Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je sa onim proverenim informacijama da je Milicic siguran kao nas igrac

    Comment


    • Zavisi od cene. Ako igra za 200k ja sam zadovoljan, sve preko je preplacivanje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        A sta je sa onim proverenim informacijama da je Milicic siguran kao nas igrac
        Brate od toga nema nista,neko nas ozbiljno zajebavao.
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Boga mi Covic resio da ide na sve ili nista

          Comment


          • Originally posted by jevta1992 View Post
            Brate od toga nema nista,neko nas ozbiljno zajebavao.
            Dolazi i Darko. Hajde sad smirenje.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Dolazi i Darko. Hajde sad smirenje.
              Haha pa brate nije lud Bobi da bude 3 centar i da igra po 10 minuta.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Za njega je zainteresovan Galatasaraj...

                Comment


                • Darko ako bude igrao igrace u Zvezdi. Tu nema price. Videcemo sta ce biti, ali ja verujem ljudima koji su do sada bili u pravu svaki put.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Retko sam prisutna kao registrovana na forumu , mada ga povremeno pratim i čitam i nisam zadovoljna ovim pojačanjem . Nadala sam se boljem rešenju , tipa Pera Antić jer Bobi nije adekvatno rešenje , bar po mom skromnom mišljenju . A ni sa Darkom Miličićem se ne bi naročito usrečili .
                    Last edited by NevenaNS; 02-07-13, 18:45.

                    Comment


                    • Што тако мислиш? Кад Боби игра цела тактика екипе се мења и наша, а поготово противничка. Разноврсност у нападу је увек добра. Замисли Рашка на 4-ци, може и то да буде. Боби ће сваку текму имати дабл-дабл. Откидаће све живе у АБА Лиги 100%, не можеш му ништа кад има 3 метра. Како да га браниш? Евролига је друга ствар, а и ту ће бити добар, верујем.

                      Свако има своје мишљење, али ово је право појачање ако мене питате!

                      Comment


                      • Izgleda da je i tebe Miško zavarao statistikom u svojoj ekipi Tamo je sve bilo podređeno njemu. Sjeti se samo šta mu je Francuz iz Partizana radio

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Izgleda da je i tebe Miško zavarao statistikom u svojoj ekipi Tamo je sve bilo podređeno njemu. Sjeti se samo šta mu je Francuz iz Partizana radio
                          Тако ја мислим. Не могу сад да објашњавам шта-како. Лепо сам рекао у кратким цртама. Живи били па видели кад почне сезона.

                          Comment


                          • Срећан рођендан, господине председниче!

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=728814

                                Ovog puta se slazem sa Covicem,umesto da se odrzavaju sportska desavanja,tamo se odrzavaju koncerti

                                Comment

                                Working...
                                X