Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Neka bude da je sve tako kako ti kažeš, neka bude da je takav odnos navijača prema igračima opravdan...

    Niko nije ni pisao o razlozima za lošu atmosferu , samo je konstatovano da to nije ona prava, prepoznatljiva, potrebna domaća atmosfera

    Samo mi objasni kako onda očekuješ da tim pobeđuje ?



    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Malo se precenjuje uticaj navijača, kad je atmosfera prava sportska, navijačka, ali ne neprijateljska, dakle u granicama neke normalnosti.
    Takva "normalna" atmosfera nije bila na utakmicama protiv Galatasaraja i Budućnosti, igrači protivničke ekipe su bili preplašeni, odsekle su im se ruke i noge, i te utakmice su dobijane sa 30 i 40 razlike.
    Atmosfera na tim utakmicama je bila opravdano takva, zbog svega što se prethodno dešavalo, ali to nikako ne treba da bude primer kakva atmosfera treba da bude inače na utakmicama.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Kakva zamena teza - gafovi od strane navijaca??? A nije bezobrazni primer nepotizma koji se ljudima popeo na glavu. Nije bezobrazan stav kapitena prema navijacima. U istom stilu si kao i uprava KKCZ povezao da se zvizdalo Gistu i FC. Bravo! U isti kos si stavio nedopustivo ponasanje publike koja je pljuvala i gadjala sudije sa opravdanim revoltom zbog FC i izjava NC (kada budete imali svoj klub, radite sta hocete), kao i pretnji u nekoliko navrata od strane batlera.
      Na sve se to nadovezao Stimac koji je mislio da nastupa u Beckoj operi pa se nevidjeno iznenadio kada je neko nesto opsovao. Nije lepo spominjati familiju, ali isto tako nije lepo da to sto je odradilo par uspaljenih 'navijaca' se naglasava u izjavi nakon utakmice, uz cuvenu batlerovsku - ovo necemo trpeti.
      Kaze Stimac - ako ne zele da daju podrsku timu, neka ne dolaze. Daju oni podrsku timu, ali ne i FC, batleru i tebi. Od kada je zabranjeno zvizdati svojim igracima, ako nisi zadovoljan njigovom igrom, ili pristupom istoj? I na kraju da ne bude opet zamena teza od strane Stimca - ako se njima ne igra pred takvim navijacima, mogu da potraze drugi klub, jer druge navijace nemaju.
      I jos nesto, ti navijaci dolaze iz ljubavi (uglavnom) i placaju kartu da gledaju utakmicu. Igraci su placeni, ne igraju iz ljubavi. Samo da se ovo uzme u obzir i nista vise, navijac je za svakoga ko od kosarke zivi nesto sveto.
      - Jeste, zvizdalo se i Gistu i FC3 u istom trenutku, cak je i Gist dobio epitet p...o grobarska i culo se i na TV koji su iskoristili burekdzije da optuze sve navijace da je to bilo horsko.
      Kao i par zvizduka ispada da je cela hala zvizdala.

      - Stimac. Napisao si da je opravdano izvizdan. Molim te nama ovde nama sa kosarkaske strane objasni po cemu je Stimac za ovo sto je odigrao kod nas zasluzio da mu bilo ko uputi zvizduk. Da nije mozda lelemudio na terenu, da nije mozda bio los na ovim utakmicama, ja koliko sam primetio a bio sa na svim utakmicama dobijao je najvecu podrsku pre i za vreme utakmice od te iste publike ( izuzev pojedinaca). Da li je Stimac napao navijace posle utamice pa time zasluzio zvizduke ili je je dobio uvrede posle utakmice od random navijace jer mu mozda nije prosao tiket ili eto ajde da vredjam po defaultu prvog ko mi naidje u crveno belom dresu.

