Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan od primera zasto su slabije posete na utakmicama je i mucna situacija na tribinama, a prenosi se i ovde.
    Koji je toliko bitan razlog, a da se dosad 1000puta nije ponovio, da se saleti covek koji napise jedan tekst u 10 dana? I to sasvim korektan clan foruma , navijac.
    Hajde da pricamo malo o tome ko stiti interese kluba kad je u pitanju konstantno lose sudjenje i u ABA i LE. Bukvalno postaje frustrirajuce, iritantno. Gde su tu i koji su to ljudi koji treba da se pozabave tim ogromnim problemom?Mi smo samo u BG_u izgubili 2-3utakmice u LE na pljacku sudija, takodje i u ABA ligi. Zasto se u nasem slucaju ne oglasava Savez, javne licnosti, novinari i "novinariglasnogovornici", za razliku od drugih timova? To sve utice na voljni momenat publike jer niko nije malouman da nevidi sta se radi I da ovo ponovo postaje borba sa vetrenjacama.
    Sve ovo pisem ne bi li pokusao da ljude, koji se dovode u blisku vezu sa klubom, zamolim da pisu i u tom pravcu.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Šta je trebalo da uradi, da se pobije sa navijačem?
      Ne.

      Sve se možete rešiti rečima, ja uvek na tome insistiram.

      Al jbg, nekad naletiš na budalu pa moraš drugačije reagovati.

      Comment


      • Lazare, ti očigledno ne dolaziš na utakmice niti ih pratiš preko TV-a. Samo tako može da se objasni tvoja izjava da je poseta "malo slabija". Pogledaj zvanične podatke, biće ti jasnije šta si napisao.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Ovaj lik je nebitan za grupu Delije. Posle utakmice nije želeo ni da komentariše to što su mu vređali saigrača.

          Ja ne mogu da opravdam uvrede prema igraču koji se trudi ali ne ume. To ne treba da se radi.

          Uvrede prema pojedincima koji ne poštuju dres, pokazuju svoju pokvarenost nekim postupcima, mogu da razumem.

          Različiti smo ljudi, različite i pameti, na različite načine volimo i klub. Moja pamet je detektovala nepoštovanje dresa i pokvarenost pojedinaca.

          To ne znači da sam ja najpametniji, nisam ni krajnji sudija pa da budem uvek u pravu.
          Na ovoj utakmici nije Omic bio nas clan nego se ovo desilo godinu dana pre toga na utakmici sa Olimpijakosom kada smo izgubili u produzecima.

          Ovo je utakmica gde dolazi do raskola grupe i KKCZ jer su se semenkari usudili da navijaju za svoj klub, zato sto su zvidali Delijama koji su pevali pesme Olimpijakosu na plus 8 za nas, jer su pevali Olimpijakosu pesme posle naseg poraza zbog postignutog kosa u poslednjoj sekundi i cime nas definitivno izbacili iz Top 8.

          Nisam znao da clanovi grupe imaju cinove i da moramo znati na kojoj visokoj funkciji u grupi je ovaj clan. Znaci ako je na nizem onda je opet Lazic kriv jer je ovaj nizi stalez pa nije neki faktor. ok.

          Comment


          • Pogodio si delimicno, ne zelim da dolazim, a imam propusnice i to vise kom. Plasi me da se ne desi kao i sa FK gde ne idem vec 20 God.
            I ostavite se "unutrasnjih neprijatelja", nikad a ih nije ni bilo. Ljudi samo zele malo postovanja.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Što se Štimca tiče... Lazić je uzvratio navijaču koji je vređao Filipa pa je od "ljudi ne" postao "podguzna muva"... Čarli je prošao isto...

              Ako stvarno misliš da su oni yt klipovi nekome otvorile oči kakav je filip igrač, onda jbg.

