Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma krenuo novi krug spekulacija/kafanskih prica pa rekoh i ovde da obelezimo
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Hah e ta ti je dobra ja mislio sve gotovo...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ja i cenim da je to gotovo. Sto se ceka da se objavi je beyond me.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Neki kazu da ako Dare dodje Rasko ide ??
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • I ja sam sad to procitao. I don`t like it. Inace mi se ne svidja cela ta prica oko Milicica, ali ako znaci odlazak Raska i centarsku liniju sa Bobijem zvani Nestabilna Kolena i Darkanom aka Tempirana bomba, onda smo ga nahebali.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              I ja sam sad to procitao. I don`t like it. Inace mi se ne svidja cela ta prica oko Milicica, ali ako znaci odlazak Raska i centarsku liniju sa Bobijem zvani Nestabilna Kolena i Darkanom aka Tempirana bomba, onda smo ga nahebali.
              Da brate ali Tempirana bomba svako vece moze da nabije 25+10+5+5+!!!
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • I moze da otera trenera u 3 picke materine isto.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  I moze da otera trenera u 3 picke materine isto.
                  To jeste!!!
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    I moze da otera trenera u 3 picke materine isto.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • AMERIKANAC Čarls Dženkins (1989, 191 cm) bi u utorak trebalo da stavi potpis na ugovor sa Crvenom zvezdom i time zvanično postane četvrto pojačanje za narednu sezonu.
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • On 25 poena po utakmici nece da ima sve igrao u srpskoj ligi. Ofanzivno jedan od crnjih likova. Odrveneo potpuno.

                        Comment


                        • Sta lupas trolino
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Koliko sam razumeo, sutra opet menjamo ime

                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Koliko sam razumeo, sutra opet menjamo ime
                              Mislis Emirates?
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Etihad ili Air Serbia, tako nesto, videcemo sta ce biti na kraju. Da budemo precizni. Ali isto su puni, ne sponzorisu dzabe Siti Sredjeno finansiranje na nekoliko godina, jedino sto ce se Turkish Airlines naljutiti
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X