      - Postavlja se pitanje od kada su to navijaci tako "laki" na obaracu da pre posegnu za zvizducima nego podrsci. Znaci Stimac je do te utakmice odigrao ukupno dve utakmice i vec uspeo da zasluzi zvizduke, Znaci ukupno dve utakmice gde je pri tom na prethodnoj bio medju najboljima. Ocigledno da je trend ili in da na raznim mestima a tice se bilo kog sporta biti protiv necega (Novak je jedan od primera), znaci sramota je braniti i dati podrska igracu, nego udri po njemu da nema pojma, izvredjati ga, menjati ga nekim drugim imaginarnim. Svaki poraz shvatamo kao licni poraz i kapiram da bilo ko pise suprotno od toga ce biti anatemisan da je budala, bot Covicev i sl.

      Comment


      • Korektan, jasan stav,narocito jer covek*Grof*pise bez vredjanja i sl. i to treba postovati.

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          Kakva zamena teza - gafovi od strane navijaca??? A nije bezobrazni primer nepotizma koji se ljudima popeo na glavu. Nije bezobrazan stav kapitena prema navijacima. U istom stilu si kao i uprava KKCZ povezao da se zvizdalo Gistu i FC. Bravo! U isti kos si stavio nedopustivo ponasanje publike koja je pljuvala i gadjala sudije sa opravdanim revoltom zbog FC i izjava NC (kada budete imali svoj klub, radite sta hocete), kao i pretnji u nekoliko navrata od strane batlera.
          Na sve se to nadovezao Stimac koji je mislio da nastupa u Beckoj operi pa se nevidjeno iznenadio kada je neko nesto opsovao. Nije lepo spominjati familiju, ali isto tako nije lepo da to sto je odradilo par uspaljenih 'navijaca' se naglasava u izjavi nakon utakmice, uz cuvenu batlerovsku - ovo necemo trpeti.
          Kaze Stimac - ako ne zele da daju podrsku timu, neka ne dolaze. Daju oni podrsku timu, ali ne i FC, batleru i tebi. Od kada je zabranjeno zvizdati svojim igracima, ako nisi zadovoljan njigovom igrom, ili pristupom istoj? I na kraju da ne bude opet zamena teza od strane Stimca - ako se njima ne igra pred takvim navijacima, mogu da potraze drugi klub, jer druge navijace nemaju.
          I jos nesto, ti navijaci dolaze iz ljubavi (uglavnom) i placaju kartu da gledaju utakmicu. Igraci su placeni, ne igraju iz ljubavi. Samo da se ovo uzme u obzir i nista vise, navijac je za svakoga ko od kosarke zivi nesto sveto.
          pokidao post, sve si napisao perfektno. Ljudi placaju da gledsju a ovaj 40-50k mesecno i sve mu nesto smeta. Daj 50k pa nek me psuju do sutra, to rade ovde i za dzabe
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Zviždalo se i ranije igračima al to nije izazivalo pažnju. Sada se digla buka jer je u pitanju Nebojšin sin.

            Grof je u pravu, Nebojša je taj koji je svojim bahaćenjem pogoršao atmosferu. Lazić je svojim gangsterskim ponašanjem dolio ulje na vatru.

            Branio je on Filipa zbog prijateljstva, da je u pitanju neko drugi ne bi se oglašavao.

            I danas se zacerekam zbog one konferencije. 'Bem ti sunce žareno zbog zvižduka se izlazi pred novinare i preti nekim radikalnijim merama.