              Tvorcu tih klipova sam to i rekao u jednom kratkom razgovoru. Mislim da su samo zakomplikovale stvari i odložili neminovno odstranjivanje Filipa iz rostera

              @ganac

              Uspešnost predsednika kkcz možemo da merimo na osnovu rezultata od 2011-te

              Njemu možeš svašta da zameriš I verovatno ćeš zaboraviti još nešto ali njegovi najveći "neprijatelji" su mu uvek priznavali sposobnost.

              Da li je to dovoljno da nastavi da vodi kkcz?

              Znam samo da bi se mnogi obradovali da ne bude više na tom mestu.





              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Naravno da je uspešan, kao i Terza znan i kao tvorza. Ja imam izbor mogu i ne moram da navijam za klub, taj izbor mi je sužen jer su mi crveno bele boje utkane u svest od (malte ne) prvih svesnih spoznaja. Dakle, to otpada - ostaje mi samo moralno ograničenje, neka granica koju ne mogu da prestupim a to je ovo što čini predsednik UO KK CZv i direktor Tvorza u FK. Prestao sam da idem na utakmice KK nakon prve sezone EL (manje bitno za priču) na FK ne idem odavno (tek po neku zbog koprenedri dela familije zbog neke dece koju obožavam). Grči mi se želudac na ta ponašanja ključnih ljudi naših KK i FK... Ne idealizujem ja ni Radonjića koji jeste najbolji trener unazad XX godina ali i trener sa nebrojeno mana i čini mi se jako tvrdoglav, osoba od oje su mladi igrači vrlo teško dolazili do daha.
              Naravno, hvala Čoviću na svemu što je učinio za klub ALI da li iko može da kaže da bi se to desilo bez logistike?
              Kada kažem logistika mislim na svu pomoć (u tom trenutku) KSS i njenog čelnog čoveka i prvorođenog u tom trenutku opozicionog lidera koji će uskoro zasesti na tron i pružati potrebnu pomoć? Sve to je bilo potrebno da se jedna druga ekipa koja je imala ukorenjenu i razrađenu mašineriju sa svim tim (front i pozadina grupama) skine sa trona a bilo je i tada teško (tako će i njima sada biti teško) (matrica dešavanja je ista).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Na ovoj utakmici nije Omic bio nas clan nego se ovo desilo godinu dana pre toga na utakmici sa Olimpijakosom kada smo izgubili u produzecima.

                Ovo je utakmica gde dolazi do raskola grupe i KKCZ jer su se semenkari usudili da navijaju za svoj klub, zato sto su zvidali Delijama koji su pevali pesme Olimpijakosu na plus 8 za nas, jer su pevali Olimpijakosu pesme posle naseg poraza zbog postignutog kosa u poslednjoj sekundi i cime nas definitivno izbacili iz Top 8.

                Nisam znao da clanovi grupe imaju cinove i da moramo znati na kojoj visokoj funkciji u grupi je ovaj clan. Znaci ako je na nizem onda je opet Lazic kriv jer je ovaj nizi stalez pa nije neki faktor. ok.
                Moja greška.

                Ne radi se o tome da li je na višem ili nižem staležu, radi se o tome kad osetiš tvrdo nestaje ti hrabrosti.

                Ovde je u pitanju licemerstvo. Za Radičevića, Omića, Gista ga boli stojko, tada nema reakcije.

                Al kad je u pitanju njegov drug onda reaguje. Još umislio da je vlasnik kluba pa će on preduzeti i radikalne mere ako se nastavi sa zviždanjem.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ovde je Branko dosao na pola metra od navijaca, u drugom slucaju navijac je bio na bezbednoj daljini, ali nema potrebe da se oko ovoga raspravljamo, neko opravdava vredjanje igraca neko ne. Dva suprotna kraja gde sredinu necemo naci nikako.
                  Ovog nije pozivao da izađe ispred hale, onog jeste (ali nije bitno) ona KZŠ je dno dna, bar meni...veliki blam.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Druze niko ne prica da smo bez para, dosta je bilo onog sramocenja pre par godina, i iznosenja problema na konferencijama za stampu, jer to je poznato da se to radi i te primere imamo svuda u svetu da se plate traze na konferencijama za stampu. Skola se platila i toga vise nema. Kako i na koji nacin je predsednik kluba ubedio ljude iz drzave da pomognu sa finansijama, pa ti si sam rekao da to i jeste posao uprave da obezbedi sredstva kako bi napravio tim koji ce moci da se suprostavi timovima u EL i u regionu.
                    Da nisu obezbedili imali bi ovde tvoje postove kako se moze ostvariti rezultat i bez para itd.


