Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • POdsetio bih da imamo čistokrvnu četvorku, spremnu za fajt, kao i uvek. Zove se Mo Faje.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ako su te zbog toga banovali onda su stvarno debilčine. Iako i ja mislim da je dobro što nismo išli, da poslužimo kao instrument u Milovim rukama.
      U redu je imati razlicito misljenje, nemam problem sa tim bilo bi nenormalno da imam
      Nije tu bilo vrijedjanja samo sam ostrije malo reagovao na pisanje nekog lika koji je isijavao mrznju prema narodu iz Cg bas ono zlonamjerno, ne prozivanje ovih montenegrina kako ih zovemo ovdje, vec naroda uopste u Cg a na to sam alergican

      Comment


      • Interesantan podatak: u zadnja 4 meča Zvezda je protivnicima u jednom od poluvremena ubacivala 50+ koševa: Megi 54, Asvelu 53, Krki 51 (sve u drugom poluvremenu), a Bajernu 53 u prvom poluvremenu.

        *Ukrao sam iz komentara na b92

        Comment


        • Gist bi mogao Sikmu ma sačuva,a Jovanović da ga faulira par puta dok nismo u bonusu. . .to je jako bitan igrač za njih

          Comment


          • Sikma im je ključ ekipe, unapređeni Šilb. Ako si njega srezao srezao si Albu.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Sikma im je ključ ekipe, unapređeni Šilb. Ako si njega srezao srezao si Albu.
              Hmmm ima toga ali meni na oko deluju jako borbeni i brzi. Lopta im brzo kruži, moraćemo da iskacemo i usporava o protok, da ih natjeramo na lob pas (nešto slično smo radili Asvelu drugo poluvreme) pa da Gistom umrtvimo Sikmu. Da natjeramo ostale na težak šut ili prodore gdje bi sjekli pas ka Sikmi.
              U suštini ako agresivno udjemo u meč i ako ih natjeramo na sporiji tempo, možemo lako da ih rutiniramo. Ako njima krene dobro i još šut, moraće sjekirice da rade.
              15k ljudi I borbenost, teško da će izostati rezultat, no ipak je to EL i nema lakih ekipa pa očekujem prsa u prsa.

              Comment


              • Žalbeno veće ABA lige, na osnovu disciplinskiog pravilnika, usvojilo je žalbu KK Crvena zvezda na prvobitno izrečenu kaznu zbog izostanka sa utakmice protiv Budućnosti u Podgorici 4. januara 2020. godine. Odluku da se kazna ublaži, jednoglasno, donelo je Veće u sastavu: Boštjan Koritnik, predsednik Žalbenog veća, Krunoslav Štengl i Milovan Zvijer, članovi Žalbenog veća.

                Novom odlukom preinačuju se prethodno izrečene kazne pa se po tome Crvenoj zvezdi vraća oduzeti bod, ali se još ne zna da li će se ili ne igrati nova utakmica u "Morači".

                Odlučeno je i da beogradski klub, za sada, ne mora da plati troškove organizacije utakmice, dolaska sudija i delegata. Ako bude odlučeno da se utakmica između Zvezde i Budućnosti ne odigra u novom terminu, onda će ovi troškovi morati da se naplate sa računa beogradskog kluba.

                Umesto prvo izrečene kazne od 20.000 evra KK Crvena zvezda moraće da plati novčanu kaznu od 15.000 evra.
                Izgleda nova utakmica.

                Comment


                • Ako dobijemo Budućnost ni prvo mesto nije daleko.

                  Comment


                  • Ovo su odlicne vesti za regionalnu kosarku

                    Comment


                    • Šakota o povređenim igračima:

                      Меч је обележила и повреда Дејана Давидовца, који је напустио паркет у првом полувремену, а према речима тренера Шакота, још се не зна тежина повреде.

                      – Надам се да није ниста озбиљније, већ имамо проблеме са повредама. Код Куриџе знамо да је одсуство од десет до 15 дана, а за Филипа Човића не знамо. То су играчи који нам фале, но увек то неко надокнади – казао је Шакота.