            Comment


            • Ne vidim zaista odgovornost uprave zbog ponašanja navijača. Svako se ponaša u skladu sa svojim vaspitanjem i backgroundom. Ako je Štimac čuo nešto uvredljivo na svoj ili račun njegovih saigrača to je mogao samo da čuje od nekog pojedinačnog navijača, pošto horskih uvreda nije bilo ni na jednoj utakmici.
              Da je moglo energičnije da bude navijanje? Moglo je, razlozi što nije bilo su različiti, unapred upisane pobede od većine navijača, neatraktivni protivnici, period sezone u kojem se ništa ne odlučuje...
              Bitno je da prava podrška neće izostati kada budu presudni momenti, i u to sam siguran da će se desiti, kao i svake godine.
              Last edited by dekkard; 26-01-20, 09:25.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Mora da se navija, ali ne da se navija po svaku cenu i bez obzira na ponasanje uprave i igraca.
                Ja nisam ni komentarisao da je navijanje dobro, a ni atmosfera, vec da nije uredu napisati gafovi navijaca jer to nisu gafovi vec reakcije na ponasanje uprave i igraca.
                Pre svega sam napisao post da ne prodje nezapazeno da se neko (usudjujem se napisati) usudio da pomene gafove navijaca i pri tome stavi u istu korpu one koji pljuju i gadjaju sa onima koji zvizde i isticu transparente.
                Ja sam ubedjen da Laki nije pravio klipove da bi FC igrao i da je jedino to otvaranje ociju dovelo do boljih igara tima i povratka gledalaca.
                Zasto je neko psovao Stimca, nemam pojma. Za razliku od nekih, on je profi igrac koji ima svoje mane i vrline i ima neki doprinos, barem na jednoj strani terena. Stimac je mogao da uzvrati tom nekom (sto verovatno i jeste) i da se ostane na tome, ali je u maniru ponasanja uprave i batlera, on nasao za shodno da to jos dalje komentarise pred novinarima i preti...
                Tako da su po meni jedini krivci za losiju atmosferu ove godine uprava i njeni puleni.
                Što se Štimca tiče... Lazić je uzvratio navijaču koji je vređao Filipa pa je od "ljudi ne" postao "podguzna muva"... Čarli je prošao isto...

                Ako stvarno misliš da su oni yt klipovi nekome otvorile oči kakav je filip igrač, onda jbg.

                Tvorcu tih klipova sam to i rekao u jednom kratkom razgovoru. Mislim da su samo zakomplikovale stvari i odložili neminovno odstranjivanje Filipa iz rostera

                @ganac

                Uspešnost predsednika kkcz možemo da merimo na osnovu rezultata od 2011-te

                Njemu možeš svašta da zameriš I verovatno ćeš zaboraviti još nešto ali njegovi najveći "neprijatelji" su mu uvek priznavali sposobnost.

                Da li je to dovoljno da nastavi da vodi kkcz?

                Znam samo da bi se mnogi obradovali da ne bude više na tom mestu.





                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Zviždalo se i ranije igračima al to nije izazivalo pažnju. Sada se digla buka jer je u pitanju Nebojšin sin.

                  Grof je u pravu, Nebojša je taj koji je svojim bahaćenjem pogoršao atmosferu. Lazić je svojim gangsterskim ponašanjem dolio ulje na vatru.

                  Branio je on Filipa zbog prijateljstva, da je u pitanju neko drugi ne bi se oglašavao.

                  I danas se zacerekam zbog one konferencije. 'Bem ti sunce žareno zbog zvižduka se izlazi pred novinare i preti nekim radikalnijim merama.


                  Kako se brzo zaboravljaju stvari sto je uradio Branko. Ovde je bio heroj jer je isto branio nekog svog igraca/tim od istih tih navijaca Zvezde. Tada je Branko u ocima istih ovih sto ga sada vredjaju i nazivaju batlerom bio heroj jer se suprostavio nekom 'pojedincu" jos je bio clan grupe Delija.
                  Isti slucaj samo kada se brani igrac a zove se Fililpp onda je podguzna muva.

                  Last edited by Karamazov; 26-01-20, 09:48.

                  Comment


                  • Na ovom snimku ne vidim onu hrabrost koju je imao kad se prepucavao sa onim navijačem zbog Filipa.

                    Je nisam ispalio uvredu prema njemu iz ćefa, on mi je svojim ponašanjem dao materijala za to.

                    Comment


                    • Zamena teza. Svim realnim navijacima je bilo preko qrca Felipea Covkinsa i to si ti prvi pisao, ako vam smeta idi u dvoranu reci...ne na forumu...Ljudi onda kazu i ponesu tranparent ( svaka cast tom coveku ) a mozda stavim to kao profil ali ne bih da menjam Sersei i onda je problem. Lazic je ikona kluba, ali dosta je pao u ocima zbog toga i onog storija gde je objasnjavao ko je navijac....