                    Jeste imamo i povecanje plata kod pojedinih igraca, ali imamo i prekid plate Tomica, mesec dana rada Gavrilovica kao vd trenera sa platom koja njegova pozicija i donosi nemoj mi reci da je Sakota skup trener i pogotovo skuplji od Radonjica. Tomiceva plata je zaustavljena istog dana kada je napravio sporazumni raskid.

                    Sta mi spocitavas Markovica, sto sam se zajebao na twit i raspored zastava koje su se poklopile sa potpisom Reglanda????? Dangubic je bio povredjen to je cinjenica, nije zeleo ni pod kakvim uslovima da ostane kod nas, zasto je potpisao dvomesecni ugovor kod Bayerna ako su toliko bili sigurni nemci u njegovo zdravlje? Pa kada je preziveo ta dva meseca odradio ugovor do kraja godine, i gle cuda njegov trener ga ne produzi u sledecoj El sezoni nego otisao u ekipu koja je sada fenjeras u Spaniji???????

                    Jeftiniji je zakup Arene nego sto smo imali, i to nije zasluga Covica nego drzave, Grada, Grbovica, Vesica imenuj koga hoces, ali ne moze KKP da ima 24 h Arenu i toliko kvadrature i da oni imaju para iz svog budzeta da to sve placaju a nas da klempave za dve utakmice mesecno.

                    Naveo sam ti cene karata za belu lozu, bile su u Alimpiji sezoni 1500 dinara, sada su 2200, u Radonjinoj sezoni 1300 dinara.
                    Ima da skeniram tu kartu samo da mi cerka nadje pa ti ovde okacim cene sektora 201 202 . u tim sezonama.

                    Cuj prehlade igraca, pa na vise mesta javno ljudi iz kluba izjave da su pojedini igraci igrali pod virozom, Lazic evo propusta utakmice ali ne , ti znas sve bolje.


                    Kupili od preko strucni stab. Ti kao da smo doveli ljude iz Lakersa, a ne nase povratnike iz inostranstva. Kosovica i Topica isto ubrajas u skupocene trener jel tako?
                    Sustina. Bravo.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Koji bre EC? Ti se opet vracas na proslu sezonu, da si dobio Bresu tamo posle 24.2 izbegao bi ono mesto koje smo zauzeli i doziveli da budemo u grupi sa buducim osvajacem EC i sa ekipom koja je bila u nasem rangu po kvalitetu. Sve utakmice sa njima na jednu loptu izgubili, koncetrisali se na ABA ligu i osvojili je tako kako smo je osvojili.

                      Ko je bio prvi favorit po svima za ovu sezonu u 7 days kifla kupu. LOKOMOTIVA . Gde su sada ? Ispali u kvalifikacijama i sada tamo igraju razni Tofasi, Oldenburzi, Venecije i ostale egzoticne ekipe, ali je vazno da komsije kazu da su njhovi protivnici jaci od nasih protivnika i da je EC istog kvalteta kao i EL.

                      Gde su bili video snimci prosle sezone u oktobru pa da se reaguje na vreme, mozda bi i osvojili EC da smo imali takvu "podrsku" kao i ove? Gde je bila publika prosle sezone u Pioniru nego smo imali prosek od 3.500 u EC a ove preko 11.000. ?

