Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    FC3 da udje ali sta dobijamo sa njim, Djenka, BB Punter, sve su to dvojke.
    Mora on, nema ko drugi.

    Boriša i Gist će biti na 4, a tu je i Jovanović da uskoči na toj poziciji ako zatreba.

    Comment


    • Gist je bitno da malo živne napadački

      Comment


      • Al koliko Radonja stimulativno deluje na nase momke, pregazise ove ko FAP žabu.
        Nije čudno što je Djenka proigrao.

        Comment


        • Ima ja ideju, posto je DeDa plej, a to nisu Beron, Djenkai Punter,ajde da ubacimo Felipea na keca,mmmm,ima neko bolju ideju?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Lepo si to osmislio.

            Comment


            • Originally posted by L a z a R View Post
              Lepo si to osmislio.
              Volim kad ste Sarac i ti zadovljni Stavi neki avatar da vidim kako razmisljas
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ima ja ideju, posto je DeDa plej, a to nisu Beron, Djenkai Punter,ajde da ubacimo Felipea na keca,mmmm,ima neko bolju ideju?

                Comment


                • Drugari, kakva bila tekma? [emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sto se meca sa Megom tice, nadam se da smo dobili veliko pojacanje u vidu Dzenkinsa. 3/3 trojke ako se ne varam, ne bi trebalo da je slucajnost, nije se libio da uzme sut kao sto je bio slucaj od starta sezone. Steta za Davidovca, veliki hendikep pred duplo kolo... nadam se vecoj minutazi Dzenkinsa kome odgovara brza igra Albe, imace on tu poena iz tranzicije ako bude igrao rezervnog pleja.
                    Gist se vraca u formu iako sam bio skeptican, Oly, Zenit, Asvel sve solidni mecevi. Ogradio bih se konstantacijom da je Mega klasicna grupa gradjana ali eto, pravi za nabijanje samopouzdanja.
                    Slabo ko pominje koliko je Lazic prodisao, kao da ga je Sakota digao iz pepela.
                    O Stimcu, Panteru i ostalim nosiocima znamo vec sve, ne bih na njih trosio rijeci.
                    Jos bih primijetio da je meni Peri iz Mege kopija Dilana Enisa, iako je ovo prvi mec da ga gledam, mogao bi da bude zanimljiv.

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post


                      Официјална страница Евролиге објавила је преглед свих Звездиних кошева у другом полувремену!
                      Ovo je direktiva stigla direktno od Žordija, da se Zvezda populariše maksimalno. Smeši se dvogodišnja licenca! [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Samo da se nadamo da Simanic uspe u naredne 2 utakmice da ne dobije 5 licnih za manje od 10 minuta posto sem njega i Gista sada nema ko da igra 4-ku.
                        Jovanovic je toliko spor za tu poziciju (iako je prinudno igrao veceras ali je prvi put usao da odigra kad smo vec bili na dvocifrenom plusu) da vec vidim horor u najavi dok npr. cuva Sikmu u petak.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ovo je direktiva stigla direktno od Žordija, da se Zvezda populariše maksimalno. Smeši se dvogodišnja licenca! [emoji41]
                          Ovo se i ocekivalo, realno.
                          Covek je svestan koliko smo davali, dajemo, I koliko cemo dati evropskoj i svetskoj kosarci.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Volim kad ste Sarac i ti zadovljni Stavi neki avatar da vidim kako razmisljas
                            Provalio sam te, pa ti si "tarot" M.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ako si banovan zbog Terzica dobro dosao.

                              Ako si banovan zbog Covica , odmah se prikljuci LOSMISK ekipi, uvek traze nove mlade snage. Imaju problem kada krenu pobede, ostanu bez tema za pisanje.

                              Malo humora i opustencije ubaci u postove bez teskih reci, postuj svacije misljenje ( pogotovo LOSMI SK ) i uzivaj.
                              Nisam zbog Terzica jer nisam pisao na fudbalski pdf niti ga citao, iako citav zivot igram fudbal a za kosarku sam antitalenat broj jedan, jer nisam mogao da podnesem neke stvari na fudbalskom dijelu foruma.
                              Na Terzica ne treba trositi rijeci, tu je sve jasno kao dan nazalost.

                              Covic je mnogo vise dobra donio Zvezdi, tako da ga postujem i mislim da se sa nekim stvarima pretjeruje ovdje u postovima upucenim njemu, posebno u vrijedjanju.
                              Banovan sam zbog meca u Pg, bilo mi je krivo kao i vecini Zvezdasa u Cg sto nismo igrali mec jer sam siguran da bismo ih oprali glatko, i to bi vise znacilo narodu u Cg nego ne znam sta... popisavanje DPS garniture u sred PG...

                              Comment


                              • Ako su te zbog toga banovali onda su stvarno debilčine. Iako i ja mislim da je dobro što nismo išli, da poslužimo kao instrument u Milovim rukama.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X