Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolazi 100 cigana iz najlepseg grada u Srbiji,naravno dolazim sam ali vredim za 100!!! Napred Zvezda...hteo sam da kupim zapolusezonu ali nema taj sektor gde sam hteo. Da bolje imam pregled na covica, sto bise reklo da cuvam odstupnicu!!! Karte i cena perfektni, tako se nabija cena kad ide rezultat.
    Last edited by Karamazov; 14-01-20, 14:05.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dolazi 100 cigana iz najlepseg grada u Srbiji,naravno dolazim sam ali vredim za 100!!! Napred Zvezda...hteo sam da kupim zapolusezonu ali nema taj sektor gde sam hteo. Da bolje imam pregled na covica, sto bise reklo da cuvam odstupnicu!!! Karte i cena perfektni, tako se nabija cena kad ide rezultat.
      Sto se meni ne javis, ja bih ti omogucio da budes na pljuc daljine od doticne osobe. Ipak toliko mogu da ucinim za prijatelja.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Sto se meni ne javis, ja bih ti omogucio da budes na pljuc daljine od doticne osobe. Ipak toliko mogu da ucinim za prijatelja.
        Kako ti znas da nisam? Mmmmm, prijatelj drzi blizu sebe a neprijatlje jos blize
        Last edited by LosmiSK; 14-01-20, 15:34.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Kako ti znas da nisam? Mmmmm, prijatelj drzi blizu sebe a neprijatlje jos blize
          Sutra ne mogu na cevape posle, ali mogu da te pocastim kokicama sigurno na poluvremenu.

          Vidimo se.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Dolazi 100 cigana iz najlepseg grada u Srbiji,naravno dolazim sam ali vredim za 100!!! Napred Zvezda...hteo sam da kupim zapolusezonu ali nema taj sektor gde sam hteo. Da bolje imam pregled na covica, sto bise reklo da cuvam odstupnicu!!! Karte i cena perfektni, tako se nabija cena kad ide rezultat.
            Ima još za sve sektore polusezonska. Meni kolega nudi od prijatelja koji ne može da ide za sektor 400, sigurno je pristupačna cena.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ima još za sve sektore polusezonska. Meni kolega nudi od prijatelja koji ne može da ide za sektor 400, sigurno je pristupačna cena.
              Nema na ovoj strani gde ja hocu da budem. Zato sam odustao a teo Cokija da castim sto je oterao sina iz 12 ali nema vez uzimacu ovako..Jos bolje klubu
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • ja sam svoju poklonio. . .nemam vise volje. . . ali pohvala sto je kepa van 12

                Comment


                • Sto se tice EL dobijamo naredne 2 utakmice ... Konacno su se kockice uklopile, imamo tecnu igru, lepo rasporedjene uloge, atmosferu , sigurno i motiva da se dobro gura u EL, sigurno rasprodate Arene tako da idemo na 11 pobeda ... posle toga krece serija teskih meceva gde smo uglavnom autsajderi ali to nema veze, borba nece izostati pa sta bude , bez obzira ne sve moze se reci da je dosadasnji nastup u EL premasio ocekivanja i ako pogledamo tabelu iza sebe smo ostavili dosta daleko skupljih i kvalitetnijih ekipa .... Iz nekog razloga kako vreme prolazi deluje mi da je Sakotina odluka da dovede Pantera pun pogodak, i bolja odluka nego da se dovodio klasican plej ... Trenutno kako igramo mnogo smo zajebana ekipa postali napadacki i prodisali smo na svim pozicijma .... Stime burazer igra kosarku zivota, i kad bi bolje branio reket bili bi smo jaki ko zemlja ... On covek je jos jednom potvrdio da je okorela Ciganstura u dusi i treba mu dati ugovor do kraja karijere, ako nista drugo da bude treci centar zbog atomosfere koju pravi i borbenosti koja podize i ostale igrace ...

                  Sto se tice ABA lige ne znam sta reci, dobra odluka svakako za nas ali treba ici dalje i traziti odigravanje utakmice u nekom terminu, nema razloga da se odustaje od tog zahteva .... mnogi nas mrze i zavide, imamo ogromne bocne udare sto od komsija, sto od buducnosti , sad i ovo podrugljivo komentarisanje iz Cibone ... svi zele da nas vrate u blato u kom smo bili za vreme divljanja pauka i ekipe .... iskreno verujem da ABA liga nece imati prolaz u EL i da je to vec resena prica .... trebalo bi temeljno raditi na projektu dobijanja A licence, u saradnji sa drzavom koja je vlasnik i finansijer kluba, praviti strategiju pregovora sa Bartomeuom , ako je to uopste moguce posto nemam predstavu koji su to kriterijumi dobijanja te licence , ali Srbija kao zemlja kosarke i Zvezda kao najveci klub i brend na ovim prostorima a i sire gde god ima Srba, moraju da budu redovni ucesnici EL, kao i Litvanija sto ima Zalgiris ... trenutno je ULEB EL , mozda ce nekad opet biti FIBA ali Srbija uvek MORA da ima klub u najelitnijem kosarkaskom takmicenju, i na tome mora da se ozbiljno radi

                  Comment


                  • Bravo

                    Comment


                    • Originally posted by Marcus View Post
                      Sto se tice EL dobijamo naredne 2 utakmice ...