                      Ja da se pitam dva sektora dole bio odvojio za Delije, ljude sa pretplatnim za te sektore prebacio u druge sektore istog nivoa i cene, dao delijama popust za taj sektor i eto vam navijanja. Da li ce to nekog semenkara na 5 metara od delija da pokrene da navija, nece, samo rezultat i desavanja na parketu njega pokrece.
                      Mi smo toliko velik klub da nam je EC ispod standarda...posebno da ga osvojimo. Ako je Kuban ispao, znaci da je EC jaci. Ulaganja timova u EC je znatno manji nego za EL...

                      Ako ga groblje uzme mi mozemo komptono da se hebemo...iskreno da ti kazem...

                      Sto se tice Delija,ne radi se bas o njima. EL je EL i treba klubovima da donosi pare u nekoj buducnosti. Znam da se ovde u Evropi drugacije razmislja ali jedini pravi put je ovaj kojimide sad Zvezda. Jes da drzava placa i da se niko ne cese previse za te pare, ali doci ce dan kad ce to morati preci u privatan sektor.

                      Sto posto samsiguran da imamo privatnog gazdu, da je npr Covic gazda kluba i da baci neki svoj dinar mukom sakupljen...mi bi dobili A licencu...sad je ne mozes uzeti i da ti nude, drzava to nece dati kao i pre. Jednostavno imas dva kluba koja su ti na sisi celoj drzavi i ne mozes jednom dati obe a drugog zbaciti...

                      Da je prvatan, to ne bi imalo nikakvog smisla i prohodnost ka licenci bi bila otvorena.

                      Zvezdin marketing se poboljsao, sve to izgleda kozmeticki dobro i na nivou A licence, ali uslovi oko privatnog, hale i ostalog su jako bitni...zato nikad nece niko dobiti licencu..ne bar duzu od dve godine mada i u to sumnjam...Timovi koj su je dobili na dve godine su Bayern i Asvel a oni grade svoje hale, imaju trenazni centar i halu 24h dnevno po zlji...sa tim da je npr Parker svojim imenom garantovao sve to za Asvel koi je realno iz malog grada....

                      Ovaj potez je dobar, ali ima jos dosta da se radi. Posto je finsiranje kluba dosta klimavo i zavisi od politicke volje a ne privatnog kapitala i sposbnosti ljudi koji ih vode. Zvezda i partizan nisu stabilni klubovi i bice zanimljivo videti ako oba budu igrali EL sledece godine npr kako bi se to sve finansiralo...i onako kosarka van ova dva kluba ne zivi u Srbiji ni na najmanjem mogucem nivou..

                      Zalizani se bori za KLS sad, kao i Covic, ali u tome ja ne vidim nista dobro...prosle sezone nabolji mecevi su bili u finalu protiv Buducnosti i 1/2 ABA, EL prolaz ne bi trebalo da bude karta za igranje ABA lige, to je teska glupost. Dosta ovde klubova ima moc da se dobro pojaca u godinama koje slede...sta bi Mornar bez ABA? Cibona,Zadar...pa i i ovde...

                      Da gledamo derbi meceve izmedju Mege i Zvezde, ili FMP..Borac Cacak? da se ne zajebavamo...kad 90% stanovnistva navija za dva kluba to je nonsens...vidi pod fudbalom...gde je liga dno dna...posebno sto apsolutno sve zavisi od politickog miga.

                      Sto se tice nas i EL ove sezone, guramo dobro, ali nema emocija posto treba ljudima da se naviknu da vodece uloge imaju iskljucivo stranci...npr svi srpski igraci imaju 439 suteva iz igre u EL, dok samo Braun i Beron imaju 409..

                      a npr u F8 cuvenoj sezoni bilo je 800 naspram 600 stranih..i to od tri igraca.. ili posldnjoj koju smo igrali skoro do kraja za F8 1458 suteva domacih igraca a samo 451 stranaca...

                      Stavise Simonovic je te posldnje prave sezone imao najvise suteva iz igre od svih igraca u klubu. Zadnje tri sezone smo se prebacili na strance, sto se vidi pecat jednog coveka, od tada su uspesi pod upitnikom...Cak smo krenuli da prodajemo igrace koji nisu ni dosli do Zvezde, pa se sad smucaju po Burgosu, Italiji itd...sto nije dobro...