                      Comment


                      • Filip Covic je sklonjen i drago mi je da je Nebojsa savladao sopstvenu sujetu zarad dobrobiti kluba. Nek’ se ‘oporavi’ tamo negde krajem aprila i nek se onda 2 meseca izigra basketa u kls. To mu niko nece uzeti za zlo.
                        Last edited by Storm; 14-01-20, 10:46.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Ovo su odlicne vesti za regionalnu kosarku
                          Podrzavam Vas stav.

                          Comment


                          • Odlika žalbenog veća

                            https://www.aba-liga.com/files/2019-...zvezda_mts.pdf

                            Reakcija kkcz na odluku

                            KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da je žalbeno veće ABA lige koje broji tri člana, preinačilo u utorak 14.01.2020. godine USLOVNU kaznu disciplinskog sudije Saše Pavličića Bekića izrečenu našem klubu povodom utakmice 13.kola ABA lige Budućnost VOLI – KK Crvena zvezda mts.

                            Prema novoj, preinačenoj, ali i dalje USLOVNOJ kazni KK Crvena zvezda se vraća oduzeti bod, smanjuje novčana kazna na 15.001 euro, i klub neće plaćati nikakve troškove organizacije neodigrane utakmice 13.kola ABA jtd lige u Podgorici!

                            Žalbeno veće kao drugostepeni organ osim ovih odluka, potvrdilo je da će konačnu odluku o ponovnom odigravanju utakmice doneti Predsedništvo ABA lige, koje je u odsustvu sportskog direktora lige (koji je uslovno postavljen na prethodnoj Skupštini) jedino merodavno telo, koje nije na vreme donelo odluku o odlaganju utakmice.

                            Predsedništvo ABA lige je svojim neodlučivanjem nanelo štetu KK Crvena zvezda mts, zašta će naš klub pokrenuti odgovarajući sudski krivični postupak, ukoliko Predsedništvo ne ispravi svoj evidentni propust!

                            Ova odluka žalbenog veća po kojoj se našem klubu u svakom slučaju bilo kakve odluke Predsedništva vraća neopravdano oduzeti bod, smanjuje novčana kazna, predstavlja veliku pobedu KK Crvena zvezda mts. Naš klub ne snosi nikakvu odgovornost za kaznu od 15.001 evro, već je to odgovornost Predsedništva ABA lige koje nije donelo nikakvu odluku! Borba KK Crvena zvezda za regularnost i legitimitet lige se ovde ne završava, već nastavlja punim kapacitetom! Kao klub smatramo da smo se u celokupnoj situaciji od 27.12.2019. godine ponašali odgovorno i u skladu sa svim propozcijama i propisima ABA lige, i to u vremenima u kojima je sporan legitimitet mnogih organa, pa i cele asocijacije – ABA lige.

                            KK Crvena zvezda mts nastaviće i u narednim danima sa svojim pravnim timom brojne aktivnosti kako bi predsedništvo ABA što pre donelo jedinu moguću odluku, a to je odigravanje nove utakmice, ali i oko ostalih važnih pitanja poput legitimiteta ove asocijacije u kojoj postoje brojne manjkavosti koje nisu slučajnost i nanose veliku štetu svim klubovima ABA lige!

                            KK Crvena zvezda mts će blagovremeno obaveštavati javnost oko svih daljih aktivnosti vezanih za ovaj slučaj.
                            Last edited by Samo Zvezda; 14-01-20, 11:52.

                            Comment


                            • Koliko je laznog novinara Tegija pogodila ova odluka, suza suzu stiže

                              Comment


                              • Originally posted by poacher View Post
                                Koliko je laznog novinara Tegija pogodila ova odluka, suza suzu stiže
                                Mozes misliti koliko je zapravo tuzan zivot tog (ne)coveka...

                                Comment

                                Working...
                                X