                      Sto se tice ABA lige ne znam sta reci, dobra odluka svakako za nas ali treba ici dalje i traziti odigravanje utakmice u nekom terminu, nema razloga da se odustaje od tog zahteva .... mnogi nas mrze i zavide, imamo ogromne bocne udare sto od komsija, sto od buducnosti , sad i ovo podrugljivo komentarisanje iz Cibone ... svi zele da nas vrate u blato u kom smo bili za vreme divljanja pauka i ekipe .... iskreno verujem da ABA liga nece imati prolaz u EL i da je to vec resena prica .... trebalo bi temeljno raditi na projektu dobijanja A licence, u saradnji sa drzavom koja je vlasnik i finansijer kluba, praviti strategiju pregovora sa Bartomeuom , ako je to uopste moguce posto nemam predstavu koji su to kriterijumi dobijanja te licence , ali Srbija kao zemlja kosarke i Zvezda kao najveci klub i brend na ovim prostorima a i sire gde god ima Srba, moraju da budu redovni ucesnici EL, kao i Litvanija sto ima Zalgiris ... trenutno je ULEB EL , mozda ce nekad opet biti FIBA ali Srbija uvek MORA da ima klub u najelitnijem kosarkaskom takmicenju, i na tome mora da se ozbiljno radi
                      Osvrnuo bih se samo na ovo boldovano jer sa preostalim delom se slažem u potpunosti.
                      Dakle ako se pažljivije pročita tekst u kom trener Cibone nešto priča i moli da se to ne daje u štampu, meni više liči na situaciju da je skoro siguran da će Zadar i Cibona da ispadnu u ABA 2 ligu i on komentariše tu mogućnost uz blagu insinuaciju da srpski klubovi (plus Igokea) pokušavaju da šteluju ko će da ispadne iako trenutno Mega deluje kao najozbiljniji kandidat za ABA 2 ligu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Stime burazer igra kosarku zivota
                        Iskreno , mnogo bolje igra nego što sam očekivao .Ovo "košarku života" , tako podseća na onu Simketovu sezonu kada je igrao neverovatno dobro , van svih očekivanja

                        Comment


                        • Како је кренула сезона, ни у лудилу нисам помислио да ће јануара да буде оволика еуфорија око плеј офа.
                          Али свака част свима у клубу како су се сабрали и наставили даље и јаче.
                          Мислим да се треба чувати Фенера јер они су у серији вратили су се у игри за топ 8. Мислим да је добро што је Барса изгубила синоћ да би одреаговали мсм да следећу играју против Фенера тамо и то би нас мало одаљили од њих, а ми данас паметно и да полако гађамо то 7. место.

                          Comment


                          • Originally posted by Triple View Post
                            Како је кренула сезона, ни у лудилу нисам помислио да ће јануара да буде оволика еуфорија око плеј офа.
                            Али свака част свима у клубу како су се сабрали и наставили даље и јаче.
                            Мислим да се треба чувати Фенера јер они су у серији вратили су се у игри за топ 8. Мислим да је добро што је Барса изгубила синоћ да би одреаговали мсм да следећу играју против Фенера тамо и то би нас мало одаљили од њих, а ми данас паметно и да полако гађамо то 7. место.
                            manite kalkulacije,treba gledati svoje dvorište,daleko je top 8,miljama daleko. . .obratiti paznju da svaku sledeću utakmicu,to je jedino bitno. . . problem je sto isto tako i u aba moramo da igramo,sa 110%

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Iskreno , mnogo bolje igra nego što sam očekivao .Ovo "košarku života" , tako podseća na onu Simketovu sezonu kada je igrao neverovatno dobro , van svih očekivanja
                              Slazem se, i Simon je posle toga dobio dosta jaku ponudu Zenita kojoj mi nismo mogli da pariramo. Stime ako ima neku razumnu cenu treba ga produziti, igraci kao on i Lazic prenose na ostale posebno na strance sta znaci igranje za Zvezdu i mnogo su bitni za svlacionici, donose atmosferu bezkompromisne borbe bez kalkulisanja ... Da li se zna koliko ce DeDa biti van terena?

                              Comment


                              • Originally posted by Marcus View Post
                                Slazem se, i Simon je posle toga dobio dosta jaku ponudu Zenita kojoj mi nismo mogli da pariramo. Stime ako ima neku razumnu cenu treba ga produziti, igraci kao on i Lazic prenose na ostale posebno na strance sta znaci igranje za Zvezdu i mnogo su bitni za svlacionici, donose atmosferu bezkompromisne borbe bez kalkulisanja ... Da li se zna koliko ce DeDa biti van terena?
                                Danas ne igra sigurno, mozda u petak zaigra, ali sumnjam.

                                Jos oko 4.000 karata ostalo. Mislim da je ovakvo prolazno vreme sa kartama bilo i poslednja utakmica sa Bayernom.

                                Comment

                                Working...
                                X