                      U FMP sad nemas igraca za ovu EL Zvezdu, a gde ces ih naci kad ih sve prodajes ili ih minimalizujes u svom timu.itd...
                      Last edited by LosmiSK; 26-01-20, 10:44.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • *Ganac
                        Samo jedna mala dopuna, moje mišljenje, nikoga mi nismo skinuli sa trona.Oni su se sami , privremeno dok ne počiste za sobom i provetre ,sklonili.
                        Izvinjavam se na rukopisu, telefon.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post

                          Ja da se pitam dva sektora dole bio odvojio za Delije, ljude sa pretplatnim za te sektore prebacio u druge sektore istog nivoa i cene, dao delijama popust za taj sektor i eto vam navijanja. Da li ce to nekog semenkara na 5 metara od delija da pokrene da navija, nece, samo rezultat i desavanja na parketu njega pokrece.
                          Da ne prođe nezapažen ovaj deo tvog upisa.
                          Ti sa promovisanjem ovog stava radiš direktno protiv svog kluba, nadam se da ti je to jasno?
                          Ti bi ljude koji su 95% platili najskuplje karte da izmestiš negde i doveo bi Dileje tu, i povrh svega dao bi im ta mesta po duplo nižim cenama.
                          Dileje su na pravom mestu gde i trebaju da budu, mi ostali koji smo u donjem prstenu prvenstveno smo tu jer hoćemo komfor na utakmici, meni neka budala ili budale kada ustanu a sede red dva ispred mene, ja i gomila drugih ljudi koji sedimo u sektoru 200 im odmah kažemo da sednu da nam ne zaklanjaju vidik. Može da se stoji par minuta, ali prvenstveno hoću da sedim i gledam utakmicu, debilima nema mesta tu.
                          Last edited by Karamazov; 26-01-20, 11:23.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mi smo toliko velik klub da nam je EC ispod standarda...posebno da ga osvojimo. Ako je Kuban ispao, znaci da je EC jaci. Ulaganja timova u EC je znatno manji nego za EL...

                            Ako ga groblje uzme mi mozemo komptono da se hebemo...iskreno da ti kazem...

                            Sto se tice Delija,ne radi se bas o njima. EL je EL i treba klubovima da donosi pare u nekoj buducnosti. Znam da se ovde u Evropi drugacije razmislja ali jedini pravi put je ovaj kojimide sad Zvezda. Jes da drzava placa i da se niko ne cese previse za te pare, ali doci ce dan kad ce to morati preci u privatan sektor.

                            Sto posto samsiguran da imamo privatnog gazdu, da je npr Covic gazda kluba i da baci neki svoj dinar mukom sakupljen...mi bi dobili A licencu...sad je ne mozes uzeti i da ti nude, drzava to nece dati kao i pre. Jednostavno imas dva kluba koja su ti na sisi celoj drzavi i ne mozes jednom dati obe a drugog zbaciti...

                            Da je prvatan, to ne bi imalo nikakvog smisla i prohodnost ka licenci bi bila otvorena.

                            Zvezdin marketing se poboljsao, sve to izgleda kozmeticki dobro i na nivou A licence, ali uslovi oko privatnog, hale i ostalog su jako bitni...zato nikad nece niko dobiti licencu..ne bar duzu od dve godine mada i u to sumnjam...Timovi koj su je dobili na dve godine su Bayern i Asvel a oni grade svoje hale, imaju trenazni centar i halu 24h dnevno po zlji...sa tim da je npr Parker svojim imenom garantovao sve to za Asvel koi je realno iz malog grada....

                            Ovaj potez je dobar, ali ima jos dosta da se radi. Posto je finsiranje kluba dosta klimavo i zavisi od politicke volje a ne privatnog kapitala i sposbnosti ljudi koji ih vode. Zvezda i partizan nisu stabilni klubovi i bice zanimljivo videti ako oba budu igrali EL sledece godine npr kako bi se to sve finansiralo...i onako kosarka van ova dva kluba ne zivi u Srbiji ni na najmanjem mogucem nivou..