                      Po uticaju predsednika na trenera se vidi i po igri malog, da nije bilo njega i da je tu bio neki kvalitetniji igrac mogli smo povijati EC kao groblje ove godine npr...onda se prave intervju za ''mvp'' finala a ko jebe Dedu i Dobrinja malo da im se digne samopuzdanje...na sve to dolazi ona podrska na kzs jednom igracu...trebali su da prave isto to Omicu, Tompsonu, Mekelu,Radicevicu i ostalim kojima se zvizdalo ili negodovalo...

                      Laza je svakko ikona kluba za mene, bez obzira na igre i ovo...postujem ga i jedino njegov dres imam, ali neke stvari nije trebao da radi...

                      Kontradiktoran si Sarac...

                      A sto se tic atmosfere sad je prelepo u Areni, ako hocete atmosferu kao pre, spustite Dlije tamo gde su bile proslih godina i dobice se ta atmosfera...isti ljudi su u hali, samo sto su sad Delije u golubarniku i ne mozes njima da naplacujes kartu 2.2k dinara, nesto dobijas a nesto gubis...Fener, PAO, OLY,Makabi i ostali klubovi sa fudbalskim navijacima ne daju njima centralna mesta...sto je po meni i normalno...i taj potez uprave pozdravljam...
                      Last edited by LosmiSK; 26-01-20, 09:55.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Moguce je da su se navijaci promenili, ali je pitanje zasto. To su isti oni, ili slicni, koji su podrzavali klub pred KKP. Odjednom ga ne vole vise???
                        Jedno je losa forma, a drugo je bahat odnos uprave i pojedinih igraca. I ranije su se bacali predmeti na teren, i ranije su se pljuvali igraci, sudije... Tada se to nije apostrofiralo toliko, vec su upucivani opravdani apeli navijacima, ali im se nije pretilo
                        Uostalom, kamere, nadzor, kazne, odstranjivanje iz hale, ali ne zato sto zvizdis sinu, ili Stimcu, vec zato sto radis ono sto se ne radi na utakmicama (pljuvanje, gadjanje i sl).
                        Svako je slobodan da tumaci na svoj nacin. Ja sam napisao sta je po meni razlog, a ne da je to 100% tacno, jer to nije u mojoj prirodi.
                        Nisam imao pojma da se autoritet stice tako lako .

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Na ovom snimku ne vidim onu hrabrost koju je imao kad se prepucavao sa onim navijačem zbog Filipa.

                          Je nisam ispalio uvredu prema njemu iz ćefa, on mi je svojim ponašanjem dao materijala za to.
                          Ovde je Branko dosao na pola metra od navijaca, u drugom slucaju navijac je bio na bezbednoj daljini, ali nema potrebe da se oko ovoga raspravljamo, neko opravdava vredjanje igraca neko ne. Dva suprotna kraja gde sredinu necemo naci nikako.
                          Last edited by Karamazov; 26-01-20, 10:06.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Zamena teza. Svim realnim navijacima je bilo preko qrca Felipea Covkinsa i to si ti prvi pisao, ako vam smeta idi u dvoranu reci...ne na forumu...Ljudi onda kazu i ponesu tranparent ( svaka cast tom coveku ) a mozda stavim to kao profil ali ne bih da menjam Sersei i onda je problem. Lazic je ikona kluba, ali dosta je pao u ocima zbog toga i onog storija gde je objasnjavao ko je navijac....

                            Po uticaju predsednika na trenera se vidi i po igri malog, da nije bilo njega i da je tu bio neki kvalitetniji igrac mogli smo povijati EC kao groblje ove godine npr...onda se prave intervju za ''mvp'' finala a ko jebe Dedu i Dobrinja malo da im se digne samopuzdanje...na sve to dolazi ona podrska na kzs jednom igracu...trebali su da prave isto to Omicu, Tompsonu, Mekelu,Radicevicu i ostalim kojima se zvizdalo ili negodovalo...

