Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filip je Radonja 2.0 iz perioda kada su ga napadali navijači i terali iz kluba. Dosta slična atmosfera.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Evo i Djenke. Nemoj i ti sine Djenka. Na tebe sam bas slab. Uzas sta uradi jedno sujetno udbasko govno od kluba.
      sta Djenka?

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ti bar pratiš EL da ne pišeš ovakve nebuloze. Koliko je samo bilo utakmica sa i većim preokretima u dosadašnjem delu takmičenja?! Desetine sigurno.
        Prvenstveno je odbrana odlučila, a u napadu ne samo Zo i Billy, već i to što su počeli u piku da spajaju Gista sa košem, u prvom delu je Dobrić dao dve bitne trojke iako smo bili u tom trenutku u zaostatku, održao nam je glavu iznad vode, DeDa primirio Printezisa, presekao mu momentum, Borišine I Đenkine trojke isto su došle u važnim trenucima... Mnogo je stvari tu bilo da bi se tako olako i površno gledalo na igru.
        A nigde da spomeneš užasnog Spanulisa koji vas je vratio iz mrtvih užasnom organizacijom i još užasnijim učinkom. Ili trenera Kemzuru koji je lutao sa petorkama, izmenama i pokazao da nije čovek za veliki klub ko što je Oly.
        Nemoguće da je samo vaša briljantna igra po tebi razlog zašto je napravljen preokret.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          A nigde da spomeneš užasnog Spanulisa koji vas je vratio iz mrtvih užasnom organizacijom i još užasnijim učinkom. Ili trenera Kemzuru koji je lutao sa petorkama, izmenama i pokazao da nije čovek za veliki klub ko što je Oly.
          Nemoguće da je samo vaša briljantna igra po tebi razlog zašto je napravljen preokret.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Ako protivnik počne da igra loše, to je zato što si ga naterao da igra loše.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ako protivnik počne da igra loše, to je zato što si ga naterao da igra loše.
            Axa.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              sta Djenka?
              – Imam posebnu ljubav za navijače u Beogradu, to se neće promeniti do kraja mog života. Međutim, danas se dogodilo nešto što me je mnogo razočaralo, nešto o čemu ne mogu da ćutim. Filip je više od mog saigrača, on je moj prijatelj i pružaću mu podršku, kao što je i on meni – rekao je Dženkins.
              Njemu i ne mogu zameriti, ko zna šta su mu ispričali u vezi Filipa idiot Čović i njegov pit bul Lazić.

              Comment


              • Djenka sine postigao si jednu trojku iz 19 pokušaja!
                bolje ne palamudi nego treniraj!

                Comment


                • Neverovatno mi je to teranje inata.

                  Spreman je zbog toga da dovede klub do provalije i da ga naglavačke baci.

                  Samo da bi zadržao sina sad je nahuškao igrače da ga brane.

                  Fujčina.

                  Comment


                  • Čitam kako je Ćoki zabranio izjave igrača ispred svlačionica.
                    Teško da će se rat koji tinja brzo ugasiti.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Axa.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                      Počni da shvataš igru pored toga što je pratiš.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Njemu i ne mogu zameriti, ko zna šta su mu ispričali u vezi Filipa idiot Čović i njegov pit bul Lazić.
                        Šta ima bilo ko da mu priča bilo šta, čovek je treći put u Zvezdi, sve zna.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Neverovatno mi je to teranje inata.

                          Spreman je zbog toga da dovede klub do provalije i da ga naglavačke baci.

                          Samo da bi zadržao sina sad je nahuškao igrače da ga brane.

                          Fujčina.
                          Stojanče šta nije jasno kod Čovića? Nismo mala deca. Čovek misli kako je Zvezdina mesija i spasitelj. Spasio je klub od bankrota i sada može da šilji q do mile volje. Govorim ovo "šilji q" iz njegovog aspekta.
                          Znajući njega sigurno će terati inat, neće dati na sina i ovaj sukob može ući u ozbiljne razmere. Mora se naći neka sredina, rešenje, pitanje samo koje. Sigurno se neće rešiti svoga sina i dati mu ispisnicu.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Mozda bi i meni on bio ok kad bih igrao EL i imao 300-500k na godinu dana. Lazic je vojnik, ali i sirovina iz neke pripizdine..on bi primio metak za covica, takav je tip...da ne kazem glup..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Počni da shvataš igru pored toga što je pratiš.
                              Ti si tu da mi otvoriš oči.
                              Samo dosta si neshvacen od većine tako da se tešim.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Mozda Filip rasplakao I uhvatio Djenku na emociju

                                Comment

                                Working...
                                X