                            Zalizani se bori za KLS sad, kao i Covic, ali u tome ja ne vidim nista dobro...prosle sezone nabolji mecevi su bili u finalu protiv Buducnosti i 1/2 ABA, EL prolaz ne bi trebalo da bude karta za igranje ABA lige, to je teska glupost. Dosta ovde klubova ima moc da se dobro pojaca u godinama koje slede...sta bi Mornar bez ABA? Cibona,Zadar...pa i i ovde...

                            Da gledamo derbi meceve izmedju Mege i Zvezde, ili FMP..Borac Cacak? da se ne zajebavamo...kad 90% stanovnistva navija za dva kluba to je nonsens...vidi pod fudbalom...gde je liga dno dna...posebno sto apsolutno sve zavisi od politickog miga.

                            Sto se tice nas i EL ove sezone, guramo dobro, ali nema emocija posto treba ljudima da se naviknu da vodece uloge imaju iskljucivo stranci...npr svi srpski igraci imaju 439 suteva iz igre u EL, dok samo Braun i Beron imaju 409..

                            a npr u F8 cuvenoj sezoni bilo je 800 naspram 600 stranih..i to od tri igraca.. ili posldnjoj koju smo igrali skoro do kraja za F8 1458 suteva domacih igraca a samo 451 stranaca...

                            Stavise Simonovic je te posldnje prave sezone imao najvise suteva iz igre od svih igraca u klubu. Zadnje tri sezone smo se prebacili na strance, sto se vidi pecat jednog coveka, od tada su uspesi pod upitnikom...Cak smo krenuli da prodajemo igrace koji nisu ni dosli do Zvezde, pa se sad smucaju po Burgosu, Italiji itd...sto nije dobro...

                            U FMP sad nemas igraca za ovu EL Zvezdu, a gde ces ih naci kad ih sve prodajes ili ih minimalizujes u svom timu.itd...

                            Mi smo sami sebi ubedili da smo neko ime u Evropi u kosarci a od prvog igranja EL tamo negde 1998 nas nije bilo nigde do 2013 i ponovnog igranja u Cipiripiju. Pusti me to sa Ojom i pola Fmpa da smo najjaci u EC i da je sramota sto je nismo osvojili. Jaka je EC i eto zbog toga je Lokomotiva ispala?

                            Nijedan privatnik osim ako nije iz krimogenih sfera ili iz arapskog regiona nece uloziti nijedan svoj dinar ako mu se nece vratiti dinar preko od ulozenog. NIJEDAN.Pogotovo ne u Srbiji, pogotovo ne u sport koji nije profitibilan. Znaci ti predlazes da neko sada iz Srbije napravi svoju halu, i napravi tim od 15 miliona eur, i da mu povracaj novca bude sa minusom od minimum 10 miliona eur godisnje i tako u narednih 15 godina dok mu hala ne povrati ulozeno jer bi on defacto bio i vlasnik te hale. I ovde pricamo o nekim prihodima od 5 mliona na godisnjem nivou samo ako taj klub igra EL svake godine. Svaka druga liga je tek nonsens a ima li coveka sada na planeti koji moze garantovati KKCZ ili KKP da moze dobiti garantovano ucesce u EL sa A licencom koja kosta 10 miliona. I ne pita se samo Djordi vec i ostali sa A licencom da li su spremni da prihvate takav klub u njihovo drustvo. I da li ovo konstatno kaznjavanje KKCZ i sudjenje koje imamo pogotovo na domacem terenu se salje neki signal koliko nas taj isti EL zeli u tom drustvu. Jebe se Djordiju za nasih 38.000 eur za kaznu, ne zeli nekulturu na tribinama, ne zeli upaljace , baklje, politicke parole, virusne izlucevine prema svom osoblju, ne zeli shupe od hala sa neispravnim semaforim,ide dotle da salje memo klubovima sa instrukcijama kakve navijace zeli na tribinama, uredno osisani, okupani i obuceni. Bez pusenja u salama . Sve ono sto mi ne mozemo da ispunimo a pokusavamo. I ti hoces nekog ludaka koji ce svake godine da baca 10 miliona u vetar i to u Srbiji.

