Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ti si od pametnih
    Je l tebe neko nesto pitao idi tamo na partizanove vesti pa komentarisi ako se ima nesto komentarisati

    Comment


    • Originally posted by Salexn View Post
      Je l tebe neko nesto pitao idi tamo na partizanove vesti pa komentarisi ako se ima nesto komentarisati
      Kako se takvi kao ti uopste uloguju na forum is beyond me. Nemoguce je da budes toliko tupav i da uspesno obavis registraciju. Pa ti stvarno mislis da dolazi Derek Fiser. Svaki put pomislim „Nije moguce da se pojavi neki crnji od ovog”, kad ono medjutim.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Kako se takvi kao ti uopste uloguju na forum is beyond me. Nemoguce je da budes toliko tupav i da uspesno obavis registraciju. Pa ti stvarno mislis da dolazi Derek Fiser. Svaki put pomislim „Nije moguce da se pojavi neki crnji od ovog”, kad ono medjutim.
        ti ne znas za salu i zajebanciju jer si pravi tupavko da nesto znas nikad ne bi ostavljao komentare na zvezdinim vestima svasta p...a izbaci

        Comment


        • Originally posted by Salexn View Post
          ti ne znas za salu i zajebanciju jer si pravi tupavko da nesto znas nikad ne bi ostavljao komentare na zvezdinim vestima svasta p...a izbaci
          Nisu ovo zvezdine vesti. Ovo je forum.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Nisu ovo zvezdine vesti. Ovo je forum.
            Ajde bogati sjasi vise necu da se raspravljam sa tobom jer nemam zivaca za raspravu samo opusteno

            Comment


            • Ovaj centar bi nam dobro dosao ako Milicic ne dodje http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...rsili-saradnju
              Last edited by Salexn; 19-07-13, 17:59.

              Comment


              • Za Rakovica ima manje sanse nego za Dora.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Zar D'or Fischer nije potpisao ugovor sa nekim klubom nesto mi se cini da je spominjan kao pojacanje nekog kluba iz turske ali nisam siguran 100 posto koliko znam prosle sezone je bio u donjecku nije los igrac bilo bi extra kad bi dosao kod nas ali ja gotivim ovog lika njega treba angazovati Jogev Ohajon http://en.wikipedia.org/wiki/Yogev_Ohayon

                  Comment


                  • Prica se prica da smo zainteresovani za Eliyahua iz Maccabija ?

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Prica se prica da smo zainteresovani za Eliyahua iz Maccabija ?
                      Нисмо заинтересовани.

                      Comment


                      • Postoje kontakti, stvarno se bruka imenima pregovara, videcemo sta ce biti.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Iskreno, ne mogu da vam opisem koliko me nervirate. Jeste, lepo je to sve i Caner - Medley i Eliyahu i Aleksandrov i ne znam ko se jos spominjao, ali mi cemo primati 400 poena po mecu, pa makar doveli D-Rose-a i Boozer-a u tandemu. Kako bre niko ne vidi da nam treba neko ko ce da igra odbranu i maltene iskljucivo odbranu na poziciji 4? Koga boli kurac sto je Eliyahu vece ime 44 puta od tamo nekog crnje sa nekog dz koledza koji samo zna da skace i lepi ako nam takav daleko bolje leze.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Ja se potpuno slazem i navijam za nekog dugorukog manijaka na 4, ali izgleda da u klubu zeli imena da bi popunili Arenu ako cemo tamo igrati, plus ce ove godine dresovi biti u prodaji, nije stvar samo kosarke nego i marketinga. Moj stav, ne kazem da je ispravan.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ма какав бре Елијаху.
                              Човек је отишао јер није пристао на смањење плате, одакле нама пара да га платимо?!
                              Ако и имамо нисам баш сигуран да би му дали лупам 600.000 или колико већ.
                              Да, Макаби нема, Звезда има...само бахато!

                              Вероватно постоји неки контакт са Макабијем, претпостављам јер се спомињу већ 2 играча.
                              Ја мислим да нама треба нека грдосија на позицији 4.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ja se potpuno slazem i navijam za nekog dugorukog manijaka na 4, ali izgleda da u klubu zeli imena da bi popunili Arenu ako cemo tamo igrati, plus ce ove godine dresovi biti u prodaji, nije stvar samo kosarke nego i marketinga. Moj stav, ne kazem da je ispravan.

                                Ne zele to uopste, nego ne znaju ili ne mogu ili ne zele da dovedu sta nam treba i spinuju preko medija i foruma. Sto se tice drugog dela, Arena bi bila popunjena i da smo ti i ja u rosteru.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X