                            Laza je svakko ikona kluba za mene, bez obzira na igre i ovo...postujem ga i jedino njegov dres imam, ali neke stvari nije trebao da radi...

                            Kontradiktoran si Sarac...

                            A sto se tic atmosfere sad je prelepo u Areni, ako hocete atmosferu kao pre, spustite Dlije tamo gde su bile proslih godina i dobice se ta atmosfera...isti ljudi su u hali, samo sto su sad Delije u golubarniku i ne mozes njima da naplacujes kartu 2.2k dinara, nesto dobijas a nesto gubis...Fener, PAO, OLY,Makabi i ostali klubovi sa fudbalskim navijacima ne daju njima centralna mesta...sto je po meni i normalno...i taj potez uprave pozdravljam...
                            Koji bre EC? Ti se opet vracas na proslu sezonu, da si dobio Bresu tamo posle 24.2 izbegao bi ono mesto koje smo zauzeli i doziveli da budemo u grupi sa buducim osvajacem EC i sa ekipom koja je bila u nasem rangu po kvalitetu. Sve utakmice sa njima na jednu loptu izgubili, koncetrisali se na ABA ligu i osvojili je tako kako smo je osvojili.

                            Ko je bio prvi favorit po svima za ovu sezonu u 7 days kifla kupu. LOKOMOTIVA . Gde su sada ? Ispali u kvalifikacijama i sada tamo igraju razni Tofasi, Oldenburzi, Venecije i ostale egzoticne ekipe, ali je vazno da komsije kazu da su njhovi protivnici jaci od nasih protivnika i da je EC istog kvalteta kao i EL.

                            Gde su bili video snimci prosle sezone u oktobru pa da se reaguje na vreme, mozda bi i osvojili EC da smo imali takvu "podrsku" kao i ove? Gde je bila publika prosle sezone u Pioniru nego smo imali prosek od 3.500 u EC a ove preko 11.000. ?

                            Ja da se pitam dva sektora dole bio odvojio za Delije, ljude sa pretplatnim za te sektore prebacio u druge sektore istog nivoa i cene, dao delijama popust za taj sektor i eto vam navijanja. Da li ce to nekog semenkara na 5 metara od delija da pokrene da navija, nece, samo rezultat i desavanja na parketu njega pokrece.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Na ovom snimku ne vidim onu hrabrost koju je imao kad se prepucavao sa onim navijačem zbog Filipa.

                              Je nisam ispalio uvredu prema njemu iz ćefa, on mi je svojim ponašanjem dao materijala za to.
                              Šta je trebalo da uradi, da se pobije sa navijačem? U oba slučaja se samo verbalno suprotstavio navijačima. Ovo je odličan primer da se pokazuje, po ko zna koji put, kako nema principa u stavovima navijača već samo dvostrukih aršina.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ovde je Branko dosao na pola metra od navijaca, u drugom slucaju navijac je bio na bezbednoj daljini, ali nema potrebe da se oko ovoga raspravljamo, neko opravdava vredjanje igraca neko ne. Dva suprotna kraja gde sredinu necemo naci nikako.
                                Ovaj lik je nebitan za grupu Delije. Posle utakmice nije želeo ni da komentariše to što su mu vređali saigrača.

                                Ja ne mogu da opravdam uvrede prema igraču koji se trudi ali ne ume. To ne treba da se radi.

                                Uvrede prema pojedincima koji ne poštuju dres, pokazuju svoju pokvarenost nekim postupcima, mogu da razumem.

                                Različiti smo ljudi, različite i pameti, na različite načine volimo i klub. Moja pamet je detektovala nepoštovanje dresa i pokvarenost pojedinaca.

                                To ne znači da sam ja najpametniji, nisam ni krajnji sudija pa da budem uvek u pravu.

                                Comment

                                Working...
                                X