicenosti ovog podneblja, kulture, gospodskog stava i manira, vec sto je viteski na terenu srusio Duloa...

                        Onog momenta kad mu je pakovao racune i ostala sranja sto si pisao sam ovde, od koketiranja sa drugim, do plate itd...usto i Tomic kao ide u Oly e to je crvena granica koju nisam mogao licno preci. Alimpije, sin itd su samo so na ranu.

                        Nadam se da ce ga nazvati, izvinuti mu se i ponuditi novi ugovor. Tu bi vec ispao covek.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mislim da Radonja treba da se izvini Čoviću. Pomešao je on malo uloge u jednom trenutku zato je i popio šut kartu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nije se mesao mnogo. Kratak je put od Samardzinskog, Obenona, Svemirca do Lazica, Dangube, Kaline i Jovica. On je radio svoj posao a Dejo svoj, bili su dobar spoj dok ga nije sujeta pojela.

                            Posle dokazivanja sa nesretnim Alimpijem da se moze sa svakim nesrecnikom uzimati titula itd...

                            Ruku dajem da bi bili jako blizu F4 samo da je sistem ostao, svi su rasli uz Dejana...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne, tad je bio cool tip. Posle je izgubio razum...To razdoblje od Alimpije do sina je katastrofalno. Srecom ulaganja drzave su znatno veca.

                              Dejo je meni legenda ne samo zbog poznavanja ogranicenosti ovog podneblja, kulture, gospodskog stava i manira, vec sto je viteski na terenu srusio Duloa...

                              Onog momenta kad mu je pakovao racune i ostala sranja sto si pisao sam ovde, od koketiranja sa drugim, do plate itd...usto i Tomic kao ide u Oly e to je crvena granica koju nisam mogao licno preci. Alimpije, sin itd su samo so na ranu.

                              Nadam se da ce ga nazvati, izvinuti mu se i ponuditi novi ugovor. Tu bi vec ispao covek.
                              - jel napravio racun za mobilni telefon koristeci ga za pregovore sa drugim klubom dok si jos pod ugovorom sa maticnim klubom, jeste. Imas svoj privatni telefon kuci na koji placas pretplatu mesecnu pa brate zovi do mile volje, a ne pregovaras sa drugim klubom u roamingu i jos da ti platim te troskove, How yes know.

                              - jel bio na pregovorima u Baskonija a imao je jos jednu punu godinu ugovora sa nama, potvrdio i Misko da mu je to najveca greska u zivotu sto nije uspeo da ga proda u Baskoniju jer je Misko znao da smo bez love i da je drzava zavrnula slavine,jos kaze Covicu da je na moru samo nije rekao na obali kog mora. Pa onda neprijatno suocavanje na aerodromu i silazak sa leta iz inostranstva a ne iz Podgorice.

                              - imao je dve sezone i pre toga da srusi Duloa pa nije uspeo, ako je vec toliko uspesan i kazes da smo zahvaljuci samo njemu srusili Duleta, sto mu je to uspelo tek u trecoj seozni i da li smatras da smo prilicno skupu cenu platili kada je otisao, tj odbio produzetak saradnje pa kada nam se ispostavila faktura za rusenje te dominacije bila je sa 7 cifara.

                              - Koliko vidim ti sada stajes na stranu Tomica sto je covek umislio da moze biti trener Olimpijakosa posle jedne godine vodjenja prvog tima i osvajanje aba lige i pasteta lige.

                              U godine koje budu dosle videcemo gde ce raditi Tomic a i Dejan Radonjic. Pa ne razumem, kako to da Baskonija ga nije angazovala kada je Peras dobio nogu, bio je slobodan, ili je cifra koja se dobija iz MinKena suvise velika da bi se preuzeo sada neki klub???

                              Deja je svima nama legenda a ne samo tebi , sto ne znaci da neke stvari nije radio pogresno i da nikako nije bezgresan kao sto ti hoces da ga predstavis.

                              Pokreni kampanju za njegov povratak u KKCZ vec od sledeceg leta, imaces vise sledbenika od ovih 1 od 5 miliona u bojkotu ili protiv bojkota vise ne znam ko kome pripada, mozda i uspes da stvoris kriticnu masu kao sto su zvizdaci stvorili da "oteraju" Filipa

                              Comment


                              • Od ruine kad je dosao, sa Samardzinskim 200k i ostalim otpadom koji je placao veliko Cova, rugla u svlacionici i klub u nokdaunu godinams, ne mozes za godinu dana napraviti stabilmog evroligasa. Pola navijaca nije ni pratilo kosarko, ali ja je dobro pratim od pocetka 90te godine.

                                Mi smo bili moralna ruina od kluba koji je samarao svako.

                                To za racune, pregovore i ostalo, trebalo bi da te bude sramota. Sto nije potpisao ako je on pregovarao a po tebi ocigledno i zvao Baskoniju. Jel otisao? Jel su radili bez plate, JEL REBRON SRUSIO REAL kad sam igrao -10 na Real a Dejo izbacio Jovica i krenula rafalna paljba iz svih oruzja.

                                Jbs mi sve, sportski nikad nisam bik srecniji.

                                Daj bre pricas o f8 one sezone a Coki ostavljao igrace bez plata i cutalo se do samog kraja, da nijedan igrac nije javno u toku i posle sezone nista rekao.

                                Ne pravim ja od njega idola i znam da ga mnogi vole, ali pricati lose o onakom coveku je sramno. DEJO je odbio Baskoniju...kraj price.

                                Covara, da su mu dali fkcz...i da su mu rekli da nikad vis3 ne pogleda kosarkasku loptu..ne bi trepno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X