                            Pre mesec dana ovde sam citao da imamo sigurno 3 do 4 igraca iz Fmpa da mogu preci u KKCZ, sada posle par poraza nemamo nijednog igraca, a da te pitam ako nema u FMpu da li imamo domaceg igraca u Borcu, ALeksincu ili Vrscu da moze da uskoci u KKCZ. Ajde , zajebi FMP daj iz nekog drugog kluba kvalitet da se za par dana suoci sa Larkinom i kompanijom. Iz Fmpa u poslednjih 5 godina useli da prodaju APICA, I Boldena , svi ostali zavrsili kod nas, neko sa vecim ili manjim uspehom. Ali svima je data sansa, ili kukas sto Seslija, Bursac ili Ljubicic nisu zaigrali u KKCZ

                            Sa brojanje koseva domacih igraca ( Tegi patent) dosli smo na nivo brojanja broja uzetih suteva. Wow, dekretom da se zabrani Gistu da uzima suteve, nego da ih uzme Jovanovic, Beronu i Panteru ograniciti isto suteve, da ih sve uzme Branko i Dobric zvani obojica poznati da kada spuste loptu na parket i krenu na ulaz jedna panda umre u svetu. Novi nivo diskriminacija na nasim prostorima ograniciti strance da nam uzimaju suteve nego daj domace da opale po par airballova. Mora da si ti nahuskao Stimaru da ispaljuje trojke sada, kakvi ovi strani placenici.

                            To sto je neko domaci igrac ne cini ga boljim od stranog. Imamo li u Srbiji trenutno sutera poput Berona, imamo li playa poput LB i da kazes sta ce nam oni mi imamo tog i tog, ne zelim da placam strance. Pa ovde i na drugim mestima se kuka za Fayeom a tera se Borisa, kakav nonsense sada kada Borisa zakaze par utakmica ili vecina, ne starac foca od tisucu ljeta je trebao ostati a kada je isto slabo igrao bilo sta ce nam Fayea opet gusimo svoje dete. Daj da se dogovorimo sta hocemo.
                            Domacih nemamo za rang koji imamo, cak i ovi domaci sto sada igraju za nas pitanje da li bi igde drugo mogli da igraju EL sem ovde u KKCZ inace bi neko vec pokupio te nase sjajen domace prospekte.

                            Gde su nama domaci igraci od pre 5 godina sada:LUKA Mitrovic osrednji spanski klub, Danguba fenjeras Spanije, Rebic Rusija, Ristic Rusija, Simon Cedevita, da li bi oni imali mesta sada kod nas, mozda Danguba i Simon a nije da nisu bili planirani ali Tomic je imao drugu ideju.
                            Prema tome jedno je tvoja teorija a drugo je realnost na trzistu i kvalitet igraca koji je nama potreban, kako domaci tako i strani.
                            Last edited by Šarac; 26-01-20, 11:33.

                            Comment


                            • Da, sa tim fenjarisama smo igrali F8 EL. Veca podrska, vise timske igre i trener koji zna sta zeli. Danas je sve kontra, a razlika u parama i ocekivanjama je drasticno veca..tako da je vece i razocarenje...Pitanje oce li uspeti sa ovim timom doci do 16 pobeda, sto je nekada bio pa average...

                              Brojim ti suteve da vidis kako se igrala kosarka na timskom nivou, sad imas igrace, ali nemas tim. Privtizovalo se da bi se islo dalje na skuplje ugovore..Pre nije bilo tako sto se tice stranaca,niko nema taj kontakt sa navijacima kao Williams, Miler i ostali dobri stranci koje je carobnjak iz CG dovodio..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pardon, nezaposleni čarobnjak.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X