Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Ćoki krenuo u ofanzivu! tužio Abu!

      Comment


      • Јанис Тима 2/10 за 3птс
        Швед 3/12 за 3птс

        Једноставно овакав систем узума данак, само не знам где је ту правда да један тим игра у уторак па у петак а други у среду па у петак ако су већ направили дупло коло нека буде свима исти а не овако.

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Јанис Тима 2/10 за 3птс
          Швед 3/12 за 3птс

          Једноставно овакав систем узума данак, само не знам где је ту правда да један тим игра у уторак па у петак а други у среду па у петак ако су већ направили дупло коло нека буде свима исти а не овако.
          Imas neparan broj utakmica svako kolo, kako bi ti to podelio?

          Comment


          • Plus tu treba uzeti i drugu vremensku zonu kad pričamo o ruskim klubovima.
            Jedina olakšica bi bili čarter letovi, mislim da je ove godine tu napravljen pomak u odnosu na ranije.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Imas neparan broj utakmica svako kolo, kako bi ti to podelio?
              Да у праву си, нисам обратио пажњу на то. Заборавио сам да је 18 клубова.

              Али свакако и Деки је у праву што каже да треба олакшати екипама због временске разлике, поготово одлазак екипа на гостовање против Зенита. Али џаба је нама не одговара ништа јер ми не смемо да се штедимо ни у првенству ни у ЕЛ. Чартери колико толико одузимају оно спавање на аеродромима.

              Comment


              • Što se tiče rasprave na jednom drugom mestu, koje odiše negativnošću, pošto znam da čitaju, gledalaca protiv PAO-a je bilo skoro 13k. Bio sam na utakmici, i da, izgledalo je kao da ima toliko.
                Last edited by dekkard; 06-02-20, 19:49.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Što se tiče rasprave na jednom drugom mestu, koje odiše negativnošću, pošto znam da čitaju, gledalaca protiv PAO-a je bilo skoro 13k. Bio sam na utakmici, i da, izgledalo je kao da ima toliko.
                  Ma nema sanse, pa valjda si video da je covek napisao da je bilo manje, covek video preko Tva, sta ima mi koji smo licno bili da verujemo svojim ocima, nego uvek treba verovati forumasima koji su tu procenu napravili preko TVa,

                  Treci smo po gledanosti, i ne vidim nikakvu potrebu da pljujemo posetu po onakvom vremenu juce. To sto mediji ne zele da pricaju o tome da KKCZ ima blizu 12.000 prosek, uz tri utakmice u Pioniru, ma to je svima nama vec poznato.

                  Naravno kada se nema o cemu negativno pisati po defaultu, ajde da pisemo kako su slabe posete ili atmosfere a gledam veceras praznu halu u Pireju, Vitoriji, cak i u Berlinu praznih mesta koliko hoces protiv jednog Reala, ali ajde malo po nama iza tasttature iz tople sobe da se kritikuje poseta i atmosfera.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ma nema sanse, pa valjda si video da je covek napisao da je bilo manje, covek video preko Tva, sta ima mi koji smo licno bili da verujemo svojim ocima, nego uvek treba verovati forumasima koji su tu procenu napravili preko TVa,

                    Treci smo po gledanosti, i ne vidim nikakvu potrebu da pljujemo posetu po onakvom vremenu juce. To sto mediji ne zele da pricaju o tome da KKCZ ima blizu 12.000 prosek, uz tri utakmice u Pioniru, ma to je svima nama vec poznato.

                    Naravno kada se nema o cemu negativno pisati po defaultu, ajde da pisemo kako su slabe posete ili atmosfere a gledam veceras praznu halu u Pireju, Vitoriji, cak i u Berlinu praznih mesta koliko hoces protiv jednog Reala, ali ajde malo po nama iza tasttature iz tople sobe da se kritikuje poseta i atmosfera.
                    Jedu govna, po običaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ali i tribine odisu negativnoscu. Ja cu promeniti mesto na koje dolazim u Arenu iskljucivo jer su poceli gadno da mi idu na k...c ljudi iz okolnih redova. Menjaj ovo, menjaj ovo, Beron nema pojma?!?!? Zo nema pojma?!?!?! Ubaci Stratosa, sta ubacujes Stratosa kad nije igrao 2 meseca i ostale nebuloze.

                      Comment


                      • I taj Stratos na kraju izdominira.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Upravo to. Ali i da ne uradi nista, ako ostatku ekipe ne ide trener mora da promeni nesto. Ta izmena ima smisla sve i da nije dao ni poen. Covek iza mene poliva po Jenkinsu citavu utakmicu. Djenka nas je realno jos za vreme DR zaduzio neopisivo + sto covek gine za svaku loptu. Ljudi su zastranili i ocekuju da igramo kao Efes.

                          Comment


                          • Originally posted by ralex995 View Post
                            Upravo to. Ali i da ne uradi nista, ako ostatku ekipe ne ide trener mora da promeni nesto. Ta izmena ima smisla sve i da nije dao ni poen. Covek iza mene poliva po Jenkinsu citavu utakmicu. Djenka nas je realno jos za vreme DR zaduzio neopisivo + sto covek gine za svaku loptu. Ljudi su zastranili i ocekuju da igramo kao Efes.
                            Koliko sam samo video "navijaca" koji su posle 1/4 pokupili svoje jakne i zaputili se ka izlazu, ljuti jebote sto vec ne vodimo 30 razlike.

                            Dosli su zli i oterali pitome, ove drustvene mreze su omogucile svima da iznesu svoj stav i da se prave pametni. Sa tim znanjem su poceli da dolaze u halu i znaju bolje od svakoga koji dole od toga zivi.

                            Comment


                            • Meni je super što u timu ove godine ima nekoliko igrača koje "radi" publika, Billy, Đenka, Kevin, Štimac, Bog, čini mi se i MJK, donekle i Gist.
                              Juče su digli publiku do usijanja nakon nekoliko fenomenalnih poteza i videlo se da im to znači.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ma nema sanse, pa valjda si video da je covek napisao da je bilo manje, covek video preko Tva, sta ima mi koji smo licno bili da verujemo svojim ocima, nego uvek treba verovati forumasima koji su tu procenu napravili preko TVa,

                                Treci smo po gledanosti, i ne vidim nikakvu potrebu da pljujemo posetu po onakvom vremenu juce. To sto mediji ne zele da pricaju o tome da KKCZ ima blizu 12.000 prosek, uz tri utakmice u Pioniru, ma to je svima nama vec poznato.

                                Naravno kada se nema o cemu negativno pisati po defaultu, ajde da pisemo kako su slabe posete ili atmosfere a gledam veceras praznu halu u Pireju, Vitoriji, cak i u Berlinu praznih mesta koliko hoces protiv jednog Reala, ali ajde malo po nama iza tasttature iz tople sobe da se kritikuje poseta i atmosfera.
                                Juce ako je bilo 13k ljudi ja cu da urgiram da Dekki-a odbanuju sa Voxa...

                                Nego, sto se mene tice, szona je zavrsena...cekam PO...to ce biti za sladokusce da ocesemo Buducnost i partizane na strani...

                                Penzioner mi ne uliva poverenje, ima osecaj za izmene...da vodi mec, ali neki plan pobede i nema..ono sto je dobro, a moze biti i lose...imacemo fizicki snagu u PO nad protivnicima,ali ne i brzinu...skok ce odlucivati...

                                Nego Sareni sta mislis u 1/2 protiv Buducnosti a ovi nastave da setaju...hoce ici Zvezda dole?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X